2019 En Favori (Yabancı) Film | Final | Parasite vs Joker

2019'un En Favori Yabancı Film'i hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Daha filmi izleme şerefine erişemedim ama

9b67617727dd8a6812705ad7de08ccbe.gif

Sonra da neymiş efendim... PARASITE popüler kültürmüş, Oscar kazandı diye şişiriliyormuş da bilmem neymiş... İşte biz, biz bu algı oyunlarına karşı JOKER’i çok sevsek dahi ÇEKİK kardeşlerimizi savunacağız...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sonra da neymiş efendim... PARASITE popüler kültürmüş, Oscar kazandı diye şişiriliyormuş da bilmem neymiş... İşte biz, biz bu algı oyunlarına karşı JOKER’i çok sevsek dahi ÇEKİK kardeşlerimizi savunacağız...
ÇEKİK kardeşlerimizi her daim savunacağız...

• Harika
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ÇEKİK kardeşlerimizi her daim savunacağız...
SNK’den soğudum... ki ilk ben tavsiye etmiştim şiddetle hiçbiriniz izlemezken...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
%50-50 bitince bir önceki turda daha fazla oy alanın kazanması haksızlık. Futbol mantığıyla düşünelim, Şampiyonlar Ligi yarı finalde Barcelona Chelsea’yi 2-1, Liverpool ise Real’i 4-0 yeniyor. Finalde ise 1-1 berabere kalıyorlar. Bu durumda kupayı sırf yarı finalde daha çok gol attı diye Liverpool’a vermek mümkün olabilir mi? Ya uzatmalara gidilmeli ya da ikisi de şampiyon ilan edilir güzellerde olduğu gibi, böyle berabere kalıp da şampiyon ilan edilirse Oscar’dan bile daha sinir bozucu olur. :A

@mesmeso61

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
%50-50 bitince bir önceki turda daha fazla oy alanın kazanması haksızlık. Futbol mantığıyla düşünelim, Şampiyonlar Ligi yarı finalde Barcelona Chelsea’yi 2-1, Liverpool ise Real’i 4-0 yeniyor. Finalde ise 1-1 berabere kalıyorlar. Bu durumda kupayı sırf yarı finalde daha çok gol attı diye Liverpool’a vermek mümkün olabilir mi? Ya uzatmalara gidilmeli ya da ikisi de şampiyon ilan edilir güzellerde olduğu gibi, böyle berabere kalıp da şampiyon ilan edilirse Oscar’dan bile daha sinir bozucu olur. :A

@mesmeso61
@Tolstoyevski umut arıyor ama bulamayacak. :A @Dosi @Sherlock

20200704_124610.jpg

20200704_124618.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
SNK’den soğudum... ki ilk ben tavsiye etmiştim şiddetle hiçbiriniz izlemezken...
Ben şiddetle izlememezlik yapmadım hiç bir zaman. O yıllarda da zaten anime izlemeye başlamıştım... Sadece SNK'ya sıra gelmiyordu... Sonrasında bir şans bulup SNK adlı muazzamlığı da izleyip sonrasında önümü alamayıp destanlar destanı mangasına geçiş yaptım ve sonra adaşımı da tanıştırdım bu nadide (elmas) değerindeki eserle... Ama sen hala inatla anime-only kaldın... Dinlemedin bizi... Biz yoldaşlarını umursamadın... @Sherlock öyle değil mi adaşım, konuş sen de...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Hayır şaka maka gerçekten berabere biten oylamada bir önceki tura göre değerlendirmek adil değil. Rakipleri farklıydı her şeyden önce, Joker’in rakibi Türkiye’de vizyona girmeyen 1917 olsaydı, Parasite’in rakibi ise Jojo olsaydı yarı finalde Joker daha çok oy almıştı belki de. Bu yüzden bu yarı final durumunu adil bulmuyorum ve hak verdiğine de eminim. :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

@mesmeso61
Bu mantığa oldum olası karşıyım yani seninle hemfikiriz ve oyüzden benim etkinlikte başka kurallar geçerli ama diğer etkinlikte maalesef bu kural olduğu için kazanan bu şekilde belli olacak. Etkinlik başında ne velirirse o. Geçmiş olsun sana :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu mantığa oldum olası karşıyım ve oyüzden benim etkinlikte başka kurallar geçerli ama diğer etkinlikte maalesef bu kural olduğu için kazanan bu şekilde belli olacak. Etkinlik başında ne velirirse o. Geçmiş olsun sana :A
Etkinlik başında yarı finalde en çok oy alan finalde beraberlik durumunda kazanan ilan edilir diye bir madde olmadı ya da önceki seneler (geçtiğimiz haftalar düzenlenen) etkinliklerinde bir örneği rastlanmadı ama? :A Eğer rastlandıysa tamam kabul edeceğim ve tebrik edeceğim ama rastlanmadıysa ve bu ilkse o zaman sen de hak verirsin ikisinin galip ilan edilmesi ya da uzatılmasını bir günlüğüne daha. :A @mesmeso61

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Etkinlik başında yarı finalde en çok oy alan finalde beraberlik durumunda kazanan ilan edilir diye bir madde olmadı ya da önceki seneler (geçtiğimiz haftalar düzenlenen) etkinliklerinde bir örneği rastlanmadı ama? :A Eğer rastlandıysa tamam kabul edeceğim ve tebrik edeceğim ama rastlanmadıysa ...... uzatılmasını bir günlüğüne daha. :A @mesmeso61
Sıla bu kural ile şampiyon olmuştu. Boşa kürek sallama. Geçmiş olsun :A
Bu arada kendinle çelişme :A
Evet ama başladı ve bitmek üzere, artık geçti yani tıpkı OSM anketi gibi süresi ilk başta neyse öyle devam edilmeli eğer uzatılıp da kazanan değişirse haksızlık olur :A
@Aserat @Sherlock @MEnes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...