Spor Ersun Yanal

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ligin en zayıf kadrolarından birine sahip, transfer yasağı yiyen ve sezon ortasında yönetim değiştiren Antalyaspor'a tarihinin en uzun yenilmezlik serisini yaşatıp üstüne Antalyaspor'u Türkiye Kupası'nda finale taşıyan başarılı teknik direktör. Yazdıklarımı da alışılagelmiş oyun tarzıyla değil farklı bir oyun tarzıyla yaparak çok yönlü olduğunu göstermiştir. Daha önce birçok genç Türk futbolcuyu parlattığı gibi Antalyaspor'da da Gökdeniz Bayrakdar ile Bünyamin Balcı'yı parlatmaktadır. Nuri Şahin'e de adeta ikinci baharını yaşatan Yanal, geçen sezon onu haksızca ve bel altı ifadelere varacak şekilde eleştirenlere de en güzel cevabı vermektedir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kendisine teşekkür ediyorum. City vs United maçındaki gibi Gabriel Jesus faciası yaşanmazsa zorlanarak da olsa bir şekilde kupayı kazanırız. Alanyaspor gibi inanılmaz zor bir rakipten bizi kurtardığı için gerçekten teşekkür ederim.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
27 Nisan 2014'ün üstünden 7 sene geçmiş. O günden beri Fenerbahçe taraftarı mutlu değil. Keşke o ayrılık hiç yaşanmasa ve 2013'ten beri takımın hocası sen olsaydın hocam. Eminim 8 senede en az 5 şampiyonluk alırdık şu anda 8 senede 1'iz :A
Senin gitmende en ufak katkısı olanları da hiçbir zaman affetmeyeceğim. Ligin son şampiyonlarını da düşündüğümüz vakit şampiyon gibi oynayıp şampiyon olanlar bile yok neredeyse son 3-4 senedir.