dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Kızın vokali iyi değil, back vokaller sağ olsun. :A

18 yaşındaymış ama normal. DJ çocuk da 19 imiş. :A
Kötüydü bence. Vokalinin yanısıra sahnesi de hayal kırıklığı yarattı. Keşke klipteki dansçılardan birkaç tane çıkarsalardı…

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Kötüydü bence. Vokalinin yanısıra sahnesi de hayal kırıklığı yarattı. Keşke klipteki dansçılardan birkaç tane çıkarsalardı…
Provalardan belliydi zaten. Bence de en azından bu kötü performansı dansçılar kurtarabilirdi. Şanslıysa yırtar diyorum. :X

Son 3'lü bomba gibi ama. :Z

• Harika
Reactions: dreamy

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Açdım şöyle bir bakayım diye, Yunanistan'ın postcard'ı Junior Eurovision gibi olmuş.

Hala 2009 postcard'larının yanından geçen yok.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Jimm ve Keith farklarını ortaya koydular. Eurovision'da böyle performanslar olmazsa olmaz. :Z

Sunucuların İngilizcesi kötü bu arada. İtalyan aksağanıyla konuşmasalar keşke. :A
Aksağan mı. :A

Jimm ve Keith kim? Kurt abilerimiz mi :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Arnavutluk, Avusturya ve Letonya finale kalır, İzlanda, İsviçre ve Litvanya kalmaz diyordum. Özellikle Arnavutluk ve Avusturya için üzüldüm. :(

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Moldova, İzlanda ve İsviçre şok etti.

• Beğendim
Reactions: kerem

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İtalya bence bir daha host olmasın. Çok kötüydü herşey.

Benim favoriler (İzlanda, İsviçre, Hollanda, Portekiz ve Yunanistan) finalda :Z

• Beğendim
Reactions: Klaus

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
İlk yarı final değerlendirmem:

Arnavutluk ve Letonya'nın hakkı yenmiş. Monika'nın harika bir sesi var ve güzelde bir sahne hazırlamışlar. Litvanya sempatimi kazandı. İsviçre'de slow yapmış ama bana sıkıcı geldi. Sırf adı var diye turu geçmiş olabilirler.

Slovenya güzel bir renk katmış ama elenmesi normal. Ukrayna sağlam bir şarkı yapmış. Hiç acıma puanı falan da değil taş gibi şarkıları ve sahneleri olmuş. Bulgaristan'a rock yüzünden sempatim vardı ama yetersiz bir şarkıydı.

Bu sene güzel slowlar var ve Hollanda'da bunlardan biri. Moldova'nın harika bir enerjisi var. Sözleri anlamadım ama dinlerken aşırı eğlendim. Portekiz'in slow parçaları bana hiç sarmıyor.

Hırvatistan'ın slow şarkısı da güzeldi. Danimarka'nın şarkısı güzeldi ama çok sönük bir şov yaptılar. Avusturya güzel ve enerjik bir şarkı yapmış. İzlanda renk katmaya gelmiş. Yunanistan güzel şarkısını aynı güzellikte bir sahneyle yapmış. Tebrikler komşi.

Norveç beni yanıltmadı güzel şarkı ve güzel sahne işini yapmışlar. Favorim diyebilirim. Ermenistan devam kardeşim hadi işinize.