TVen Fav10 İtirafları 40.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
ne şikayet ediyorum ne dis atıyorum onları bile şey etmek istemiyorum evet ama biz birbirimizi bliyoruz zaten önemsemeye gerek yok sizlere edilen itiraflarda aynı şekilde boş sizde çok takmayın @sokak sanati :A

@mrt-06 ozan konusunda boş değil çok acımasız bir yorum var ben olsam üyeyi öğrenir banlarım ne işin var bu forumda ozaman derim :A :A :A
Ozan yorumlara açık birisidir banlayacağını sanmam. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ne şikayet ediyorum ne dis atıyorum onları bile şey etmek istemiyorum evet ama biz birbirimizi bliyoruz zaten önemsemeye gerek yok sizlere edilen itiraflarda aynı şekilde boş sizde çok takmayın @sokak sanati :A

@mrt-06 ozan konusunda boş değil çok acımasız bir yorum var ben olsam üyeyi öğrenir banlarım ne işin var bu forumda ozaman derim :A :A :A

Aynen Ciko.:D Diğer yarışma itirafıda saçma. Boş ver sende

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine Benim albümü yarışmasına eleştiride çok gereksiz olmuş. Benim en yakın arkadaşım yarışamaz içerisinde @Bully ama ben en düşük Kaana verdiğim zamanlarda oldu. Çiğdem ne yapabilir ayrıca.:D Çiğdem'in suçu ne.:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nisa kim? Eskilerden mi?
İtiraf 11 deki kaosu merak ettim :A
İtiraf 17 Benim Albümüm hakkındaki düşünceleri röpte söylediğimi söylemiş @Çiğdem- ona da burdan katıldıgımı söylüyorum :X Selam yolluyorum :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,165
Puanı
1,061
Normalde kimlerin gönderdiğine yönelik tahmin yapmaya çalışırdım ama ona bile üşeniyorum, zaten aklıma itiraf da gelmiyor. Yine de geçen haftaya göre daha çarpıcı itiraflar var. Eline sağlık. :A @mrt-06

Sadece benim hakkımdaki itirafa cevaben o smiley'lere pek ısınamadığımı söyleyeceğim, ama yavaş yavaş onları da kullanmaya başladım zaten. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 20'de ki arkadaş ergenliğini yaşayamamış daha. Anlayış lütfen.:F

İtiraf 22 ilginç. Beni çok konuşmayın. Sevmem öyle şeyler.:)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Normalde kimlerin gönderdiğine yönelik tahmin yapmaya çalışırdım ama ona bile üşeniyorum, zaten aklıma itiraf da gelmiyor. Yine de geçen haftaya göre daha çarpıcı itiraflar var. Eline sağlık. :A @mrt-06

Sadece benim hakkımdaki itirafa cevaben o smiley'lere pek ısınamadığımı söyleyeceğim, ama yavaş yavaş onları da kullanmaya başladım zaten. :)
Yarın yaparsın artık. :A

aaa yalnız helal olsun kendine yapılan itirafıda yayınlamışsın :A
İtiraf 24'ü kim yaptıysa kınıyorum. :p Haklı mı sence? Bence o kadar kötü değil. :T:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
O avatari cok merak ettim @Çiğdem- :D Güzel itiraf. :A

Itiraf 13ü yapan arkadasa cok büyük sevgilerimi iletiyorum. Beni hic tanimamissin. :A

Bu arada itiraf yapmadim kimse hakkinda, @OzaN icinde dahil. Bilginiz olsun. :)