En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ahahaha :F

Bana kalırsa film çok çok iyiydi. Aşırı derecede güldüm. :D Yani öyle mantıksal hataları filan aramaya gerek yok, sonuçta komedi filmi. Güldürüyorsa iyidir.

Filmi sevmemdeki en büyük etkenlerden biri de ailemizin üyelerini canlandıran oyunculardı. Erkek çocuk dışında diğer üçü çok sempatik geldi. Ama tabi erkek çocuk da iyi oynamıştı rolünü. Ayrıca kız kardeş güzelmiş. :D

O kadar şaka yapıldı güldüm ama aklıma takılan bir şey var: Dille ne yaptılar? :D

Aşırı derecede küfür ve cinsellik içeriyor. Ama bu bende olumsuz bir etki yapmadı. :D Kafanızı dağıtacak hoş bir film olmuş. Seneye devam filmini istiyorum! :D (Zaten gişesi de 140 küsür milyon dolarmış. Kesin gelir. Gelmeli. :D)

Puanım: 8,5/10

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahahaha :F

Bana kalırsa film çok çok iyiydi. Aşırı derecede güldüm. :D Yani öyle mantıksal hataları filan aramaya gerek yok, sonuçta komedi filmi. Güldürüyorsa iyidir.

Filmi sevmemdeki en büyük etkenlerden biri de ailemizin üyelerini canlandıran oyunculardı. Erkek çocuk dışında diğer üçü çok sempatik geldi. Ama tabi erkek çocuk da iyi oynamıştı rolünü. Ayrıca kız kardeş güzelmiş. :D

O kadar şaka yapıldı güldüm ama aklıma takılan bir şey var: Dille ne yaptılar? :D

Aşırı derecede küfür ve cinsellik içeriyor. Ama bu bende olumsuz bir etki yapmadı. :D Kafanızı dağıtacak hoş bir film olmuş. Seneye devam filmini istiyorum! :D (Zaten gişesi de 140 küsür milyon dolarmış. Kesin gelir. Gelmeli. :D)

Puanım: 8,5/10
Bu kadar seveceğini tahmin etmiyordum. :D

Benim de bu yılın en sevdiğim gişe filmlerinden biri oldu. Ama ben devam filminin gelebileceğini aklımın ucundan bile geçirmiştim. Bu aile ile daha fazla filme hayır demem tabii. :D

Emma Roberts filmde güzeldi gerçekten. :D

Cinsellik sadece sözlü olarak var, görsel olarak pek bir şey yoktu striptiz sahnesi haricinde diye hatırlıyorum. :D Ama sözlü olarak baya vardı. Özellikle kampta. :D

Bu kadar seveceğini tahmin etmiyordum. :D

Benim de bu yılın en sevdiğim gişe filmlerinden biri oldu. Ama ben devam filminin gelebileceğini aklımın ucundan bile geçirmiştim. Bu aile ile daha fazla filme hayır demem tabii. :D

Emma Roberts filmde güzeldi gerçekten. :D

Cinsellik sadece sözlü olarak var, görsel olarak pek bir şey yoktu striptiz sahnesi haricinde diye hatırlıyorum. :D Ama sözlü olarak baya vardı. Özellikle kampta. :D

Çadırda iki anne babayla olanlar da var, fiziki olaraktan. Ama çok değildi, ya da bana çok gelmedi diyelim. :D

Bana da sen sevmezsin gibi geliyordu? :D (Cinsellik falan çok ön planda olunca.) Birbirimizi çok iyi tanıyoruz. :D

Bir de ekliyeyim. Kamera arkası görüntülerini kesinlikle izleyin. :D

Yine harika bir filmdi. Heyecan aksiyon gerilim tavan yaptı bu filmde.

Arabayla kaçış sahneleri müthişti, özellikle 2 tırın arasından arabayı yan yatırarak geçdiği sahne süperdi :D Dövüş sahneleri biraz geri plandaydı bu filmde ama yinede iyi sahneler vardı :D

Jason reyiz acayip karizmaydı yine, etrafını 10 kişi sarıyor adam hala soğukkanlı olup ceketini düşünüyor :D

9/10

Nerden başlayacağımı bilmiyorum her yönüyle muhteşem bir filmdi. Batman gibi tipik bir Süper Kahraman filmi gibi değildi bu filmde de kahraman milyarder, playboy ve umursamaz bir karakterdi :D Özellikle umursamaz halleri çok iyiydi :D Adama ödül veriyorlar adam gitmiş kumar oynuyor :D

Filmde heyecan aksiyon herşey vardı ve bunların yanında komedi de vardı :D Özellikle zırhı denerken ki halleri ve robotla konuştuğu sahnelerde güldürdü reyiz :D

Konu olarakda çok iyiydi, sonunuda çok iyi bağlamışlar. 2.filmi yarın izlicem sabırsızlanıyorum izlemek için :D

10/10

Yanlış hatırlamıyorsam, Paul Newman'ı sadece Road to Perdition filminde izlemiştim. O filmde tam anlayamamışım anlaşılan ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu. Bu filmde görmüş oldum. Filmi mecburiyetten 2-3 parçaya bölmek zorunda kaldığım için yaptığım yorum belki çok sağlıklı olmayacak ama yine de birkaç şey söylemek isterim.

Bu filmi daha önce izlememiş olmama şaştım. Çünkü sadece IMDb'de aldığı puan dışında, aldığı 7 Oscar'ı olması ve benim dikkatimi çekmemesi ilginç. Benim için Hollywood da en iyi filmlerin çıktığı dönem 70'ler. Bu düşüncemin bana göre haklılığını tekrar gördüm.

Oyunculuklar çok iyiydi bence. Başrolde Paul Newman ve Robert Redford vardı. Öncelikle, Robert Redford gerçekten adaylığı hak eden bir performans sergilemiş, çok başarılıydı. Ama ben Paul Newman'ı daha çok beğendim. Onun aday olmasını isterdim şahsen. Ama yine de karizmasıyla filme süper hava katmış. Çok iyiydi o da.

Hikayesi fena değildi fakat klişe gibi geldi bana ama senaryo kısmında durumu toparlamışlar. Zaten senaryo Oscar'ı falan da almışlar ve bence hak etmişler. Kurgu ve akıcılık çok iyiydi. Zaten bu dalda da almışlar Oscar'ı. 'En İyi Film' Oscar'ı kazanmaları konusunda adaylara baktığımda, bence çok doğru karar vermiş akademi.

Filmin müziklerini de çok beğendim. Kısacası izlenilebilecek bir film...

Puanım: 8.5/10

Yanlış hatırlamıyorsam, Paul Newman'ı sadece Road to Perdition filminde izlemiştim. O filmde tam anlayamamışım anlaşılan ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu. Bu filmde görmüş oldum. Filmi mecburiyetten 2-3 parçaya bölmek zorunda kaldığım için yaptığım yorum belki çok sağlıklı olmayacak ama yine de birkaç şey söylemek isterim.

Bu filmi daha önce izlememiş olmama şaştım. Çünkü sadece IMDb'de aldığı puan dışında, aldığı 7 Oscar'ı olması ve benim dikkatimi çekmemesi ilginç. Benim için Hollywood da en iyi filmlerin çıktığı dönem 70'ler. Bu düşüncemin bana göre haklılığını tekrar gördüm.

Oyunculuklar çok iyiydi bence. Başrolde Paul Newman ve Robert Redford vardı. Öncelikle, Robert Redford gerçekten adaylığı hak eden bir performans sergilemiş, çok başarılıydı. Ama ben Paul Newman'ı daha çok beğendim. Onun aday olmasını isterdim şahsen. Ama yine de karizmasıyla filme süper hava katmış. Çok iyiydi o da.

Hikayesi fena değildi fakat klişe gibi geldi bana ama senaryo kısmında durumu toparlamışlar. Zaten senaryo Oscar'ı falan da almışlar ve bence hak etmişler. Kurgu ve akıcılık çok iyiydi. Zaten bu dalda da almışlar Oscar'ı. 'En İyi Film' Oscar'ı kazanmaları konusunda adaylara baktığımda, bence çok doğru karar vermiş akademi.

Filmin müziklerini de çok beğendim. Kısacası izlenilebilecek bir film...

Puanım: 8.5/10
İzlemeye başlamıştım filmi geçenlerde ama iyi olmadığım bir döneme denk gelmişti ve yarıda bırakmak zorunda kalmıştım filmden koptuğum için. Yakında izlemem lazım baştan başlayıp. :):)

We're the Millers'ın etkisiyle izlediğim, hem Jason Sudeikis'in hem de Jennifer Aniston'ın olduğu vakit geçirmelik eğlenceli bir filmdi.

Başroldeki 3 adam birbirini çok iyi tamamlamış. Ben özellikle Jason Sudeikis'in olduğu sahnelere güldüm. Onun dışında kahkaka attığım bir sahne olmadı.

Sonu tahmin edilebilirdi. Zaten böyle bir filmde kötü son beklemek saçma olurdu. Ancak ben yine de beğendim olan tesadüfleri.

Kamera arkasını da izleyin derim.

Oyuncuları da işin içine katarak 7/10 veriyorum. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

İlk filme göre vasat bir film gibiydi, ortalarında sıkıldım ama son 20-25 dakikasında toparladı ve yeniden heyecanlandırdı.

Konu olarak da ilk filme göre çok gerideydi bence. Oyunculuklar süperdi. Scarlet Johansson'ın olması filmi seyretmek için başlıbaşına bir sebep zaten :D Ajan rolünde de çok iyiydi :D Robert Downey Jr. reyizde iyiydi ilk filmdeki gibi umursamaz haraketleri filan güldürdü, bide doğum günü partisinde İron Man kostümüyle dans etmesi sesli güldürdü :D

9/10

İlk filme göre vasat bir film gibiydi, ortalarında sıkıldım ama son 20-25 dakikasında toparladı ve yeniden heyecanlandırdı.

Konu olarak da ilk filme göre çok gerideydi bence. Oyunculuklar süperdi. Scarlet Johansson'ın olması filmi seyretmek için başlıbaşına bir sebep zaten :D Ajan rolünde de çok iyiydi :D Robert Downey Jr. reyizde iyiydi ilk filmdeki gibi umursamaz haraketleri filan güldürdü, bide doğum günü partisinde İron Man kostümüyle dans etmesi sesli güldürdü :D

9/10
Vasat diyip 9 vermişsin. :D

Sosyal Ağ
Facebook'un yaratılışını anlatan mükemmel bir filmdi,hala etkisindeyim.Mark Zuckerberg gerçekten dahi

Jason Statham'dan yine heyecan ve aksiyon dolu bir film izledim. Hem hapishane hemde yarış filmiydi. Özellikle yarış sahneleri çok iyiydi, birbirlerini öldürmeleri ve yarışı kazanmak için yaptıkları şeyler baya heyecanlıydı. Sonlara doğru çıkan Ölüm Makineside nasıl bişeydi öyle birden görünce ben korktum :D

9/10

julio medem'in 'kutup cizgisi asiklari'ni seyrettim yine. defalarca izlesem bikmam. 10 uzerinden 10. sinema tarihinde yapilmis en guzel filmdir benim icin. tabi cok az insanin bu filmi bilmesi de uzucudur. sanat filmi sevmeyenlere sikici gele bilir film...

Harika bir komediydi birçok yerde sesli güldüm :D Böyle bi iş için biraraya gelen ve hepsi birbirinden tip karakterlerin olduğu filmleri seviyorum nedense :D

Oyuncular çok iyiydi. Özellikle David süperdi adamın 10 lafından 9'u küfür :D Emma Roberts çok güzeldi gerçekten :D Jennifer Aniston'da kaç yaşına geldi hala taş gibi, striptiz sahnelerini gözümü kırpmadan izledim :D Erkek çocukda ki şansın yüzde biri bende de olsa :D Bi dönüyor Emma Roberts'la öpüşüyor, diğer tarafa dönüyor Jennifer Aniston'la öpüşüyor :D

Ayrıca kamera arkasında Friends'in müziğini çaldıkları sahnede daha dizinin ilk sezonunu bitirmeme rağmen bende duygulandım :D

8.5/10

Serinin 3. ve son filminide izledim. 4. filmde Robert Downey Jr. oynamak istemiyormuş o yüzden benim için serinin son filmi oldu.

Bu filmde heyecan ve aksiyondan çok komedi ön plana çıkmıştı bence. Sadece son yarım saatte aksiyon vardı birazcık :D

Konu olarak 2.filminde altındaydı ama görsellik ve oyuncularla bu açığı kapatmışlar. 2 saat boyunca sıkılmadan izledim yine.

9/10