Spor Ersun Yanal

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Prime Ersun Yanal ciddiyim ikinci dönemdir. İlk döneminden daha iyi top oynattı ama her şeyiyle çok şanssız sezondu.
İkinci dönemin malum şubat ayına kadar oynattığı futbol bence ilk dönemindeki kadar olmasa da baya iyiydi...
Ama elindeki malzeme o kadar kötüydü ki resmen sabote edildi. Adamın çocuğu oldu Ali Koç onu bile kutlamadı resmi sitede bu bile çoğu şeyi gösteriyor aslında :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İkinci dönemin malum şubat ayına kadar oynattığı futbol bence ilk dönemindeki kadar olmasa da baya iyiydi...
Ama elindeki malzeme o kadar kötüydü ki resmen sabote edildi. Adamın çocuğu oldu Ali Koç onu bile kutlamadı resmi sitede bu bile çoğu şeyi gösteriyor aslında :A
İkinci döneminde bence çok daha net yapabildi istediklerini, daha terli toplu takım vardı Şubat'a dek. Başakşehir maçı müthiş mesela.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İkinci döneminde bence çok daha net yapabildi istediklerini, daha terli toplu takım vardı Şubat'a dek. Başakşehir maçı müthiş mesela.
İdeal 11'i ile devam edebilseee zaten her şey başka olurdu da işte çok defolu kadroydu maalesef.
Bir de Emre Belözoğlu'nu takıma abi diye getirmesi sonun başlangıcı oldu zaten.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Ya ne olurdu Portekiz köylüsü yerine şu kadronun başında canım hocam olsaydı. %100 kanarya modunda olurdum...
Tükendim çok yaraları açan
Dağılmıyor içimdeki duman
Sen istersen YANAL'IM o zaman
Gel artık yok yüreğe dokunan....

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Bu çocuk Fenerbahçeli olduğu sürece seni unutmaz hocam. İstediğin şartlarda güzel bir ortamda olsaydın bizim tarihimizdeki en başarılı hoca olarak tarihe geçecektin. Ah benim şanssız hocam milli takımda da malum terör örgütü önünü kesti....

• Üzücü

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ali Koç, Ersun hocama stoper olarak Jailson'a layık gördü, sonrasında olanlar oldu. Belki şimdi olsa, her şey farklı olabilirdi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,178
Puanı
1,060
Kadroda Jailson ve Hasan Ali olmasın yeterli. Onlar bir şekilde oynamayı başarıyor; biri yanlış mevkide, birisi de yanlış olmadığı halde doğru bile olmadığı mevkide. :A
Hak için şunu söyleyebilirim. :A

Jailson ise yanlış mevkide oynamanın kurbanı oldu.Fena bir oyuncu değildi.Mevkisinde oynamış olsaydı bu kadar göze batmazdı.Box to box a uygun olduğunu düşünüyordum.

• Beğendim
Reactions: Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Aykut Kocaman'dan beter bir oyun anlayışı olan hoca. Hadi geçen sezon oyuncusu yok dediler geçiştirdiler peki bu sene neden rezalet oynamaya devam ediyorlar? Adam sahaya 6 stoper, 3 ön libero, 1 kanat, 1 tane de forvetle çıkıp son dakikaya kadar yaslanıp son 5 dakika bir şey yapmaya çalışıyor.

Antalya bu sezon gol yediği her maçta 2-3 fark yer. Çok rezil bir oyun anlayışları var. Geçen sezon son haftada kümede kaldılar bu sezon yarım kalan işi tamamlayıp düşerlerse şaşırmam.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Gururumdan ölsem bile ben diyemiyorum artık ille de seeen.

Hocam gece gece sigarayı yaktırdııın :(
------

Ulan uplatmayın şu konuyu zaten hala içim yanıyor. Değerini bilemedik be baba 2.dönemini çok saçma harcadık çooook.

:(

Son düzenleme:
  • Üzücü