HBO Euphoria - Dizi Yorumları

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Son zamanların en balon gençlik dizisi diyebilirim Elite'nin ilk 3 sezonu bin kat daha iyi.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Özledim diziyi ve tabii ki Sydney Sweeney’i… @kerem @Sherlock
Yes chef…

Diziyi, Sydney Sweeney’i ama en çok Zendaya’nın müthiş oyunculuğunu… Sam Levinson’ın The Idol’ı, grev falan derken 2025’te gelecekmiş sanırım yeni sezon, özlemeye devam edeceğiz gibi gözüküyor bir süre daha.

Succession üstü The Bear ile birlikte kaliteli dizi açlığımızı biraz dindirdik neyse ki.

• Harika
Reactions: dreamy

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bence tam tersi ve çoğu kişi öyle diyor. Ama tabii sana da saygı duyarım. :D
Aynen hepimizin farklı düşünceleri var ama dostça bir tavsiye olaylara populist bir yaklaşımla yaklaşma senin değil çoğunluğun sevdiği şeyler ile değerli vaktini harcarsın.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Aynen hepimizin farklı düşünceleri var ama dostça bir tavsiye olaylara populist bir yaklaşımla yaklaşma senin değil çoğunluğun sevdiği şeyler ile değerli vaktini harcarsın.
Öyle yaklaştığımı kim söyledi. O senin görüşün. Popülerlik ile alakası yok. Konusu vb. çok iyi bu dizinin. Elite'a bin basar. Neyse saygı duyarım.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Yes chef…

Diziyi, Sydney Sweeney’i ama en çok Zendaya’nın müthiş oyunculuğunu… Sam Levinson’ın The Idol’ı, grev falan derken 2025’te gelecekmiş sanırım yeni sezon, özlemeye devam edeceğiz gibi gözüküyor bir süre daha.

Succession üstü The Bear ile birlikte kaliteli dizi açlığımızı biraz dindirdik neyse ki.
Succession’ı izlemeye kıyamıyorum. Aynı şeyi Better Call Saul’da da yaşamıştım. (onun da son sezonunu henüz izlemedim…)

The Bear… Benim için yılın dizisiydi. O nasıl bir sezondur🔥🔥