EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Hırs yani heyecan yapmadığında yürüyüp gidiyorsun aslında o sıfır bilgiyle, ama stres heyecana girişince insan çuvallıyor önümüzdeki sezon sonuna dek mümkünse uzak kalmaya çalış stresten :A
Süperligi sevmedim. Zirvelerde olup stres olacağıma kendi yağında kavrulma durumu daha iyi :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Süperligi sevmedim. Zirvelerde olup stres olacağıma kendi yağında kavrulma durumu daha iyi :A
Süper Lig senin, benim, hepimizin kendi köyü, mahallesi :A Tanıdığımız ortamda şansımız daha yüksek oluyor ama gerçi herkes için bu geçerli futbolla ilgilenenler adına yani :A

Son 13 dk kaldı Ukrayna-İngiltere tahminlerinin kapanmasına ve açıklamasına bakalım zirveyle farklı mı benzer mi tahminler söz konusu :A Ukrayna elerse çok büyük sürpriz olur ve futbol bu...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,700
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Süper Lig senin, benim, hepimizin kendi köyü, mahallesi :A Tanıdığımız ortamda şansımız daha yüksek oluyor ama gerçi herkes için bu geçerli futbolla ilgilenenler adına yani :A

Son 13 dk kaldı Ukrayna-İngiltere tahminlerinin kapanmasına ve açıklamasına bakalım zirveyle farklı mı benzer mi tahminler söz konusu :A Ukrayna elerse çok büyük sürpriz olur ve futbol bu...
ben berabere biter diye düşünüyorum @Tolstoyevski

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

Hatırlamıyorum ama 1-1 demiş olabilirim :A

• Güldürdün