En Favori Müzik Grubu Başlıyor!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
24138875_548458318825484_366944722_o.jpg
En Favori Müzik Grubunu Seçiyoruz!

Fav10 En'lerinde yeni heyecan! "En Favori Müzik Grubu" başlıyor! Türk ve yabancı karışık seçilmiş sayısı şimdilik belli olmayan kaliteli grup En Favori Grup olmak için yarışacak.

Eğer sizin de seçimlerde unutulduğunu ve burada olmayı hakettiğini düşündüğünüz bilinen favori müzik grubunuz varsa buradan yazabilirsiniz.

Duman, Pink Floyd, Bee Gees, Nirvana ve bir çok müzik grubunun katılacağı bu heyecana oyların ve yorumlarınla sen de katılabilirsin!

Yarışacak gruplar:
  1. Athena
  2. Adamlar
  3. Duman
  4. Gece Yolculari
  5. Gripin
  6. MaNga
  7. Model
  8. MFÖ
  9. Grup Vitamin
  10. Cartel
  11. Mor ve Otesi
  12. Abba
  13. Blues
  14. Leyla the Band
  15. Ayna
  16. Yeni Turku
  17. Metallica
  18. One direction
  19. Linkin Park
  20. Nirvana
  21. Queen
  22. Beatles
  23. Bee Gees
  24. Pink Floyd
  25. Coldplay
  26. One direction
  27. apocalyptica
  28. Tokio Hotel
  29. U2
  30. Eagles
  31. Sting
  32. 30 second to Mars
  33. Skillet
  34. Yüksek Sadakat
  35. Seksendört
  36. Imagine Dragons
  37. Hepsi
  38. Pinhani,
  39. Pentagram,
  40. Zakkum
  41. Flört
  42. Europe
  43. Imera
  44. Guns N' Roses
  45. Led Zeppelin
  46. AC/DC
  47. Muse
  48. Radiohead
  49. Iron Maiden
  50. Black Sabbath
  51. Bon Jovi
  52. Rolling Stones
  53. Bulutsuzluk Özlemi
  54. Lordi
  55. Kolpa
  56. Moğollar
  57. Fifth Harmony
  58. Kurban
  59. Red ( American rock )
  60. Redd
  61. Thousand Foot Krutch

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yerli yabancı ayrı olsa daha güzel olur bence @S.G.A.T. :D İkisi için de eklenebilecek çok grup var yardım ederim sana istersen bir liste çıkarırız :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
Formattan bahset biraz.
Dörtlü yarışmacılar halinde 8 grup olacak. Tabi fazla yarışmacı olursa değişebilir. Yeterli oldu mu? :D
Yerli yabancı ayrı olsa daha güzel olur bence @S.G.A.T. :D İkisi için de eklenebilecek çok grup var yardım ederim sana istersen bir liste çıkarırız :D
Yarışmayı düşünürken aklıma doğal olarak ilk sen geldin :D Türk gruplarına hakimim. Yalnız yerli olsaydı çok basit kalacaktı inan :D Bilinmeyen gruplara oy gelmez zaten. Yarı finali bile tahmin etmek mümkün :D Böyle daha eğlenceli olacak :D Özelden görüşelim yabanci isimleri ama :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dörtlü yarışmacılar halinde 8 grup olacak. Tabi fazla yarışmacı olursa değişebilir. Yeterli oldu mu? :D

Yarışmayı düşünürken aklıma doğal olarak ilk sen geldin :D Türk gruplarına hakimim. Yalnız yerli olsaydı çok basit kalacaktı inan :D Bilinmeyen gruplara oy gelmez zaten. Yarı finali bile tahmin etmek mümkün :D Böyle daha eğlenceli olacak :D Özelden görüşelim yabanci isimleri ama :A
Yabancı müziğe ilgi yok forumda özellikle de Rock'a poplar biliniyor da onları pek bilen yoktur ondan dedim ayrı olsa iyi olur diye :D Bu şekilde de sonlara hep yerliler kalacak güzelim yabancı gruplar geride kalacak gibi geliyor bana :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
32 yarışmacıyla bunun olacağını tahmin etmek zor değil zaten :F Detay istiyorum :A
Nasıl bir detay istiyorsun? Merak ettim :A Eğer yerli yabancı karışık olmasıysa konu isimleri dışında bir fark olmayacak bir grupta hepsi türk de olabilir :D

Yabancı müziğe ilgi yok forumda özellikle de Rock'a poplar biliniyor da onları pek bilen yoktur ondan dedim ayrı olsa iyi olur diye :D Bu şekilde de sonlara hep yerliler kalacak güzelim yabancı gruplar geride kalacak gibi geliyor bana :D
Olabilir. Abba, Bee Gees kült isimlerin arkada kalacağını ben de düşünüyorum. Ama her halükarda böylesi daha iyi ve eğlenceli :D Yabancı yalnız olursa fazla ilgi olmazdı, yalnız yerli olsaydı oy fazlasıyla atılırdı ama fazla merak olmaz her şey bell olduğundan :D Aklında kalan iddialı bir yerli grup var mı? :D Ekşi, viki bayağı araştırdım çünkü :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nasıl bir detay istiyorsun? Merak ettim :A Eğer yerli yabancı karışık olmasıysa konu isimleri dışında bir fark olmayacak bir grupta hepsi türk de olabilir :D

Olabilir. Abba, Bee Gees kült isimlerin arkada kalacağını ben de düşünüyorum. Ama her halükarda böylesi daha iyi ve eğlenceli :D Yabancı yalnız olursa fazla ilgi olmazdı, yalnız yerli olsaydı oy fazlasıyla atılırdı ama fazla merak olmaz her şey bell olduğundan :D Aklında kalan iddialı bir yerli grup var mı? :D Ekşi, viki bayağı araştırdım çünkü :D
Pinhani, Pentagram, Zakkum, Flört ilk aklıma gelenler :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
Pinhani, Pentagram, Zakkum, Flört ilk aklıma gelenler :D
Dördü de listede vardı, ilgi görmeyeceğini düşündüğüm için çıkardım :D Flörtün zamanında konusunu açtım bir tane bile mesaj almadı :D Pinhani eklenebilir :D Hangi ikisni ekleyeyim sence? :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dördü de listede vardı, ilgi görmeyeceğini düşündüğüm için çıkardım :D Flörtün zamanında konusunu açtım bir tane bile mesaj almadı :D Pinhani eklenebilir :D Hangi ikisni ekleyeyim sence? :D
Fazla mal göz çıkarmaz bence ya kaç grup olursa ona göre düzenlenir gruplar :D