En Son İzlediğiniz Film? 🎞

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Şu ifade kendi içinde bir olmamışı hak etse de harikayı bastım. :A
Film bittiğinde beraber izlediğim arkadaşlarımla sıcağı sıcağına yorumladıktan sonra forumu açıp yorum yapasım gelmiyor işte. Yorumlayacaksak beraber izlemeliyiz. :A

Popüler olduğu için film izlememek de iyiymiş. :A Bir de ben izledim ama izlemeyenlere sorun olmasın diye bazı yerleri spoiler içine mi alsan. :A
Hala alkolün etkisindeyim, sana zahmet canım. :A

Şu ifade ile de olmamışı hak ediyor bence. :A
Yani evet haklısın tabii ki o da aşırı olmamış bir ifade de sonrasında toparladığı için o kısmı görmezden gelmişim. :A
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 'Aylin'in kalıntıları bunlar. :A

Hadi oyunculuğu fena değil diyelim de bu kızı gerçekten güzel bulan var mıdır? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Film bittiğinde beraber izlediğim arkadaşlarımla sıcağı sıcağına yorumladıktan sonra forumu açıp yorum yapasım gelmiyor işte. Yorumlayacaksak beraber izlemeliyiz. :A

Hala alkolün etkisindeyim, sana zahmet canım. :A

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 'Aylin'in kalıntıları bunlar. :A

Hadi oyunculuğu fena değil diyelim de bu kızı gerçekten güzel bulan var mıdır? :A
İçki mi.. Forumun ahlak seviyesi yerlere inmiş. :eek:

Evet var mesela ben. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Farah'ı güzel bulmayan tanıdığım tek kişi sensin. :A
Evet var mesela ben. :A
Yok değilim, sanırım Türkiye'de sarışın kıtlığı olduğu iiçin bu hayranlığınız. :A Yoksa bizim buralarda güzellik namına hiçbir değeri yok oysa. :A

Geçen MA'da beyaz mont değil şişme çuval giymişti birde. :A

İçki mi.. Forumun ahlak seviyesi yerlere inmiş. :eek:
Niye, haram mı? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Yok değilim, sanırım Türkiye'de sarışın kıtlığı olduğu iiçin bu hayranlığınız. :A Yoksa bizim buralarda güzellik namına hiçbir değeri yok oysa. :A

Geçen MA'da beyaz mont değil şişme çuval giymişti birde. :A

Niye, haram mı? :A
Bir insan karaciğerine niye bu kötülüğü yapar. :A

Eğer değeri yoksa sizin oranın sorunu ve zevksizliği demek ki. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Little Manhattan (2005)

Prime Video listemdeki neredeyse tüm filmleri kaldırmadan yakalayabildiğim filmlerden biriydi. :A

Çocukların masum dünyasından, çocukluk aşkı filmlerini seviyorum. Bu da çok tatlı bir nostalji yaşatan bir film oldu. New York sokaklarını en güzel yansıtan filmlerden biri olması da ayrı bir güzellikti.

7.5/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Filmi 10. yılında artık izlemek gerek diye düşündüm, izlemeyen bir ben kaldım filmlerinden biri. Kadro çok güzeldi, filmin hikayesi de güzeldi ama senaryo daha sağlam olabilirmiş. Senaryo tatmin etmedi. Çağatay Ulusoy ve Özge Özpirinççi çok güzel ikili olmuşlar, keşke bu ikiliyi bir kez daha izleyebilsek. Engin Altan Düzyatan filmin en iyi ismiydi, bu filmdeki imajı ne kadar güzelmiş. Yan karakterler de güzeldi. Dediğim gibi senaryo daha sağlam olabilirmiş. Arkadaşlığı, dostluğu ön plana çıkaran samimi bir iş olmuş, beğendiğimi söyleyebilirim. :)

7/10

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

İtalyan filmi... Kızı kaçırılan bir babanın, kızını kurtarmak için yaptıklarını anlatıyor. Baba aynı zamanda görevden ayrılmış bir yüzbaşı. İlaç kullanıyor, ruhsal sorunları var. Aksiyonu daha fazla olabilirdi, fazla tatmin etmedi. Senaryo basit, tabi ki böyle basit senaryoları çok iyi iş çıkaranlar da var ama maalesef çok da iyi olamamış. Kavga sahneleri daha iyi olabilirdi mesela. Başroldeki adamın havasını, duruşunu çok beğendim. 'Riva' gerçekten rolüne yakışmış. Filmin müzikleri güzeldi.

6/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

Gerçek bir hikayeden alınmış bir müzik dehasının trajik hikayesi anlatılıyor.Dahilik ve hastalık arasındaki o ince çizgi güzel yansıtılmış. Oyuncuların filme katkısı çok büyük ama filmin bir yerlerde temposu düşüyor ve etkisi azalıyor gibi geldi bana.Çok üst düzey olmasa bile oyuncular ve ilginç kişilik için izlenebilir.

7/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

Eğer bir Tom Cruise ve Morgan Freeman hayranıysanız izlemenizi öneririm. Bize mesaj vermeye çalışan, güzel konulu bir filmdi. Bilim kurgu tarzında ailece bile izlenebilir.

Filmi çok beğendim ama eksikleri olmadığını söylemek hata olur. İzlemek asla hata olmaz ama çoğu yerde kolaya kaçılıp konu hemen kapatılmış geçmişe dair verdiği bilgilerin azlığından çoğu yeri kaçırıyorsunuz ama “izlemedim” dememek lazım.

7/10

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

This Is 40 (2012)

Klasik bir Judd Apatow filmi. Eğlenceli, çok fazla şey anlatamayan ve tabii ki gereğinden fazla uzun...

Özellikle ilk kısmı çok iyiydi. Orta yaş sorunları iyi anlatılmış ama başroldeki ikilinin ilişki geçişleri fazla şiddetli geldi. Küçük çocuklar Apatow'un kendi kızlarıymış. Sürekli Lost sayıklayan kız iyiydi, Lost özlemim depreşti. :A

Kadro Şampiyonlar Ligi gibiydi fakat çoğu kişinin rolü çok azdı. Melissa McCarthy'nin sahnesi müthişti. :A

6/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

İKendimiz dışındaki türlere de saygı duymamız, sevgi göstermemiz, merhamet etmemiz ve gerektiğinde yardım etmemiz gerektiğini anlatan muhteşem bir film. İçinde duygu, adrenalin, mutluluk, üzüntü ve pişmanlık gibi her şeyden bir parça vardı.

Ejderha çeşitleri ve onların davranışlarının ayrıntılı anlatılması güzel bir ayrıntıydı. Türkçe seslendirmesi de çok hoşuma gitti. Yaş sınırı olmayan bir seri.

8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

Çok güzel olmasada yine de harika bi animasyon. İzleyin derim. Vampir içerikli olduğu için ben sevdim.

Filmin konusu çok güzel seçilmiş ve animasyona uygun. Hikayesi de gayet güzel. Konunun akışı biraz yavaş ilerliyor ve bazı insanları sıkabilir fakat filmin kısa tutulması iyi olmuş. Komedi ögeleri karakter tiplerinde ve özellikle konuşmalarda kendini belli ediyor Türkçe dublajını şiddetle tavsiye ederim. Özellikle aşçının seslendirmesine bayılacaksınız. Çocukların seveceği türden komedi ögeleri olsa da insanın yüzünü gülümsetiyor.

7/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

En az ilk film kadar güzeldi. Yüzünüzü bol bol güldürecek sahnelere hazır olun. Her yaşa hitap ediyor. İzlemeniz lazım. Mutlaka Türkçe dublajlı izleyin. Bizim versiyon filmi daha da komik yapıyor.

Vlad ve Dennis çok güzel eklenmiş filme. Baba-kız ve dede-torun hikayesi çok güzel bir şekilde ele alınmış. Canavarlarımıza diyecek bir şeyim yok hepsi birbirinden güzel. İlk filmin güzelliği ikincisine de yansımış.

7/10

• Beğendim