En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki akşamdır yatmadan önce arka arkaya BluTV'nin Blu Ofis programını ve Netflix'teki Formula 1 belgeselini izliyorum.

Akşam rüyamda BluTV'nin @Aserat'ın çok sevdiği ceo'sunun yöneticisi olduğu Formula 1 takımında Formula 1 pilotu olduğumu gördüm. Sıradan otomobilleri bile kullanamayan biri olduğumu düşünürsek uzun zamandır gördüğüm en absürt rüyalardandı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
İki akşamdır yatmadan önce arka arkaya BluTV'nin Blu Ofis programını ve Netflix'teki Formula 1 belgeselini izliyorum.

Akşam rüyamda BluTV'nin @Aserat'ın çok sevdiği ceo'sunun yöneticisi olduğu Formula 1 takımında Formula 1 pilotu olduğumu gördüm. Sıradan otomobilleri bile kullanamayan biri olduğumu düşünürsek uzun zamandır gördüğüm en absürt rüyalardandı. :A
Yatmadan önce sarhoş muydun? :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1.5 senedir maskeler hayatımızda olmasına rağmen halen maske taktığımız rüyalar göremedim ya da Covid ile alakalı, karantina ile alakalı. Ama şu kesin ki ilerleyen senelerde bolca karantina ve maske temalı rüyalar göreceğiz, zihin güncel şeyleri rüyalara hemen adapte edemiyor nedense...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1.5 senedir maskeler hayatımızda olmasına rağmen halen maske taktığımız rüyalar göremedim ya da Covid ile alakalı, karantina ile alakalı. Ama şu kesin ki ilerleyen senelerde bolca karantina ve maske temalı rüyalar göreceğiz, zihin güncel şeyleri rüyalara hemen adapte edemiyor nedense...
Ben rüyamda hoşlandığım kızın tuttuğu takımla karşılaştığını gördüm Fenerbahçe’nin Bohemian Dublin ismi @Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Galatasaray vs Fenerbahçe maçı var. Kimin sahasında bilmiyorum. Şampiyonluk maçı, Fenerbahçe'nin kesinlikle kazanması lazım. Maçın son dakikalarındayız, inanılmaz bir stres var herkeste çünkü müsabaka 0-0 devam ediyor. GS'nin kalesinde Popescu var, stoperde ise Bülent Korkmaz. FB -gerçek anlamda- son saniyede korner kazanıyor, korner sonuçlandığı anda maç bitecek. Korneri kullanmak için topun başına Ali Koç geçiyor, kullanıyor ve Popescu topun sahibi oluyor... Ama acemi bir şekilde elinden kaçırdığı top sallana sallana çizgiyi geçiyor ve gol oluyor. Hakem düdüğü çalıyor ve ortalık yıkılıyor. Fenerbahçe (ayrıntıları bilmiyorum, belki de 13/14 sezonundan sonra ilk kez) şampiyon oluyor. Türk futbol tarihi yeniden şekilleniyor. GS taraftarı salak salak birbirine bakıyor. Olağanüstü bir şok...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Galatasaray vs Fenerbahçe maçı var. Kimin sahasında bilmiyorum. Şampiyonluk maçı, Fenerbahçe'nin kesinlikle kazanması lazım. Maçın son dakikalarındayız, inanılmaz bir stres var herkeste çünkü müsabaka 0-0 devam ediyor. GS'nin kalesinde Popescu var, stoperde ise Bülent Korkmaz. FB -gerçek anlamda- son saniyede korner kazanıyor, korner sonuçlandığı anda maç bitecek. Korneri kullanmak için topun başına Ali Koç geçiyor, kullanıyor ve Popescu topun sahibi oluyor... Ama acemi bir şekilde elinden kaçırdığı top sallana sallana çizgiyi geçiyor ve gol oluyor. Hakem düdüğü çalıyor ve ortalık yıkılıyor. Fenerbahçe (ayrıntıları bilmiyorum, belki de 13/14 sezonundan sonra ilk kez) şampiyon oluyor. Türk futbol tarihi yeniden şekilleniyor. GS taraftarı salak salak birbirine bakıyor. Olağanüstü bir şok...
Uyandıktan sonra ıslaklık var mıydı? :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Anca rüyada olur zaten :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Ben de komşumu ve sarmalık yapraklar gördüm fazla fazla vardı ya odayı falan değişiyorduk ne karışık rüyaydı.
Mutfakta vardı içinde

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Almanya'ya gidip bir dükkana girmiştim :A 2 Alman kadınla İngilizce konuşmaya çalışıyordum. İşin tuhafı konuşurken bazı kelimeleri unutuyordum telden çeviriye bakıp hatırlıyordum :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Rüyamda @Dosi yi gördüm ama tam olarak şu kedi olarak gördüm. Yani Dosi bildiğin şu kediydi ve rüya alemi işte, insan mantık arayamıyor ve tuhaflık var diye de şaşırmıyor :A

kedi.jpg

@Araf

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sabah masterchef videosu izledim soslu yemek vardı. Dünde kıymalı yemek yapmıştım evde ve sabah Sherlock'u online görmüştüm ve ben tekrar uyuyunca bunlar 3 kombini rüyaya işledi :A Sherlock aileden biri. @Sherlock ama arada abimin simasi ile beliriyor :A ve ev kalabalık. Gürültü var herkes koşuşturmada. Sherlock'ta PC başında oyun falan oynuyor. Gelip bana ikide bir prinç yap diyor. Bende nedense üşeniyorum ama halbuki o ara yemek yapıyorum. Ben de diyorum ki bak bir sürü sphagetti yapıyorum sosda var. O da tencereye bakıyor ve halbuki tencere dolu. Bu az ben doymam diyor. Ben de diğer tencereyi gösteriyorum. Bak bu da dolu diyorum. Ha tamam ozaman doyarım diyor :A bir yandan acıyorum ona prinç yapmadım diye ve söz yarına yaparım diyorum. Sonra uyandım :A
@MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes sizler @Sherlock 'a Şişkolok diye diye rüyada da doymak bilmeyen biri oldu :A
@Tolstoyevski