En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi)

Bu tarz anime film izlememiştim daha önce hiç çok hoşuma gitti.

9/10 :)
[h=1][/h]

bisiklet hırsızları ..

bu filmi zileyen varmı tarihi bir filmdir 1940 yapımı :))

Donnie Darko izledim.

Valla film için iyi mi diyim kötü mü kararsız kaldım. Sonu çok karmaşıktı tam anlamadım açıkçası. Birkaç tane 5-10 dakika diyalogsuz müzikle sıkıcı bir şekilde geçen kısımlar vardı. Filme konsantrasyonu azalttı bu kısımlar. Ama genel olarak iyiydi ve her ne kadar sonunu tam anlayamamış olsam da iyi bir kurgu vardı.

6/10

bisiklet hırsızları ..

bu filmi zileyen varmı tarihi bir filmdir 1940 yapımı :))

İzlemedim ama ilgimi çekti. :) IMDB'de 83. sıradaymış. Beğendin mi ? Beğendiysen izleyim ben de bir ara. Ayrıca 1940 değil 1948 imiş. Neredeyse 50'lerde :):)

Donnie Darko izledim.

Valla film için iyi mi diyim kötü mü kararsız kaldım. Sonu çok karmaşıktı tam anlamadım açıkçası. Birkaç tane 5-10 dakika diyalogsuz müzikle sıkıcı bir şekilde geçen kısımlar vardı. Filme konsantrasyonu azalttı bu kısımlar. Ama genel olarak iyiydi ve her ne kadar sonunu tam anlayamamış olsam da iyi bir kurgu vardı.

6/10

İzlemedim ama ilgimi çekti. :) IMDB'de 83. sıradaymış. Beğendin mi ? Beğendiysen izleyim ben de bir ara. Ayrıca 1940 değil 1948 imiş. Neredeyse 50'lerde :):)
,

beğendim filmi ozan çok güzel bir filmdi.. günümüz şartlarına göre değerlendirmemek koşuluyla sende seveceksindir filmi ..

Battleship 2012 - 9/10
Guzel bi aksiyondu konusu falan cok hosuma gitti. Rihanna'yada oyunculuk yakismis.

Citizen Kane izledim. "Kült film" kavramının hakkını veren bir film. İlgi çekici konusu ve iyi bir anlatımı vardı.

Puanım: 7.5/10