En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Olmamış bir olayı olmuş gibi anlatabilme sanatı.... :A
Bu herkesin yapabileceği veya altından başarıyla kalkabileceği bir şey değildir... Önemli bir sanatsal beceri ister... :A
Benim yazdığım dram-polisiye-aksiyon romanı bu işin zirvesidir. Kalan bölümleri ardı ardına yazayım da aklın başına gelsin. 🤭🤭(yazmadı)
Zirve mi ahahaha tek bölüm yazıp şu bıraktığın eser mi... :A Yaz yaz görelim hadi... Gerçi kendin de cevabı vermişsin, söz bırakmamışsın bile... :A
Güzel sanatla söyleyince sıvacı olunuyor şimdi :A

Bu sadece @MEnes ile aramızda bulunan bir iltifat sözcüğü siz kendinize uygun bulmuşsanız birşey diyemem. :A
Sıva sanatının master degree seviyesine gelmiş bir birey olarak bu kelimenin kullanılmasını ve böyle dilden dile dolaşmasını memnuniyet ile karşılıyorum... :A İnsanların bu yolda adımlar atması bizim davamızın değerinin büyüklüğünün ve doğru yolda olduğumuzun göstergesidir... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu herkesin yapabileceği veya altından başarıyla kalkabileceği bir şey değildir... Önemli bir sanatsal beceri ister... :A

Zirve mi ahahaha tek bölüm yazıp şu bıraktığın eser mi... :A Yaz yaz görelim hadi... Gerçi kendin de cevabı vermişsin, söz bırakmamışsın bile... :A

Sıva sanatının master degree seviyesine gelmiş bir birey olarak bu kelimenin kullanılmasını ve böyle dilden dile dolaşmasını memnuniyet ile karşılıyorum... :A İnsanların bu yolda adımlar atması bizim davamızın değerinin büyüklüğünün ve doğru yolda olduğumuzun göstergesidir... :A
Daha iyisi varsa çıkar göster. 😡😡 Gaza gelirsem kimse durduramaz beni, sermaye bulursam kitap bile yazarım. 😊😉☺️

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben yazsam... Ohooo burada taş taş üstünde kalmaz... Zorlama beni, yoksa destansı bir sanat eseri çıkar ortaya... :A
İkimiz aynı anda forum piyasasına roman sürsek benimki daha çok okunur, kandırma kendini. :) (Anlamsız ciddi???)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ahahahahaha ben bir sanat eseri yazıp piyasaya süreceğim ve az okunacak öyle mi... :A (Anlamsız devam eden bir sohbet.. :A )
Elim ayağım titremeye başladı... @Sherlock "1. Geleneksel Favori Roman Yarışması" konusunu açar mısın lütfen? Şuna haddini bildirmeliyim. 🤬🤬🤬

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İkimiz aynı anda forum piyasasına roman sürsek benimki daha çok okunur, kandırma kendini. :) (Anlamsız ciddi???)
Ahahahahaha ben bir sanat eseri yazıp piyasaya süreceğim ve az okunacak öyle mi... :A (Anlamsız devam eden bir sohbet.. :A )
Şiir kitabım çok yakında tüm seçkin kitapçılarda, kendinizi edebiyat alanında geliştirmek istiyorsanız sizlere yol göstermesi adına edinebilirsiniz...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Şiir kitabım çok yakında tüm seçkin kitapçılarda, kendinizi edebiyat alanında geliştirmek istiyorsanız sizlere yol göstermesi adına edinebilirsiniz...
Şiir demişken... Lemina ve Fatih Terim için şiirler yazmıştım, onlar aklıma geldi. 🥰🥰

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Elim ayağım titremeye başladı... @Sherlock "1. Geleneksel Favori Roman Yarışması" konusunu açar mısın lütfen? Şuna haddini bildirmeliyim. 🤬🤬🤬
Açayım açayım da rahat birinciliğimi kaldırabilecek misiniz... @MEnes
Şiir demişken... Lemina ve Fatih Terim için şiirler yazmıştım, onlar aklıma geldi. 🥰🥰
Hey gidi hey, severdik Lemina’yı... Şimdi kim için yazıyorsun... Abdullah Avcı ve Trabzonspor için mi...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Açayım açayım da rahat birinciliğimi kaldırabilecek misiniz... @MEnes

Hey gidi hey, severdik Lemina’yı... Şimdi kim için yazıyorsun... Abdullah Avcı ve Trabzonspor için mi...
Rahat birincilik mi? Benim olduğum yerde siz ikiniz aynı anda sonuncu olursunuz. 🤭

Şu maç bitsin karalarız bir şeyler. ✍️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kurgusal bir dünya ve karakterler... İşte bunlar benim işim... Ama ben bu işe girişeceksem komple yoğunlaşmam gerekir... O kadar zamanımız ve odak boşluğumuz yok... :A (Yani şair kısaca seninle uğraşamam diyor... :A )

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bir daha işim olmayacak eski arkadaşlarımla şehir içinde bir orman gibi bir yere gidiyorduk ve elimizde UNO vardı. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam