TVen Entrika Konağı 5.Bölüm (Sezon Finali)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
71359
ÖZET
"SERHAT: ÇABUK TELEFONU AÇ, XEMREXXX ÖLDÜ... BEN ÖLDÜRDÜM, SENİN PİSLİĞİNİ ÖRTMEK İÇİN...!"
sokak sanati mesaj karşısında nutku tutulur...
Buğra: Teyzecim iyi misin? :bhr:
sokak sanati: Ben... ben.. Sizin adınıza çok mutlu oldum! (Masacre şaşkınca bakar)
Masacre: (Utanarak) teşekkürler...
sokak sanati: Ben... Benim gitmem lazım! (Koşarak uzaklaşır)
Aptal serhatt sana katil ol mu dedim, sana sadece Buğra ve Çiğdem'in yanında durup ajanlık yap demiştim, aptal!!!! (iç sesiyle)
71038

YENİ BÖLÜM.
5.BÖLÜM
sokak sanati, konağa varmıştır panikle xemrexxx'in odasına girer, serhatt çok korkmuştur. Odada dört dönüyordur...
serhatt
: Sonunda geldin..! xemrexxx öldü!

sokak sanati: (Önce duraksar sonra xemrexxx'i kontrol eder, gerçekten de ölmüştür) Ne yaptın sen...!
serhatt: Ben.. (Sözü kesilir, sokak sanati'nın attığı tokatla yere yığılır)
sokak sanati: Ne yapacaksın şimdi haaa nasıl açıklayacaksın?
serhatt: Sizin pisliğinizi örtmek için yaptım bunları
, eğer tüm suçu bana yıkarsanız ölmeden önce videosu elimde! Yaptığın bütün pislikleri itiraf ettiği video!
(Eliyle telefonunu işaret eder, ancak telefonu ortada yoktur)
sokak sanati: Küstah! Ver o telefonu bana çabuk! Yoksa senin derini yüzerim!
serhat: Te teee telefonum yok! (Panikle her yere bakar sokak sanati ilk başta inanmaz kaybolduğuna ancak sonradan o da aramaya başlar)
sokak sanati: Eğer o video birilerinin eline geçerse yaşatmam seni! Şimdi odadan çıkacağız sen telefonu bulacaksın, ben de adli tıpta tanıdığım birisi var yaşından dolayı öldü göstereceğiz. Ve sen de çeneni kapayacaksın!
serhatt: (Mahçup olur) Peki hanımım...
sokak sanati: Bir daha bana oyun oynamaya çalışma!

----- 6 AY SONRA -----
[xemrexxx'in cenazesi kaldırılır, sokak sanati olayı kapatır, Çiğdem ilaçlarını tam vermediği için ve ani kalp krizinden dolayı öldü denilir ancak serhatt'ın çektiği video yani telefon hala bulunamamıştır.. xBUGRAx'in de karnı iyicene büyür] Buğra,
sokak sanati, Masacre konakta kahvaltı yapmaktadır. Kahvaltı hizmetini de vadikızı yapmaktadır..
Buğra: Sevgilim ekmeğime yağ sürer misin?
Masacre: (Yağı sürüp verir) al sevgilim...
sokak sanati: (İç sesiyle) Ne kadar sahteler, masacre...!
Buğra: Aaaaa birde bunun üzerine bal! (Masacre'nin dudağına yapışır yaklaşık 1 dk boyunca ateşli bir öpüşme yaşarlar)
Şimdi o bal dudaklardan balımı da almış oldum. :Z
Masacre: Hayatım sofradayız yeter... (Gülümser)
Buğra: Ne yapayım? Dudakların çok büyük öpünce sanki pamuklara sarılmış gibi oluyorum! (Kahkaha atar)
sokak sanati: (Ağız ucuyla) Bilmez miyim.. Bir defasında boğuluyordum!
Buğra: Anlamadım teyzecim, ne dedin?
Masacre: (Panikler, öksürür gibi yapar) Aaaa bugün hava çok güzel tıpkı senin gibi Buğram. :bhr:
Buğra: Ayyyy çok güneşli gerçekten, gölgene ihtiyacım var Masacrem ahahahah. (Kahkahaları konağı inletir)
sokak sanati: Karınca boyutunda olsan gölge yeterli olur herhalde. :)
Masacre: Aman sanki bilmiyormuş gibi.. (İç sesiyle) Hı hı...
sokak sanati: (xBUGRAx'in karnına dokunur) Söylesene Buğra, tekme atıyor mu hiç?!
Buğra: (Panikler...) Evet ara ara atıyor, eee kimin oğlu? :bhr:
sokak sanati: Karnın çabuk büyüdü doğrusu!
Buğra: Evet teyzecim, fazla aşeriyorum... Eeee sevgilim de bir dediğimi iki etmiyor haliyle kilo aldım!
Masacre'nin telefonuna bir mesaj gelir...
71241

sokak sanati: Masacre iyi misin? Yüzün bembeyaz oldu!
xBUGRAx: Kocacım ne oldu?!
--------
Masacre ağzını açmaz... Masadaki yemek bıçağını alarak ayağa kalkar, Buğra'yı saçından tutup kaldırır.
Buğra: (Canı acımıştır) Ne yapıyorsun aşkım! Bu fantezilerimizi gece yalnızken yapacaktık hani!!
Masacre: Kapa çeneni fahişe!
Buğra: Aşkım ne diyorsun sen? Küfürlü fantezi sevdiğini bilmiyordum...!
Masacre bıçağı Buğra'nın karnına saplar....
sokak sanati ayağa fırlar: Ne yapıyorsun sen?! (Buğra geri çekilir ve bıçakla birlikte karnındaki yastık yere düşer..)

sokak sanati: (İç sesiyle) Aman Tanrım! Nasıl aklıma gelmedi bu...!
Masacre: Harun'dan mı bu "yastık"? (Telefonu gösterir)
Buğra: Açıklayabilirim! Ben...
Masacre: Kes sesini! Kes! Harun nerde?!
vadikızı: Efendim Harun izindeydi burada değil.. (Bir eliyle de Harun'a mesaj atar: "Oğlum sakın konağa gelme")
Buğra: Bana karşı çok ilgisizdin, kendimi kaybettim bir anlık hataydı!
Masacre: Kapa çeneni! (Eliyle saçını kavrar ve sürükleyerek kapıya götürür, Buğra göz yaşları içindedir)

Buğra: Bunu yaptığım için çok pişmanım! Ne olur affet beni sensiz bırakma ne olur!!!!
MasacRE: Defol git bu evden fahişe karı! Eğer bu konaktan içeriye adım atarsan seni kendi ellerimle öldürürüm!
xBUGRAx: (Ağlayarak) Ben sadece seni sevdim... Seni çok sevdim Masacre! Çok sevdim!
MasacRE: Sevdiğin için Harun'un altına yattın demi! Defol...! Defol!!!!!
xBUGRAx'i kollarından tutarak yollarda sürükler, yoldan geçen bir taksiyi durdurur ve kafasından bastırarak içeriye sokar, "defol git hayatımdan" diye bağır. Buğra arabanın arka camından konağa bakar sokak sanati ile göz göze gelir, sokak sanati gülüyordur... Buğra iyice kahrolur gerçekleri şimdi anlamıştır, bir film şeridi gibi geçer...

------ (Telefon konuşması) -----
--------- : Sadece bir mesajla konaktaki bütün dengeler değişti.. Bu iş ikimizin eseri sevgilim!
--------- : Evet senaryo sen, yönetmen ben!
--------- : Buğra'dan kurtulduk, sokak sanati da şimdilik sevinsin bakalım nasıl olsa video elimizde.. Şimdi tek eksik Masacre'nin bana aşık olması..
--------- : Onun da bir yolunu buldum, xemrexxx'den ilham alacağız hahaha!
--------- : Hayatım o değil de seninle bu konağın her köşesinde sevişmek istiyorum, her karışında seni öpmek... (Sözü kesilir)
Bully: Ben de Çiğdem'im ben de... O güzel yüzüne kenetlenip nefesimiz kesilene kadar birlikte olacağız.
Çiğdem: Konak artık entrika değil "aşk" yuvamız olacak Bully'im…

Devam edecek... / Yeni sezon Şubat ayının ilk haftası TVen'de… / İzlediğiniz için teşekkürler... /

5.BÖLÜM SONU
YAZAN: mrt-06.

Ekli dosyalar

• Entrika Konağı Afiş.png
    Entrika Konağı Afiş.png
    603.4 KB · Hit: 288
Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bitmesinin şerefine beğeni attım. Başkasının kafasına ishal yapmalar, aşk-ı memnular, hamile bırakmalar derken forum 5 haftadır zor zamanlardan geçti. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: mrt-06 and Angelica