En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Erdal ile Ece 6.5/10

Güzel komedi. Platformda yayınlandığı iyi olmuş sinema kalitesi yoktu. Konular güzel işlenmiş güldürdü ve akıp gitti sıkmadan izledim :)
Ben sinemada izlemiştim, Celal ile Ceren kadar olmasa da memnun kalmıştım güldüren yerler oldu baya :D Tabii Erdal ile Ece’ye tam bir film diyemeyiz çünkü dizi olarak planlanıp filme çevrilmiş

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Ben sinemada izlemiştim, Celal ile Ceren kadar olmasa da memnun kalmıştım güldüren yerler oldu baya :D Tabii Erdal ile Ece’ye tam bir film diyemeyiz çünkü dizi olarak planlanıp filme çevrilmiş
Filmi açmadan Celal ile Ceren'in yan sanayisidir dedim ama baktım evli çift olarak başladı filme dedim devamı herhalde diye ama farklı oldu şaşırttı ama Celal ile Ceren de evlense böyle olurdu :F :F

• Güldürdün
Reactions: Bully
Filmi açmadan Celal ile Ceren'in yan sanayisidir dedim ama baktım evli çift olarak başladı filme dedim devamı herhalde diye ama farklı oldu şaşırttı ama Celal ile Ceren de evlense böyle olurdu :F :F
Cidden Celal ile Ceren’in devam filmi gibi :F Ece de Ceren’i andırıyor :A Şahan’ın skeçleri, Recep İvedik ilk 3 serisi ve Celal ile Ceren başyapıttır bence. Sonra biraz düşüş yaşadı ama komik bulurum kendisini :D Bir de Ankaralı, hemşehrim. Ordan da torpilli :A

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Cidden Celal ile Ceren’in devam filmi gibi :F Ece de Ceren’i andırıyor :A Şahan’ın skeçleri, Recep İvedik ilk 3 serisi ve Celal ile Ceren başyapıttır bence. Sonra biraz düşüş yaşadı ama komik bulurum kendisini :D Bir de Ankaralı, hemşehrim. Ordan da torpilli :A
Ezgi Mola'nın oyunculuğu daha iyiydi ama bana göre Filmin sonunda çekim hataları çok güzeldi :D :D

• Aynen
Reactions: Bully
Thirteen Lives (2022)
1725041276783.png

Venom 2

Efektler görsellik vs güzel ama ilk film kadar değil yarısı bile değil malesef. Sonunda birde 3.filme göz kirpmislar ama zor izlenmez. Zaman kaybı izlemesem de olurdu

4/10

Mother! (2017)
1725122158887.png

ine gerçeklik çarpıtan bir ev. Daha önce de benzerlerini gördüm.
Ama bu epey hoşuma gitti, hem felsefi olarak, hem kurgusal olarak, hem de grafik olarak etkileyiciydi.
İlk başlarda korku ve gizem teması üzerinden ilerliyor, daha sonra ise dram ve gerilim teması üzerinden ilerliyor.

Frequency (2000)
1725211218562.png

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film..Unuttukça aç izle

Bazı insanlar polis,asker rolleri için yaratılmış adeta. Bu filmde de adı John :D Seni seviyoruz John Reese.

Labirent 1 yada Maze Runner

8/10

Kendine çeken hikayesiyle, gizem aksiyon macera dolu bir film serisi devam ediyor. Sonunda çok birşey anlamadım 2. Filme bırakmislae devamını onun harici güzel film soluksuz izlendi. :)

The Count of Monte Cristo (2002)
1725386540887.png

Alexandre Dumas'ın Monte Kristo Kontu kitabından uyarlama, herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş efsane bir yapım.

böyle bir şey olamaz. bu filmi kaç kere izledim..?... ve bu akşam bir daha izledim...
eğer hayatta olursam bir dahaki seneye izlenmek üzere hoşçakal...

Kod 8 izledim gece güzeldi. 7/10

Filmin bazı zamanlardan zamansal kopukluk olsa da film güzel ilerledi akıcılık güzeldi sıkmadan izledim. İkincisi de varmis izlerim bir ara.

:) bu soyleyecegim ustteki filmle alakali degil ,
sadece isim benzerligi ;

timucin esen ve meltem cumbul'un oynadigi cok basarili a kalite cekimlerin oldugu sahnelerle bezeli yerli film.labirent.2011 yapimli.
aksiyon olarak bayagi iyi di. hollywood/ingiliz/fransiz benzer yapimlarin ayarinda bir is olmus.
10.7

@ jennifer lawrance nin kanimca en organik indie tadinda isler ;
the poker house(2008) ve winter's bone(2010) .
o yillarda yer aldigi bu iki filmin kanimca diger oynadigi islerden bariz ayiran bir cizgisi var.

bu elbette benim dusuncem .goreceli .
Fikirlerin için teşekürler. Kod 8 filmini izledin mi peki? İzlediysen nasıl buldun

Atatürk 1881 - 1919 (1. Film)

Atatürk'ü hakkıyla canlandırabilmek tabii ki çok zordur. Aras iyi oyuncudur ama olmamış bu role, kendi gibi oynamış. Tipi de Atatürk'e benzememiş.

Speak no evil (2024)

Uzun zamandır bekliyordum. Sabah saatlerinde gidip izledim. Sinemada yalnızdım. Bir kişi bile izlemeye gelmemiş. Beklentilerimin bir hayli altında kaldı. Orjinali sanat filmo tadında gerilim filmiydi. Amerikan versiyonu bilindik hollywood gerilim işleri gibiydi. Amerikalılar keşke her işe yorum katmaya çalışmasalar. Tek iyi yanı James McAvoy'in muazzam oyunculuğuydu.

Forum İstatistikleri

Konular
171,368
Üyeler
8,450
Son Üye
yusufmiroglu