Spor Ersun Yanal

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İddialar yalan zaten de gerçek olsa bile sakın ha hocam asla hocam.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Ah ulan hocam ah ulan ah ulaaaan. Gece gece sigara kendi kendine yandı gözlerim yaşardı kıymetini ne biz ne de Türk futbolu bilemedi.
Derbiye hoca olarak çıksaydın. Doğru zamanda gelip puan farkı böylece 10'a inmiş oldu üzgünüm gibi ikonik bir açıklama yapsaydın. Sana mı kaldı Ali'nin yediği haltları düzeltmek bizim de acemiliğimize geldi seni istedik o dönem şimdiki aklım olsa asla istemezdim..

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Ah ulan hocam ah ulan ah ulaaaan. Gece gece sigara kendi kendine yandı gözlerim yaşardı kıymetini ne biz ne de Türk futbolu bilemedi.
Derbiye hoca olarak çıksaydın. Doğru zamanda gelip puan farkı böylece 10'a inmiş oldu üzgünüm gibi ikonik bir açıklama yapsaydın. Sana mı kaldı Ali'nin yediği haltları düzeltmek bizim de acemiliğimize geldi seni istedik o dönem şimdiki aklım olsa asla istemezdim..
Bir kitapta yardımcı olur diyor Ersun Yanal ben uyardım Ersun yanalı dinlemedi hakemler konusunda Saloon marina da başında Philip cocu varken söyledim @xdragxx

• Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ali Koç'un eline iyi bir kadro vermediği bir hocadır, şu kadro elinde olsa belki de daha farklı olurdu.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Elbet bir gün buluşacağız canım hocam şu Ali gitsin de bir. Ahtım olsun hocamın üçüncü dönemi olursa ilk maçına gideceğim İstanbul'a.

• Üzücü