2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Yahu benim aklımda bir sayı var ve öneri bitince popüler isimler yoksa zaten ekleme yapacağım :A
Ben Beren Saat, Tuba Büyüküstün onlarada yer vereceğim. Sonuçta ekranda olan isimler şuan.
Kararım bu yönde netleşti :A
İlk kısım tamam ama Beren eklenirse ben de oylamaya katılma konusunda hevesim ciddi anlamda kaçabilir o konuda hala ısrarcıyım. :A Ha yanlış anlama laf atmak için söylemiyorum sadece geçen seneyle aynı sonucun geleceği bir oylama için boşa kürek çekmek istemem. :A

• Olmamış
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İlk kısım tamam ama Beren eklenirse ben de oylamaya katılma konusunda hevesim ciddi anlamda kaçabilir o konuda hala ısrarcıyım. :A Ha yanlış anlama laf atmak için söylemiyorum sadece geçen seneyle aynı sonucun geleceği bir oylama için boşa kürek çekmek istemem. :A
Aşk-ı Memnu için benzerini dediniz. Defalarca tekrar etmeyeceğim. 2 sene önceki etkinlikte sadece 1 oy ile kazanmıştı ve o sene oy verenlerden en az 10 kişi yok ve bu sene yeni isimler olarakta en az yine 10 kişi var. Zaten en çok beğenilense kazanır bu kadar net.
Ben de senin dizi etkinliklerde her sonuca bayılmıyorum ama katılmayı ihmal etmiyorum :A
Oylama yapma ozaman Burcu 1 oy ile elensin :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Aşk-ı Memnu için benzerini dediniz. Defalarca tekrar etmeyeceğim. 2 sene önceki etkinlikte sadece 1 oy ile kazanmıştı ve o sene oy verenlerden en az 10 kişi yok ve bu sene yeni isimler olarakta en az yine 10 kişi var. Zaten en çok beğenilense kazanır bu kadar net.
Ben de senin dizi etkinliklerde her sonuca bayılmıyorum ama katılmayı ihmal etmiyorum :A
Oylama yapma ozaman Burcu 1 oy ile elensin :A
Sana güveniyorum da foruma güvenmiyorum. :A Bir kere sürpriz sonuç çıktı diye her zaman çıkacak diye kaide yok yani Beren Saat hala 10 sene önceki karakterinin ekmeğini yediği için Aşk-ı Memnu'dan bile daha yüksek kazanma ihtimali. O yüzden diğer isimlere de büyük haksızlık olacak. :A

Ayrıca en azından dizi etkinliğinde her sene aynı isimler kazanmıyor o yüzden katılmaya devam etmen normal. :A
------

Ben hakkımı en sona kullanacağım am Özge ve Seray'ı kimse söylemezse söylerim tabii ki. :A

Yoo, şuan saçmalıyorsun. :A
Herkesin unuttuğu Seray Kaya'yı bile demişsin de kaç aydır ekranlara damga vuran kadının adını yazmamışsın kim saçmalıyor acaba. :A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sana güveniyorum da foruma güvenmiyorum. :A Bir kere sürpriz sonuç çıktı diye her zaman çıkacak diye kaide yok yani Beren Saat hala 10 sene önceki karakterinin ekmeğini yediği için Aşk-ı Memnu'dan bile daha yüksek kazanma ihtimali. O yüzden diğer isimlere de büyük haksızlık olacak. :A

Ayrıca en azından dizi etkinliğinde her sene aynı isimler kazanmıyor o yüzden katılmaya devam etmen normal. :A
Sen istediğin kadar söylen, final turlarına kadar gelecektir illa :A
Sende çok güzel olan Hande Erçel'i olamıyorsun. Üstelik güzelliği en son açtığım bir konuda yine tescillendi :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

------

Herkesin unuttuğu Seray Kaya'yı bile demişsin de kaç aydır ekranlara damga vuran kadının adını yazmamışsın kim saçmalıyor acaba. :A
Son 4 sezondur gününün hatta haftanın en yüksek reytinigini alan dizilerde yer alan Seray Kaya'yı herkes unutmuşmuş. Bundan herkesin haberi var mı peki? :A

Madem o kadar söylendin o zaman Merve Dizdar'ı sen söylersin. :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hadi sevin, yedeğe aldığın ismler şaşırtmayan bir isimden geldi :A
Ben gönlü ve yeteneği dış görünüşünden daha güzel olan insanları seviyorum :A Bir hakkım daha olsa Ecem Erkek'i de eklerdim :D İnşallah birileri ekler listesine 🙏
------

Bu arada Hadise listeye yazılmamış :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben gönlü ve yeteneği dış görünüşünden daha güzel olan insanları seviyorum :A Bir hakkım daha olsa Ecem Erkek'i de eklerdim :D İnşallah birileri ekler listesine 🙏
------

Bu arada Hadise listeye yazılmamış :A @Dosi
Alfabeye göre gidip kopyala yapıştır kısmında Hadise kolay yazılır deyip onu sonra yazarım demiştim unutmuşum 🤦🏻‍♀️
Ekledim :A
Ecem Erkek'i yedeğe ekliyorum hemen. Süre bittiğinde üstünü tamamlayacağım zaten. Bence çok tatlı biri. Eklenir yani.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Alfabeye göre gidip kopyala yapıştır kısmında Hadise kolay yazılır deyip onu sonra yazarım demiştim unutmuşum 🤦🏻‍♀️
Ekledim :A
Ecem Erkek'i yedeğe ekliyorum hemen. Süre bittiğinde üstünü tamamlayacağım zaten. Bence çok tatlı biri. Eklenir yani.
İnşallah eklenir 🙏
Aynı zamanda Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinden de çok yetenekli ve güzel isimler var. O kısmı @mesmeso'dan doldurmasını bekliyorum. :A Begüm Çağla Taşkın, Tuğba Yılmaz, Fatma Tezcan, Ecem Sena Bayır, Selen Esen vs. vs. :A Tüm kadın kadrosu (1-2 kişi bence yeteneksiz) yetenekli ve güzel :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and mesmeso

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İnşallah eklenir 🙏
Aynı zamanda Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinden de çok yetenekli ve güzel isimler var. O kısmı @mesmeso'dan doldurmasını bekliyorum. :A Begüm Çağla Taşkın, Tuğba Yılmaz, Fatma Tezcan, Ecem Sena Bayır, Selen Esen vs. vs. :A Tüm kadın kadrosu (1-2 kişi bence yeteneksiz) yetenekli ve güzel :A
İlk tur elenecek isimlerde lazım tabiki :A gelsin bakalım öneriler ile :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
İnşallah eklenir 🙏
ÇGH 2 ekibindeki bütün kadınlar güzel ancak Ayşegül Yılmaz, Ecem Sena Bayır, Eda Nur Hancı, Fatma Tezcan, Gözde Şencan, Birsel Kılınçcı, Hande Özen, Selen Esen ve Tuğba Yılmaz kesinlikle eklenmeli.

Birde Helin Kandemir mutlaka bu listede olmalı.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
ÇGH 2 ekibindeki bütün kadınlar güzel ancak Ayşegül Yılmaz, Ecem Sena Bayır, Eda Nur Hancı, Fatma Tezcan, Gözde Şencan, Birsel Kılınçcı, Hande Özen, Selen Esen ve Tuğba Yılmaz kesinlikle eklenmeli.

3 tane seç ve öner işte @Tolstoyevski hemen eklesin :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İlk tur elenecek isimlerde lazım tabiki :A gelsin bakalım öneriler ile :A
Yazdığım tüm isimler geçen senelerde birinci olan kişilerden daha güzel :A Burada maalesef popülerlik yarışıyor :A

Hepsi güzel ve yetenekli ama sanırım Begüm yetenek abidesi olduğu için bana en güzelleri gibi geliyor, tüm skeçlerini izlemişimdir. Pazartesi kahvaltımı yaparken bi önceki bölümü izliyorum ben :F

Helin Kandemir yaşından dolayı ciddiye alınmaz, sen ben dışında oy veren olmaz maalesef :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yazdığım tüm isimler geçen senelerde birinci olan kişilerden daha güzel :A Burada maalesef popülerlik yarışıyor :A

Hepsi güzel ve yetenekli ama sanırım Begüm yetenek abidesi olduğu için bana en güzelleri gibi geliyor, tüm skeçlerini izlemişimdir. Pazartesi kahvaltımı yaparken bi önceki bölümü izliyorum ben :F

Helin Kandemir yaşından dolayı ciddiye alınmaz, sen ben dışında oy veren olmaz maalesef :D
Ben şimdi En İyi Kadın oyuncu diye yapsam herkes güzelliğe oy verir. En Favori Güzel dediğimizde de o sene popüler isimler ön plana çıkıyor :A
Zamanında Sıla finalist olmuş :A (güzel ama finalist olacak kadar değil :A )
Misal bazı isimler çok güzel ama oyunculuğu beğenilmediği için erken elendiği oluyor. Halkımızın duruma göre kriterleri değişiyor :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...