EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası Şampiyonu "Maskeli Fedai" Oldu!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Benim için böyle şeyler önemsiz biliyorsun ama sen takmışsın, rahatlayacaksın neyse ki huzurun yerine gelecek... :A
Ozaman yine gelsin
ismail-abi-gif-14.gif

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok iyi oldu :Z
Yani tamam sen kazansan yine mutlu olurum. Sadece Belkide bir daha yaşayamayacağı başarıyı elde etti :A
Yeni sezona 1.5 ay var neredeyse, şimdilik millette bıkkınlık oluşmuştur ama 1.5 aya geçer ve yine kemik yarışma devam eder gibi :A Bakalım bu kez senin durumun ne olacak 😱

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yani evet ozamana kadar benimde modum gelir ama hırsın yok. Bu ayarda gideyim yeter :A
Her şey ilk haftalarda zirveye geçip geçmemene bağlı, zirveden başlarsan o hırs yükselir ama bu ayardan başlarsan daha rahat gidersin :A Fakat bence şampiyonluğun en güçlü adayısın?

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Beğendim
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen bonus sorularında şanslı çıktın, eğer 2 bonus sorusu daha bilseydin etiketi kapıyormuşun düşün 😱:A
Hadi ya :eek: demek ki biraz odaklansam olurmuş :A son maçları komple 1-1 yapmak gelmişti içimden. 9 puan gelirmiş :A 1 puanında senden dolayı kaybolmuştu. Yada 2idi unuttum :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Zirve yarışında iyi mücadele ettin ama sen de benim gibi son haftalarda takıldın...
Berabere biteceği zaten belliydi de, biz çok kendimizden emin davrandık ve iki takımı da biraz küçümsedik, sonra da olanlar oldu. @Maskeli Fedai olayı sezdi ve zirvede bitirdi. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hadi ya :eek: demek ki biraz odaklansam olurmuş :A son maçları komple 1-1 yapmak gelmişti içimden. 9 puan gelirmiş :A 1 puanında senden dolayı kaybolmuştu. Yada 2idi unuttum :A
İspanya deseydin 4 puan ama Danimarka’yı da tahmin edemezdin gerçi yarı finale çıkacağını :A
------

Berabere biteceği zaten belliydi de, biz çok kendimizden emin davrandık ve iki takımı da biraz küçümsedik, sonra da olanlar oldu. @Maskeli Fedai olayı sezdi ve zirvede bitirdi. :D
Ben de normalde 1-1 derdim aslında nasıl gaza gelip 3-1 dedim İngilizlere karşı ona hayret ediyorum... Ya İngilizleri küçümsedik ya İtalyanları çok büyüttük gözde...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İspanya deseydin 4 puan ama Danimarka’yı da tahmin edemezdin gerçi yarı finale çıkacağını :A
------

Ben de normalde 1-1 derdim aslında nasıl gaza gelip 3-1 dedim İngilizlere karşı ona hayret ediyorum... Ya İngilizleri küçümsedik ya İtalyanları çok büyüttük gözde...
Berabere olabileceğini de düşünmüştüm de, İtalya fark atar diye bile düşündüm. İngiltere sonuç olarak oralara bir şekilde çıkmış, fark yemesi komik olurdu. Keşke bunu hesap etseydik. İngiltere'nin finale çıkması bile başarı. Kadrosu iyi olmasına rağmen o kadar yükseklere çıkamıyordu. Teknik direktörün hatalarıyla kupayı kendi elleriyle teslim ettiler.