En Son Dizi & TV Haberleri

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
mf yapım bir koreden bir abd den araklamış yine bu iki diziyi uyarlayacakmış.s
Ekli dosyayı görüntüle 65751Ekli dosyayı görüntüle 65752
İlk afişten bizim Goblin geldi aklıma yine duygulandım @Forumdash :( :( :(
goblin-dizisi3.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Biz Türkiye'de zarar ettirmedik yapsalardı onlar da Karagül, Kadın, O Hayat Benim. :F Yedirmem kanalı. :A
Onlar elit orada :F ama cidden ABD de ki fox tv pek iyi değil , tr daha iyi bak haklısın burada :A

Filmleriniz de 2 öpüşme sahnesi, 1 sigara sahnesi filan koyuyordunuz , şimdi disney hepten keser çocuklar izliyor diye :F @Çiğdem @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onlar elit orada :F ama cidden ABD de ki fox tv pek iyi değil , tr daha iyi bak haklısın burada :A

Filmleriniz de 2 öpüşme sahnesi, 1 sigara sahnesi filan koyuyordunuz , şimdi disney hepten keser çocuklar izliyor diye :F @Çiğdem @Forumdash
Biz Türkiye'de zarar ettirmedik yapsalardı onlar da Karagül, Kadın, O Hayat Benim. :F Yedirmem kanalı. :A
2014 Zamanlarımı ne Fox Aşk Yeniden vsyle her dizisiyle lider oldu dönem çizgi film koysanız işte şu mike maousları falan zirvede bitirir diyip duruyordum :F :F :F @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
73 yayınlandı, pazartesi 74 olacak işte. :A
Good doctor sevdiğim bir diziydi zaten. İlk sezon 5-6 bölüm izledim. Zamansızlıktan devamı gelmedi. Yazın bi ara cıkararım aradan:X İzleyeceğimi demiştim konusu acıldıgında.

Korenin orjinal adı ne?
İlk afişten bizim Goblin geldi aklıma yine duygulandım @Forumdash :( :( :(
goblin-dizisi3.jpg
Anlayamadım çoğu oyuncusu tiyatro kökenli, her hafta zirvede olan ve sürekli 9-10 reyting alan bir dizinin yeni sezon onayı alması nasıl sürpriz oldu??? :A
Senaryo ağır ilerleyince ve o kadar konu havada kalınca tahmin etmiştim. Haziran'da final yapmasını isterdim. Reytingleri stabil ama birşeyin de cıvkını çıkartmasınlar artık.
Borcunuzu bile onlar ödeyecekmiş ne ara bu hale geldiniz :A

X-men ler , Deadpool ve fantastik dörtlü artık disneyin :A @Çiğdem @xemrexxx @Forumdash
Mehmet Ali nuroğlu çukura katiliyormuş @serhatt erkeğinden mahrum kalmayacak yine :A @Dosi @vadikızı @MasacRE @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai @DarkLegenD @MEnes @ozgur2113
D1jx4YBWwAEXQQ6.jpeg