Esaretin Bedeli'nde Engin Akyürek'in Partneri Netleşti!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Esaretin Bedeli'nde Engin Akyürek'in Partneri Netleşti!

engin-akyure-122236WE.jpg

Son olarak Kara Para Aşk dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Engin Akyürek'in yeni dizisi Esaretin Bedeli'nde partneri netleşti!

Yapımcılığını Tims Productions'un üstleneceği, senaryosunu Elif Usman Ergüden'in kaleme alacağı dizide Akyürek'e, Yaprak Dökümü, Veda, Çalıkuşu ve Kurt Seyit ve Şura gibi yapımlarda rol alan Fahriye Evcen eşlik edecek. Güzel oyuncu dizide çocukken kalp nakli yapılarak yaşatılan, abileri karanlık işlere bulaşan bir kadını canlandıracak. Engin Akyürek ise doktorlukta henüz uzmanlığını yapamadan hapse giren bir genci oynayacak.

Esaretin Bedeli, yakında atv'de!

Orijinal formatta oku

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Harika bir uyum. konusuda guzel. buyuk ihtimalle izlerim.
atv olmasida super

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Görsel olarak çok uyumlu bir çift. Senaryo ve yan kadro da sağlamsa muhteşem bir iş izleyeceğiz demektir.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Uyumları süper kesinlikle izlicem dizilerden olacak buda:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok uyumlu bir çift gerçekten. Yan kadro da sağlam olur, senaryosu da iyi işlenirse tutacaktır. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güzel pala bıyıktan sonra güzel seçim yapmiş Fahriye:Z dün @xemrexxx 'ye demiştim Kenan'la da oynasa sevinirdim. Engin sevdiğim isimlerden zaten.. Koton reklamlarıyla Fahriye gözüme girdi bu aralar:A
beğenemdim enginin yanınan yine yeteneksiz birini koymuşlar olmamış
Oğlum sen bu kızı Çalılık kuşunda çatır çutur savunmuyormuydun bana :F Sırf pala bıyığın efendi eşek rolünü pardon kendini tekrar eden rolünü kapatmak için yapıyordun demek:F
o nu ben de anlamadım @Forumdash ın oyunu bunlar hep :F neyse sen izlediğin dizilere oy ver:D
Engin'in atv ile anlaşması vardır belki? @hasancrtk16

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Dizi % 80 Ocak ayında perşembe günü ekranda olacak , atv kertenkele denen kaliteden yoksun diziyi bitirip , bu diziyi Cumartesi günü yapabilir.

Güzel pala bıyıktan sonra güzel seçim yapmiş Fahriye:Z dün @xemrexxx 'ye demiştim Kenan'la da oynasa sevinirdim. Engin sevdiğim isimlerden zaten.. Koton reklamlarıyla Fahriye gözüme girdi bu aralar:A

Oğlum sen bu kızı Çalılık kuşunda çatır çutur savunmuyormuydun bana :F Sırf pala bıyığın efendi eşek rolünü pardon kendini tekrar eden rolünü kapatmak için yapıyordun demek:F

Engin bey belki sonradan atv'ye imza atmış olabilir , çünkü demokrasi için hazırlanan çekimde yoktu , Kanal Tims'i zorlamış olabilir elinden Tuba Büyüküstün gibi kişiyi Star tv'ye kaptırdı , Engin ve Fahriye atv için fırsat oldu denebilir .

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizi % 80 Ocak ayında perşembe günü ekranda olacak , atv kertenkele denen kaliteden yoksun diziyi bitirip , bu diziyi Cumartesi günü yapabilir.

Engin bey belki sonradan atv'ye imza atmış olabilir , çünkü demokrasi için hazırlanan çekimde yoktu , Kanal Tims'i zorlamış olabilir elinden Tuba Büyüküstün gibi kişiyi Star tv'ye kaptırdı , Engin ve Fahriye atv için fırsat oldu denebilir .
Ben ay yapım dizilerini bekliyorum :A hala ses seda yok.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay yapım, atv için dizi yapacak diyorsanız büyük ihtimalle Eylül ayında Kenan'la ekranda olacak , eğer içerde bu sene biterse atv direk pazartesi günü yapar sanırım .
seneye konusunda hemfikiriz de bu sene yapmadı ondan. Diğer kanallar dizi kotasını doldurdu. Her kanaldan izlediğim dizim var maşallah. Perşembe-den pazara boşum atvde boş onlar bari birgünü doldursun :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,158
Puanı
1,061

çalılıkta romantik komediydi burada daha ciddi bir senaryo var fahriyoş bu yeteneksizlikle olü kaldırımaz:A ona bakarsan beroşu a hep savundum ta ki intikam ve köseme kadarrolü beceremeyecekse bir kişi biz önceden safiye sultan olarak söyleriz:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Görsel olarak çok yakışırlar, bakalım nasıl bir dizi olacak :)