En Favori Türk Müzik Grubu | Final maNga - Seksendört

Şampiyon Hangi Grup Olsun?

• maNga

Oy: 18 50.0%
  • Seksendört

Oy: 18 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hangi kural o sorması ayıp? :D

Grup elemelerinde jüri üyeleri durumu değerlendirir demiştik ama bu bu final. Hakkımız yok öyle bir şeye bence.
Oylamanın yeniden açılıp yeniden oylanması gerektiğini düşünüyorum. 3 gün uzatalım. Bu kadar oy atılan etkinliğin finalinde böyle bir eşitliğin olması büyük talihsizlik. Ne düşünüyorsunuz? (b) @MasacRE- @Çiğdem- @Dosi
Önceki turda fazla oy alanın kazanması saçma geliyor bana :) Uzatılabilir dediğin gibi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hangi kural o sorması ayıp? :D

Grup elemelerinde jüri üyeleri durumu değerlendirir demiştik ama bu bu final. Hakkımız yok öyle bir şeye bence.
Oylamanın yeniden açılıp yeniden oylanması gerektiğini düşünüyorum. 3 gün uzatalım. Bu kadar oy atılan etkinliğin finalinde böyle bir eşitliğin olması büyük talihsizlik. Ne düşünüyorsunuz? (b) @MasacRE- @Çiğdem- @Dosi

Önceki turda fazla oy alanın kazanması saçma geliyor bana :) Uzatılabilir dediğin gibi.
Favori Forum etkinliklerinde eşitlik diye birşey yoktur önceki turda kaç oy alındığına bakılır :A

Seksendört ün şampiyonluk konusunu bekliyoruz :Z:Z:Z @destere

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Hadi oradan dönek Ayna diyordun, Gece Yolcuları diyordun sen de şimdi hak ettiği şampiyonluk oldu :A
1.Turda @S.G.A.T. çok oy almasına şaşırıyordu Seksendört ün şampiyon bile oalcaklar kendini alıştır demiştim :A Forumun çok sevdiğini biliyorum MS den dolayı :F
Forum gerçekten Seksendört'ü tüm gruplardan daha çok seviyor. Etkinlik sadece bizim değil, Fav10 üyelerinin. Eşitlik halinde geçtiğimiz tura bakma kuralına yıllardır karşı olsam da şu anda benim ve Masacre'nin oylarıyla yeniden oylama yapılması antipatik görünecektir. Olası maNga galibiyetinde ise maNga yı kötü gösterecektir ve Seksendört 'ezilen' taraf olacaktır. Gerek yok :D Ben oyumu değiştirdim 3e 1 karar belli :D Şampiyon da belli. :D Konu geliyor!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forum gerçekten Seksendört'ü tüm gruplardan daha çok seviyor. Etkinlik sadece bizim değil, Fav10 üyelerinin. Eşitlik halinde geçtiğimiz tura bakma kuralına yıllardır karşı olsam da şu anda benim ve Masacre'nin oylarıyla yeniden oylama yapılması antipatik görünecektir. Olası maNga galibiyetinde ise maNga yı kötü gösterecektir ve Seksendört 'ezilen' taraf olacaktır. Gerek yok :D Ben oyumu değiştirdim 3e 1 karar belli :D Şampiyon da belli. :D Konu geliyor!
Sanada bu yakışır zaten bekliyoruz :Z:Z:Z