En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sherlock Holmes: A Game Of Shadows izledim.

Süper sahneleri vardı ama büyük bir kısmı sıkıcı geldi bana. Guy Ritchie'yi hiç sevemeyeceğim galiba. :)

6.5/10 puanım

Scarface'yi izledim. Gerçekten çok iyi bir filmdi, süresi uzundu ama sıkılmadım hiç. Al Pacino reyiz oyunculuk olarak harikaydı :D

10/10

kaçıs planı. daha once izledigim bir film ama arkadas ortamından dolayı tekrar izlemek durumunda kaldım. oyle cok cok yuksek kalite de bir film degil ama icinde duygu barından bir yapım olmus 6.5/10

the avengers
Güzel bir filmdi.Bütün kahramanlar birleşince hem görsel şölen oluyo hemde komik.3D seyredincede dahada güzel oldu :)

Law Abiding Citizen izledim.

Zekice kurgulanmış iyi bir senaryosu vardı. Yalnız sonunu iyi yapamamışlar. Sonu da iyi olsa efsane bir film olurdu. :):)

Yine de çok sevdim 9/10

Law Abiding Citizen izledim.

Zekice kurgulanmış iyi bir senaryosu vardı. Yalnız sonunu iyi yapamamışlar. Sonu da iyi olsa efsane bir film olurdu. :):)

Yine de çok sevdim 9/10

Jeux interdits (1952)
86 min - Drama | War - 8 December 1952 (USA)
8.0
Your rating:
-/10

Ratings: 8.0/10 from 4,950 users
Reviews: 54 user | 24 critic

A young French girl orphaned in a Nazi air attack is befriended by the son of a poor farmer, and together they try to come to terms with the realities of death.

Director: René Clément
Writers: Jean Aurenche (dialogue), Jean Aurenche (screenplay), and 6 more credits »
Stars: Georges Poujouly, Brigitte Fossey and Amédée

ozan bu filmi mutlaka izle :)

RRRrrr filmini izledim. 5-6 yıl once izlemistim oyle bir yeniden baktım. ilk 5 dk haric pek komedisi yok ama yinede izledim

Bu ara az film izlemek zorunda kaldım. En son The Hangover 2 izledim. Devam filmi olduğu için pek güzel olmaz diyordum ama güzeldi sevdim 3'ü çıkınca onu da izlerim. :D

Jeux interdits (1952)
86 min - Drama | War - 8 December 1952 (USA)
8.0
Your rating:
-/10

Ratings: 8.0/10 from 4,950 users
Reviews: 54 user | 24 critic

A young French girl orphaned in a Nazi air attack is befriended by the son of a poor farmer, and together they try to come to terms with the realities of death.

Director: René Clément
Writers: Jean Aurenche (dialogue), Jean Aurenche (screenplay), and 6 more credits »
Stars: Georges Poujouly, Brigitte Fossey and Amédée

ozan bu filmi mutlaka izle :)

Nerden buldun bu filmi 5000 tane bile oylayan çıkmamış. :D

RRRrrr filmini izledim. 5-6 yıl once izlemistim oyle bir yeniden baktım. ilk 5 dk haric pek komedisi yok ama yinede izledim

İzlemiştim ben de A.R.O.G. ilk çıktığı zamanlarda. Bana güzel gelmişti o zaman. Yoklama sahnesi çok iyiydi mesela. :D

Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Filistin
Fetih 1453
Hızlı ve Öfkeli Rio Soygunu
New York'ta Beş Minare

Güzeldi !

Bu ara az film izlemek zorunda kaldım. En son The Hangover 2 izledim. Devam filmi olduğu için pek güzel olmaz diyordum ama güzeldi sevdim 3'ü çıkınca onu da izlerim. :D

Nerden buldun bu filmi 5000 tane bile oylayan çıkmamış. :D

İzlemiştim ben de A.R.O.G. ilk çıktığı zamanlarda. Bana güzel gelmişti o zaman. Yoklama sahnesi çok iyiydi mesela. :D

oylayanların sayısı önemli değil sen filmi izle güzel film beğeneceksin

benim tavsiye ettiğim hiçbir filmi izlemiyorsun bundan sonra film önermem moralimi bozdun:)))

straw dogs u izledinmi yok

bunuda izlemedin bir dahakine film ismi yok sana :)

Karanlık Gölgeler 2012 - 8/10
Guzeldi begendim vampirler kurt kiz falan biraz sacmada olsa sıkıcı degildi :D bide mutlu sonlari seviyorum :)