En Son Reyting Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kimse Bilmez kesin bu reytingler ile 30 bölüm sürer. Rakipsiz 3-4 alan dizi rakip gelince 2'ye düşer. Kasım'ı görmez bu dizi. Birde kendini sektörde varmış gibi göstermek için sallamasyon haber yapıyorlar böyle bir dizi üzerinden. Üzülüyorum.:F

Temizlik avcıları ve Zuhal orta gidiyor. Erken başladı iki programda sezona.
Seda kendi kitlesi ile devam eder. Seda bile AB oldu waayyy be:F

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Klaus and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kimse Bilmez kesin bu reytingler ile 30 bölüm sürer. Rakipsiz 3-4 alan dizi rakip gelince 2'ye düşer. Kasım'ı görmez bu dizi. Birde kendini sektörde varmış gibi göstermek için sallamasyon haber yapıyorlar böyle bir dizi üzerinden. Üzülüyorum.:F

Temizlik avcıları ve Zuhal orta gidiyor. Erken başladı iki programda sezona.
Seda kendi kitlesi ile devam eder. Seda bile AB oldu waayyy be:F
Ahahahaha pazar gününün kralı olacak dizi, ne diyorsun sen. :F

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ahahahaha pazar gününün kralı olacak dizi, ne diyorsun sen. :F

Dur cevap vereyim " Hikaye doğru yönetilirse dizi 30 bölüm garanti sürer"
Bende mi twitter açıp böyle ucu açık cümleler kurarak sallamasyon haberler yapsam.:F
Sanki ATV CEO'şu ile görüşmüş gibi cümleler kurmasına ne demeli. Cumarteside boş gün ama Pazar'ı seçti kanal. Cumartesi Pazarı yok 3 bölün sonra final.:F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dur cevap vereyim " Hikaye doğru yönetilirse dizi 30 bölüm garanti sürer"
Bende mi twitter açıp böyle ucu açık cümleler kurarak sallamasyon haberler yapsam.:F
Sanki ATV CEO'şu ile görüşmüş gibi cümleler kurmasına ne demeli. Cumarteside boş gün ama Pazar'ı seçti kanal. Cumartesi Pazarı yok 3 bölün sonra final.:F
Aaaaaa sen Twitter açmadın mı daha? Ünlüler takip ettikçe paylaşım yapıp teşekkür etmedin mi? Cıks cıks cıks, hiç yakıştıramadım. :F

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O günde tutunabilecek miyiz tabii o da var. :A Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Savaşçı, Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları falan olacak karşımızda. :A
Hafta içleride her günün zirve dizisi belli ben bile netten izlemek zorunda kalırım 1 aya biter :F Hafta sonu bence zirve şansı olur :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa birde @Forumdash Atv Pazartesiye Kenanı getiriyor Çukuru bitiricez diyip gitmişti :F :F :F Kenanı kesin olarak olucak diyordu bakalım nolucak :A :A :A
Artık star oyuncunun gelip kafadan reyting alma dönemleri bitti. :A Pazartesi'ye gelirse Ay Yapım'la gelemez, Ay Yapım 2 dizisini aynı gün niye kapıştırsın. :A

Fatih'le ilk kez dizi tutturamamış oldu, umarım güzel bir projeyle döner. :D

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem