En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ekli dosyayı görüntüle 128785

Kadrosu gereği Hollywood gişe sunulabilirdi ama platform tercihi daha yerinde olmuş.
Orta halli bir aksiyon filmi..İçine attıkları komedi unsurları ve özellikle son bölümde artan aksiyon bir türlü filmi izlettirdi.

10 üzerinden 6 eder.
Soldaki adamın olduğu filmleri izliyorun severim de ama 6 deyince içimde şüphe oldu :D mark wallk soyadı uzun :D

The Stoning of Soraya M. (2008)
1724780032229.png

Filmi mutlaka ama mutlaka izleyin oyunculuklar ve senaryo dâhiyane..
Bir şey söylemek istiyorum sadece..
Bakın aklını kullanabilen her birey kolaylıkla görebilir ki bu tür saçma sapan beşeri olaylar Kur'an'da yoktur.. Uydurmadır.. Allah böyle bir şeyi kelamında asla emretmemiştir..
Zina yapanların cezası Kur'an'da öldürmek değildir, taşlayarak öldürmek hiç değildir..
Bu, insan uydurmasından başka bir şey değildir.. İ
slam'ın tek kaynağı Yüce Allah'ın da dediği "Sizi sadece Kur'an'dan sorguya çekeceğim"
dediği Kur'an'ı Kerim'dir. Bir takım zât'ların uydurmuş olduğu emirler değildir.
Hüküm Sadece ve Sadece Yüce Allah'a aittir..
Düşünün! çünkü düşünmeye düşmandır şeytan...
Selam sevgi ve barış ile.

Matrix 2 izleyecektim ama 2. Filmi çok sevemedigim için netflixteki İyilik ve Kötülük Okulu filmini izledim. Başı iyiydi sonra iyice çocuk filmi oldu. İzleyerek uykuya daldım eh işte vakit çok çok çok bolsa izlenir :)

4/10

Sound of Freedom (2023)
1724957347441.png

Hikayesi bazı izleyicilere, özellikle de Anne / Babalara biraz ağır gelebileceği için konusunu araştırıp, sizin için uygunsa izlemeniz lazım. Çünkü fazlasıyla ciddi ve dramatik bir yapım olmuş. Film, CIA ajanı Timothy Ballard'ın operasyonlarından birini konu alıp, gerçek olaylardan yola çıkarak yazılmış, pek fazla süslemeden çekilmiş ve bu sayede filmin etkileyiciliği artmış.

Konusu ve ciddiyeti itibariyle ABD'de oldukça ses getiren bir yapım olduğu için merak edenler izleyebilirler, ben izlerken genel olarak sıkılmadım. Farkındalık yaratması açısından ise gayet başarılı bir film olmuş.

Erdal ile Ece 6.5/10

Güzel komedi. Platformda yayınlandığı iyi olmuş sinema kalitesi yoktu. Konular güzel işlenmiş güldürdü ve akıp gitti sıkmadan izledim :)

• Beğendim
Reactions: Bully
Erdal ile Ece 6.5/10

Güzel komedi. Platformda yayınlandığı iyi olmuş sinema kalitesi yoktu. Konular güzel işlenmiş güldürdü ve akıp gitti sıkmadan izledim :)
Ben sinemada izlemiştim, Celal ile Ceren kadar olmasa da memnun kalmıştım güldüren yerler oldu baya :D Tabii Erdal ile Ece’ye tam bir film diyemeyiz çünkü dizi olarak planlanıp filme çevrilmiş

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Ben sinemada izlemiştim, Celal ile Ceren kadar olmasa da memnun kalmıştım güldüren yerler oldu baya :D Tabii Erdal ile Ece’ye tam bir film diyemeyiz çünkü dizi olarak planlanıp filme çevrilmiş
Filmi açmadan Celal ile Ceren'in yan sanayisidir dedim ama baktım evli çift olarak başladı filme dedim devamı herhalde diye ama farklı oldu şaşırttı ama Celal ile Ceren de evlense böyle olurdu :F :F

• Güldürdün
Filmi açmadan Celal ile Ceren'in yan sanayisidir dedim ama baktım evli çift olarak başladı filme dedim devamı herhalde diye ama farklı oldu şaşırttı ama Celal ile Ceren de evlense böyle olurdu :F :F
Cidden Celal ile Ceren’in devam filmi gibi :F Ece de Ceren’i andırıyor :A Şahan’ın skeçleri, Recep İvedik ilk 3 serisi ve Celal ile Ceren başyapıttır bence. Sonra biraz düşüş yaşadı ama komik bulurum kendisini :D Bir de Ankaralı, hemşehrim. Ordan da torpilli :A

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Cidden Celal ile Ceren’in devam filmi gibi :F Ece de Ceren’i andırıyor :A Şahan’ın skeçleri, Recep İvedik ilk 3 serisi ve Celal ile Ceren başyapıttır bence. Sonra biraz düşüş yaşadı ama komik bulurum kendisini :D Bir de Ankaralı, hemşehrim. Ordan da torpilli :A
Ezgi Mola'nın oyunculuğu daha iyiydi ama bana göre Filmin sonunda çekim hataları çok güzeldi :D :D

• Aynen