En Favori Güzel 2019 - Kazanan: Beren Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
20190401_090506.png

Bu yıl 4. kez düzenlenen 'En Favori Güzel' etkinliğinin galibi belli oldu.

225 güzel arasından finale yükselmeyi başaran Beren Saat rakibi Hazal Kaya'yı 1 oy fark ile geçmeyi başardı.
20190524_030434.jpg

Kısaca;
  • Kazanan: Beren Saat
  • Finalist: Hazal Kaya
  • Yarı Finalistler: Aslı Enver, Serenay Sarıkaya
  • Çeyrek Finalistler: Burcu Biricik, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar, Özge Özpirinçci
TARİHÇE
  • 2012: Tuba Büyüküstün - Hazal Kaya- Ezgi Asaroğlu (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
  • 2013: Tuba Büyüküstün - Sıla (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
  • 2017: Beren Saat - Serenay Sarıkaya (Kazanan: Beren Saat)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Öncelikle yarışmayı bana teslim eden sevgili @BesaleT 'e teşekkürler. Forumun durgunlaştığını farkettiğimde hem bu hemde 'Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk' etkinliğini yürütmeye karar verdim ve durgunluğa rağmen iki etkinliğede büyük ilgi gösterildi. Forumu bir nevi canlandırabildiysem ne mutlu bana :D Katılım gösteren herkese teşekkürler ederim?

Bu seneki yarışmada en başta bana en başından beri yarışmadaki grup sayısı ve finale giden yolda nasıl bir yol çizeceğim ile ilgili öneride bulunan ve yardımı dokunan artı 100e yakın güzelin listesinide oluşturan @MasacRE 'ye çok teşekkürler. Sonrasında yine toplu isim önerileri ile gelen @ozmoturk , @kerem ve diğer üyelerede teşekkürler.
Etkinlik boyunca desteğini esirgemeyen ve her defasında konu açmalarda yardım teklif eden ve bir grubun konusu ilede ilgilen @Sherlock 'a da teşekkürler ederim.

Herkese güzel bir yaz ve iyi tatiller dilerim :D Yaz sonrası belki yeni etkinliklerde görüşmek üzere ?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tüm projeleri, planları hiç bir destek almadan düren, bütün manipülasyonlara rağmen kazanan Kadına, BEREN SAAT'e TEBRİKLER.:bhr:
Hakettin bunu kraliçem.:love1:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Güzel bir etkinlik oldu, Beren uzun bir aradan sonra sahalara tekrar dönüş yaptı. :Z

Aslıhan Gürbüz ve Bade İşçil içinde keşke oy kullansaydım. :( @kerem

Herkes etiketlense güzel olurdu, ben bu konuyu şuan tesadüfi gördüm :F

Tuba Büyüküstün nasıl çökmüş bu sene. o_O 2013'te yarışmayı gizli oylarla domine etmişti. :F @sokak sanati

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Herkese katılım için teşekkürler ?
Final turlarına kadar ortalama 25 oy sayısı oluyordu. Final turlarında yeni üyelerle bu rakam 37lere çıktı ve sadece finalde ise oy kullanan yaklaşık 8 yeni üye oldu :D her iki güzelede eşit yeni üyeler oylamada bulundu ve daha önceki turlarda oy kullanıp, finalde oy kullanmayan 5 üyemiz vardı :D (tipik rakam analizlerimi yapamadan duramazdım :A @MasacRE )

ben ve etiketlerimden kurtuluyorsunuz :A Tekrardan herkese güzel bir yaz tatili dilerim :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel bir etkinlik oldu, Beren uzun bir aradan sonra sahalara tekrar dönüş yaptı. :Z

Aslıhan Gürbüz ve Bade İşçil içinde keşke oy kullansaydım. :( @kerem

Herkes etiketlense güzel olurdu, ben bu konuyu şuan tesadüfi gördüm :F

Tuba Büyüküstün nasıl çökmüş bu sene. o_O 2013'te yarışmayı gizli oylarla domine etmişti. :F @sokak sanati

Beren Saat son iki senedir kazanıyor. Şarap gibi kadın. Bekledikçe değeri artıyor.:bhr:
Tuba güzel olduğu için değil Beren Vadi'yi gömdüğü için kazanıyordu. Bunu Vadiciler forumdan gittikçe daha iyi anlıyoruz.:X

• Harika
Reactions: Harunnn60

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Öncelikle @Dosi emeklerine sağlık. Baya baya 200 - 300 kişi arasından en güzelini bulmak seni uğraştırıp zamanını almıştır. :D Benim gönlümün kazananı Aslıhan Gürbüz'dü. Beklediğimden erken elense de, o birinci olmasa Beren Saat kazansın diye düşünürdüm hep. Neyseki beklediğim oldu ve ekranlardan uzak kalmasına rağmen duru güzelliğiyle yine o birinci oldu. Tebrikler Beren Saat. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Öncelikle @Dosi emeklerine sağlık. Baya baya 200 - 300 kişi arasından en güzelini bulmak seni uğraştırıp zamanını almıştır. :D Benim gönlümün kazananı Aslıhan Gürbüz'dü. Beklediğimden erken elense de, o birinci olmasa Beren Saat kazansın diye düşünürdüm hep. Neyseki beklediğim oldu ve ekranlardan uzak kalmasına rağmen duru güzelliğiyle yine o birinci oldu. Tebrikler Beren Saat. :bhr:
Teşekkürler :bhr:
Aslıhan 1 oy ile elendi neyazikki. Zamanında herkesi etiketleyip durdum ama çoğu kişi final gruplarında oylamaya başladı, Daha önce oylasalardı bazı dengeler değişebilirdi.
Güzel kavgasız gürültüsüz bir etkinlik oldu. En çok buna seviniyorum. Çok isim olunca yaklaşık 2 ay sürdü ama memnunum sonuçtan (her nekadar bu kez yeni bir isim alsın istesemde ama finaldeki ikinci isim farklı oyüzden memnunum yinede sonuçtan :Z)

• Beğendim
Reactions: kerem

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Emeğine sağlık @Dosi başarılı yarışma aday sayıları çok fazlaydı o kadar aday arasından seçim baya uğraştırıcıydı. Yarışmanın sunumunu başarıyla sunup keyifli etkinlikten ötürü emeğine sağlık ??

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @Dosi başarılı yarışma aday sayıları çok fazlaydı o kadar aday arasından seçim baya uğraştırıcıydı. Yarışmanın sunumunu başarıyla sunup keyifli etkinlikten ötürü emeğine sağlık ??
Seninle son turlarda farklı oylamalar yaptık ama :A bukadar ayrı düşeceğimizi tahmin etmezdim :A

etiketçi başı @xemrexxx konuya buyur :A Sende @serhatt :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Haber verdin mi ki bana.ss dis atıyorsun. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Beren Saat son iki senedir kazanıyor. Şarap gibi kadın. Bekledikçe değeri artıyor.:bhr:
Tuba güzel olduğu için değil Beren Vadi'yi gömdüğü için kazanıyordu. Bunu Vadiciler forumdan gittikçe daha iyi anlıyoruz.:X
Aynen öyle geçmişte kazanmasın diye yapılıyordu. Yoksa vadiciler ne Bereni ne Tuba'yı destekliyordu o dönem. :D

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aslıhan 1 oy ile elendi neyazikki. Zamanında herkesi etiketleyip durdum ama çoğu kişi final gruplarında oylamaya başladı, Daha önce oylasalardı bazı dengeler değişebilirdi.
Güzel kavgasız gürültüsüz bir etkinlik oldu. En çok buna seviniyorum. Çok isim olunca yaklaşık 2 ay sürdü ama memnunum sonuçtan (her nekadar bu kez yeni bir isim alsın istesemde ama finaldeki ikinci isim farklı oyüzden memnunum yinede sonuçtan :Z)
Seneye birinci belli dermişim. Foruma sülalemi getirip Aslıhan'ı birinci yapacağım. :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Seneye birinci belli dermişim. Foruma sülalemi getirip Aslıhan'ı birinci yapacağım. :F
Ozaman sülalene söyle yarışma başlamadan üye olsunlar, yarışma başladıktan sonra üye olanların oylarını saymıyorum çünkü:A :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
Hayırlı olsun @Dosi emeğine sağlık güzel bir etkinlik oldu :D

• Beğendim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...