En Son İzlediğiniz Film? 🎞

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
We-Have-a-Ghost-poster.jpg

we-have-a-ghost-netflix-cast-grid.jpg

Belkide dikkat çekmeyecek ve zaman kaybı denecektir...
Ama kadrosuna baktığınızda filme dahil olanlar hiçte öyle olmadığına karar vermiş.

Filmi keyifle izledim..
komedi,aksiyon ve tabiki. de fantastik öğelerin olduğu güzel bir film olmuş.

10 üzerinden 7,5. veriyorum. Pazar günü. 2 saatinizi keyifle geçirteceğine eminim .

• Beğendim
Reactions: Dante

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
images

SEI_146413337.jpg

Zaten dizisini bilen biri filminide izlemeli..
Başından sonuna kadar hakkını veren bir film olmuş.
1 dk sıkılmaya vaktiniz olmayacaktır.
Aksiyon,gerilim adına çok başarılı bir film olmuş.

Netflix iyi iş çıkarmış.

10 üzerinden 8.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Verimli bir Noel tatilim vardı, en azından ilk hafta. Her gün bir film izlemiştim ama yorumlamaya üşenmiştim.
Aklıma gelenleri kısaca yazayım:

The Italian Job tam sevdiğim tarzda aksiyonu dozunda keyifli bir filmdi. İlk sahneden sonuna kadar sıkılmadan izledim.

Think Like a Man 1 ve 2’ye baktım. İlki ikincisine göre çok daha iyiydi. Eğlenceli çerezlik film.

Focus, Will Smith ve Margot Robbie ikilisini görünce beklentim yüksekti ama vasat diyeceğim bir film çıktı karşıma. Son sahnede bir tık vasat altı kalmayı kurtardı.

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1680354376677.png

1dk dan filmin sonuna kadar aksiyonu bitmeyen.. Arada manasız gelecek sahneleri olsada seriye yakışan dozda bir filmdi..
Tadında bitti diyebilirim ama kapanışta ki sahne kapı aralattı demeliyim...

3 seriyide izleyen finalide izlemeli...

10 üzerinden 8.5 veriyorum..

Forumda bu filmin konusunu bulamadım... 🤷

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun zamandır bu başlığa yazmıyorum, ilginç ama film izlemediğimden. :) Uzun zamandır listemde olan iki filmle döndüm ama onlar da beklediğimi veremedi maalesef.

Chaplin (1992)

Charlie Chaplin gibi tarihin en eğlenceli filmlerini yapan adamdan nasıl bu kadar sıkıcı bir film çıkarabildiniz. Filmin en eğlenceli kısımları Chaplin'in gerçek filmlerinden izlediğimiz kısa kesitlerdi.

Robert Downey Jr.'ın performansını da pek beğendiğimi söyleyemem. Chaplin'in zaten gerçek haliyle filmlerdeki hali pek benzemiyormuş birbirine ama yine de hiçbir şekilde bana Chaplin'miş hissi geçirmedi.

Üstada daha iyi bir biyografi filmi yakışır.

6/10

-------------

Breakfast at Tiffany's (1961)

Audrey Hepburn'ün neden dönemin en büyük starlarından olduğunu gösteren bir filmdi. Filmin senaryosu pek iyi değildi, kediye yapılanlar, ırkçılık mevzuları da sıkıntılıydı. Fakat sırf Audrey Hepburn için izlenebilecek, sırf onun performansının yer yer eğlendirebildiği bir filmdi.

6/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Uzun zamandır bu başlığa yazmıyorum, ilginç ama film izlemediğimden. :) Uzun zamandır listemde olan iki filmle döndüm ama onlar da beklediğimi veremedi maalesef.

Chaplin (1992)

Charlie Chaplin gibi tarihin en eğlenceli filmlerini yapan adamdan nasıl bu kadar sıkıcı bir film çıkarabildiniz. Filmin en eğlenceli kısımları Chaplin'in gerçek filmlerinden izlediğimiz kısa kesitlerdi.

Robert Downey Jr.'ın performansını da pek beğendiğimi söyleyemem. Chaplin'in zaten gerçek haliyle filmlerdeki hali pek benzemiyormuş birbirine ama yine de hiçbir şekilde bana Chaplin'miş hissi geçirmedi.

Üstada daha iyi bir biyografi filmi yakışır.

6/10

-------------

Breakfast at Tiffany's (1961)

Audrey Hepburn'ün neden dönemin en büyük starlarından olduğunu gösteren bir filmdi. Filmin senaryosu pek iyi değildi, kediye yapılanlar, ırkçılık mevzuları da sıkıntılıydı. Fakat sırf Audrey Hepburn için izlenebilecek, sırf onun performansının yer yer eğlendirebildiği bir filmdi.

6/10
Is This For Real Good Burger GIF

• Güldürdün
Reactions: bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1680967728867.png

Fantastik, hareketli, eğlenceli bir filmdi...
Kadrosunda da sağlam isimlerin olduğu bu türleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir film..

10 üzerinden 8

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
2319464.jpg

65 milyon yıl önceki dünyaya mecburi inen bir adam ve hayatta kalan bir kızın yaşam mücadelesi..

Göktaşı çarpmadan kısa süre önceki dönem üzerinden 2 kişi ile dinozorlu,aksiyon,gerilim tadında bir film denemişler.

sıkılmadım izledim ama bir jurassi park olamaz.

10 üzerinden 6.

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

We Bought a Zoo (2011)

Bir türlü sırası gelmeyen ünlü filmlerdendi. Uçakta oyalanmalık film olarak izledim ve tam da o tip bir filmmiş. Jimmy Kimmel'ın Oscarlarda Matt Damon ile dalga geçtiği kadar varmış. :A Ucuz klişe dolu epey cheesy bir filmdi ama Matt Damon, Scarlett Johansson ve Elle Fanning sayesinde izletti kendini.

4/10

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Bajrangi Bhaijaan
------

Abi bu film gerçekten mükemmel...
Sürekli müzik söylüyorlar sıkılırım felan sandım ama hiç sıkmadı.

Son düzenleme:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
images.jpg

The Count of Monte Cristo(2002)

Ezeli izledikten sonra hikayeyi çok sevmiştim sonra bir kitap'tan uyarlandığını öğrendim ve kitabı buldum 2 defa bitirdim dinleyerek ve okuyarak ve Ezel'in gereksiz yere uzatıldığını gördüm. Filmi uzun zaman listemde duruyordu ama bir türlü izleyemedim sonunda zaman bulup izlemeye karar verdim.

Ezel gibi film de bazı değişikleri yapmış ama yine güzel,basit ve eğlenceli bir film olmuş zamanın nasıl geçtiğini anlamadan hikayeye odaklanıp izliyorsunuz.

7.5/10

• Beğendim