En Favori Türk Müzik Grubu | C Grubu

Hangi 2 isim son üst tura yükselsin?

• Gripin

Oy: 22 84.6%
  • 4 Yüz

Oy: 9 34.6%
  • Grup Vitamin

Oy: 7 26.9%
  • Bulutsuzluk Özlemi

Oy: 4 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
senin sorunun :A
Eğer gerçekten sığmıyorsa 5li grup yapıp en iyi 3.leri de 2.tura alabilirsin belki :A Avrupa Şampiyonasındaki gibi :A:A
kolayı var ben olsam erkek gurupları direk safdışı bırakırım sadece kadınlardan oluşan 32 gurup yeterli :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
İşte yıllardır aradığım çözüm :bhr::A Baş jürilerimizden @Çiğdem- de okey'se bunu yapalım :A
hogatha kabul etmez:) kızlardan bahsedince direk süpürgesine atlayıp şirretlik yapar şimdi birde yetki vermişlerki ümüğümüzü sıkar :) bence şarkı yarışmalarındaki yetkisi kaldırılsın mesela gidip yerli dizilerde moderatör olsun oraya uğramıyorum nasıl olsa :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
taylor teyzeyle geleydin ya muhteşem taylor dururken hemde günceldi kadının başarısı gittin kartkolik sia ile yarıştın şampiyon yapanlarıda kınıyorum burda dua lipa ya nasıl kıydınız la ? gerçi @Billy Kane katletmiştir :) kadını batıracağı gün gibi ortadaymış ona teslim etmeyeydiniz kazanırdı dua .. dualarımız dua lipayla ama iş işten geçmiş :)

@Billy Kane Rihanna'yı bile batırmıştı Dua iyi bile geldi. Tamamen Dua'nin başarısını yani o haftaya kadar kalması :A