En Favori Türk Müzik Grubu | C Grubu

Hangi 2 isim son üst tura yükselsin?

• Gripin

Oy: 22 84.6%
  • 4 Yüz

Oy: 9 34.6%
  • Grup Vitamin

Oy: 7 26.9%
  • Bulutsuzluk Özlemi

Oy: 4 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
senin sorunun :A
Eğer gerçekten sığmıyorsa 5li grup yapıp en iyi 3.leri de 2.tura alabilirsin belki :A Avrupa Şampiyonasındaki gibi :A:A
kolayı var ben olsam erkek gurupları direk safdışı bırakırım sadece kadınlardan oluşan 32 gurup yeterli :)

İşte yıllardır aradığım çözüm :bhr::A Baş jürilerimizden @Çiğdem- de okey'se bunu yapalım :A
hogatha kabul etmez:) kızlardan bahsedince direk süpürgesine atlayıp şirretlik yapar şimdi birde yetki vermişlerki ümüğümüzü sıkar :) bence şarkı yarışmalarındaki yetkisi kaldırılsın mesela gidip yerli dizilerde moderatör olsun oraya uğramıyorum nasıl olsa :)

taylor teyzeyle geleydin ya muhteşem taylor dururken hemde günceldi kadının başarısı gittin kartkolik sia ile yarıştın şampiyon yapanlarıda kınıyorum burda dua lipa ya nasıl kıydınız la ? gerçi @Billy Kane katletmiştir :) kadını batıracağı gün gibi ortadaymış ona teslim etmeyeydiniz kazanırdı dua .. dualarımız dua lipayla ama iş işten geçmiş :)

@Billy Kane Rihanna'yı bile batırmıştı Dua iyi bile geldi. Tamamen Dua'nin başarısını yani o haftaya kadar kalması :A