2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Konuyu okumadın galiba. Büyük harflerle sadece 3 hak dedim :A bazıları zaten var listede :A spoi kutusuna bakarsın :A

Sen 3 tane seç. Diğerlerine bakarız sonra :A
------

3 tane seçecek anca. Bakalım kimleri ayıklayacak aralarında :A
O zaman son gün hatırlat. :A

Her fırsatta Gülben'i övmene rağmen Merve Dizdar'ı yazmaman.. :A
En üstte yazdım diye aklımda kalmış, Merve Dizdar tabii ki çok güzel ve doğal bir kadın... :bhr:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
O zaman son gün hatırlat. :A

En üstte yazdım diye aklımda kalmış, Merve Dizdar tabii ki çok güzel ve doğal bir kadın... :bhr:
Bildirimi kaçırmazsan hatırlatırım :A yazdığın isimlerden olmayanlar varsa 3 tane rast gele alırım sen unutursan :A ama yüksek ihtimalle hepsi eklenir :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hemen öneride bulunayım, hayırlı olsun. :A @Dosi

Özge Özpirinçci, Aslıhan Gürbüz, Öykü Karayel, Cansu Dere, Hazar Ergüçlü, Merve Boluğur, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Melisa Aslı Pamuk, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Özgü Namal, Simge, Mine Tugay, Yaemin Ergene, Songül Öden, Saadet Işıl Aksoy aklıma ilk gelen isimler... (Evet, sadece esmerler çok güzel :A)
Özge Özpirinçci'yi düşünmüyorsan son hakkımı onun için kullanabilirim de öyle bir imkan yok sanırım :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bildirimi kaçırmazsan hatırlatırım :A yazdığın isimlerden olmayanlar varsa 3 tane rast gele alırım sen unutursan :A ama yüksek ihtimalle hepsi eklenir :A
Yani neden 3? Neden 25 değil? :A

Aklımda bir 4-5 isim daha vardı onları da başkaları yazsın dedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Özge Özpirinçci'yi düşünmüyorsan son hakkımı onun için kullanabilirim de öyle bir imkan yok sanırım :A
Onun işine gelir :A @kerem
------

Yani neden 3? Neden 25 değil? :A

Aklımda bir 4-5 isim daha vardı onları da başkaları yazsın dedim. :A
Sebebini diyeyim, geçen sefer @MasacRE 100e yakın isim ile geldi ve 225 güzel ile ilerledik. Telefonum ve ben aşırı yorulduk :A
Geçen sene Erkek oyuncularda 5 dedik ve yine aldı başını gitti :A 3 iyidir. Zaten 50 civarı olursa ben onu en az 70e kadar tamamlarım. Yani gözde isimler dışarda kalmaz :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
İsim önerilerim :A @Dosi

Funda Eryiğit
Binnur Kaya
Burçin Terzioğlu
+ Demet Evgar
+ Melisa Sözen

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
  • Sinir Bozucu
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben de tam eğer Özge'yi vermezsen Seray'ı yazacaktım. :A

Seray Kaya'yı yazacaksa benim de kabulüm :A
Şuan @kerem öneri yapmıyor. Hiç biri onun hakkı değil :A seç birini ekleyeyim :A zamanı gelince olmayanları der :A
------

İsmini saymadığına göre senin için o kadar büyük bir güzelliği yokmuş. :A

O zaman Ahsen Eroğlu ve Canan Ergüder :A
Yok o pluslardan birini ekle demiştim :A yeniden yaz 3tane sadece. Kafam karışmasın :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Şuan @kerem öneri yapmıyor. Hiç biri onun hakkı değil :A seç birini ekleyeyim :A zamanı gelince olmayanları der :A
------

Yok o pluslardan birini ekle demiştim :A yeniden yaz 3tane sadece. Kafam karışmasın :A
Çok olmasın diye yaptığını anlıyorum ama niye herkes üç tane yazıyor onu anlamıyorum. Zorlasan en fazla 100 isim falan çıkar o kadarı da mecbur olsun zaten. :A Yani artı olarak yazmadığım isimlerden vazgeçersem ve başka hiç kimse onları yazmazsa sezon boyunca proje yapıp göz önünde olmalarına rağmen buraya eklemeyecekler mi mantıksız. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Çok olmasın diye yaptığını anlıyorum ama niye herkes üç tane yazıyor onu anlamıyorum. Zorlasan en fazla 100 isim falan çıkar o kadarı da mecbur olsun zaten. :A Yani artı olarak yazmadığım isimlerden vazgeçersem ve başka hiç kimse onları yazmazsa sezon boyunca proje yapıp göz önünde olmalarına rağmen buraya eklemeyecekler mi mantıksız. :A
Yahu benim aklımda bir sayı var ve öneri bitince popüler isimler yoksa zaten ekleme yapacağım :A
Ben Beren Saat, Tuba Büyüküstün onlarada yer vereceğim. Sonuçta ekranda olan isimler şuan.
Kararım bu yönde netleşti :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Aserat senin önerilerin olarak:
Funda Eryiğit
Binnur Kaya
Burçin Terzioğlu

Ekliyorum. Diğerleri yedekte dursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...