En Son Dizi & TV Haberleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hadsiz @Aserat hiç utamasi da yok melusa sözeni teansfer etmiş hayat şarkisina.ss @Bully @mrt-06 sizinkinin ölümsüz aşku:A @Çiğdem- @destere @denizz19 @cookies s @vadikızı @dosimosi
Ekli dosyayı görüntüle 53948
günün ilk etiketi geldi.
Harika bir transfer :Z

aa tanımıyorum bu kadını ben :F
yok artık!!!!
Bir bulut olsam dizisini izledinmi hiç? senin Ertuğrulla birlikte oynuyorlardi bide Fatmagülün Kerimi ile

FanlArimiz handeyi dizide istiyor o zaman biz de evet diyoruz ve timoşu ariyoruz:A @mrt-06 @Çiğdem- @destere @dosimosi @cookies @vadikızı @Bully @EFE UYSAL veee dr çatla @Aserat :A
Screenshot_2017-02-18-16-40-15.png

ben turfanda sultanı bekliyorum :)
Turhan sultanin gelmesi 70. Bölümi bukur şu an 42 de dizi bu reytingle o bölümleri görebileceğimizi düşünüyorsun demek ne demişler aptala ( abdala aslı ama olsun çiğdemi sevdiğune göre sana p lisi daha uygyn). Malum olurmuş hadi inşallah :Z:Z:Z @Çiğdem- @dosimosi

Turhan sultanin gelmesi 70. Bölümi bukur şu an 42 de dizi bu reytingle o bölümleri görebileceğimizi düşünüyorsun demek ne demişler aptala ( abdala aslı ama olsun çiğdemi sevdiğune göre sana p lisi daha uygyn). Malum olurmuş hadi inşallah :Z:Z:Z @Çiğdem- @dosimosi
sürer sürer hiç merak etme? ne çamurlar gördük kaç sezon devirdiler :) sizin neyiniz eksik :)

anlamadığım bir konu ama güldüm yinede :A

Son düzenleme:
ayy daha kalitesini buldukta sanki koşmadıkmı ? :) herkes bulduğuyla idare etmesini bilmeli işte, fazlasını isteyen azı bulamaz :)

sen niye gülüyon kendi kendine :) sokakta dolaşırkende öyle sağa sola bakıp gülme millet yanlış anlar :))
ben zaten dışardayken forumdaki yazilari okuyup gülumseyince tuhaf bakanlar oluyor