Esaretin Bedeli'nde Engin Akyürek'in Partneri Netleşti!

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İkisinede nötrüm ama müthiş bir uyum olacak Tba-Kvanç fiyaskosundan sonra.ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Esaretin Bedeli'nde Engin Akyürek'in Partneri Netleşti!

engin-akyure-122236WE.jpg

Son olarak Kara Para Aşk dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Engin Akyürek'in yeni dizisi Esaretin Bedeli'nde partneri netleşti!

Yapımcılığını Tims Productions'un üstleneceği, senaryosunu Elif Usman Ergüden'in kaleme alacağı dizide Akyürek'e, Yaprak Dökümü, Veda, Çalıkuşu ve Kurt Seyit ve Şura gibi yapımlarda rol alan Fahriye Evcen eşlik edecek. Güzel oyuncu dizide çocukken kalp nakli yapılarak yaşatılan, abileri karanlık işlere bulaşan bir kadını canlandıracak. Engin Akyürek ise doktorlukta henüz uzmanlığını yapamadan hapse giren bir genci oynayacak.

Esaretin Bedeli, yakında atv'de!

Orijinal formatta oku

fahriye evcen ilk defa düzgün bir rol arkadaşı bulmuş kendne konu biraz karışık gözüksede mutlaka ilk bölümüne bakarım ikinci üçüncü bölümlerede fahriyenin hatrı için bakarım konu güzelse devamlı bakabilirim :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
fahriye evcen ilk defa düzgün bir rol arkadaşı bulmuş kendne konu biraz karışık gözüksede mutlaka ilk bölümüne bakarım ikinci üçüncü bölümlerede fahriyenin hatrı için bakarım konu güzelse devamlı bakabilirim :)

Katılıyorum sana ama Burak özçivit iyi partnerdi Fahriyeye konu karışık gelmedi bana
:D:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben yabancı dizi/filmlerden fırsat bulup, takvimim sıkışık yerli dizi izleyemiyorum. Diziler sezon arasına girecek yakın zamanlarda, o boşlukta izlerim belki.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben yabancı dizi/filmlerden fırsat bulup, takvimim sıkışık yerli dizi izleyemiyorum. Diziler sezon arasına girecek yakın zamanlarda, o boşlukta izlerim belki.
bende yerlileri tv den izleyemiyorum pek genelde netten takip ediyorum hem reklam işkence gibi hemde zamanı kendime göre ayarlayamıyorum tv de oysa nette daha güzel takip etmek :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
hayret senin engini kıskanmam gerekirdi önce beroş sonra Tuba şimdi de fahriyeyle şapacak adam :D öncesinde yunan bir kızla bir de şükran ovalıyla şapmışlığı var şaşırttın @Çiğdem- gibi kıskansana sen de:A
55eb05eff018fbb8f8a5f8cb.jpg

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bende yerlileri tv den izleyemiyorum pek genelde netten takip ediyorum hem reklam işkence gibi hemde zamanı kendime göre ayarlayamıyorum tv de oysa nette daha güzel takip etmek :)
Oscar filmlerine de başla bir an önce. Hayli birikmeye başladı, ben altyazısını bulduğum 20 tanesini izledim, izleyeceğim bir o kadar daha var.