En Favori Güzel 2019 FİNAL / Hazal Kaya - Beren Saat

Hangi güzel 'En Favori Güzel 2019' Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Düşünecek ne var, biri direk tereddüt etmeden oyladığın biri, diğeri biraz inattan dolayı :A varsan ozaman güldürecen? :A

@Sherlock şu mesaja muhakkak bak etiketlemiştim. Destere'nin gözünde Menes'in hayalindeki kadın profili :A
Düşünmek iyidir iyi, zihni açar... :A

Neden yine o mesajı gösterdin ki. Moralim bozuldu ve mavi gözden soğudum tekrardan. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Düşünmek iyidir iyi, zihni açar... :A

Neden yine o mesajı gösterdin ki. Moralim bozuldu ve mavi gözden soğudum tekrardan. :A
Gidipte bakmak zorundamıydın? Resmen içten içe etkilenmişsin iyi yönden :A Ahanda bak anında gidip bakmışsın :A
20190520_163850.png

@MasacRE @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Meksika'nın en iyi kartelinin en küçük mal dağıtıcı biriminde bile böyle iyi kalite ürün bulunamaz. Ama sen aldığın ürünün içine kendi hazırladığın bir tarifi katmışsın ki böylesine mükemmel şekilde kafan iyi. Takdir ettim.

Sana gün aymamış anlaşıldı :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
ama bunu engellemek senin elinde :A
Sana kıymak istemiyorum ama ters zamanima gelmezsin umarım :A
Engellemek isteyip istemediğimi bilmiyorum. :A Belki de bilinçli olarak bunu yapmanı isterim kim bilir, bilirsin kendime eziyet etmeyi seviyorum bazen. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Engellemek isteyip istemediğimi bilmiyorum. :A Belki de bilinçli olarak bunu yapmanı isterim kim bilir, bilirsin kendime eziyet etmeyi seviyorum bazen. :A
Düzenlemişsin mesajını. acaba farklı birşey yazmışmıydin :A
Yani o fotoyu görmekten ve diss yemekten zevk aldığınımı diyorsun? :eek: :A mutlu bir Dosi, sinirli bir Dosi'den kat ve kat daha iyidir, bunu unutma :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Beren'i değişsen de sonuç aynı :A
Yaklaşık toplam 40 oya yakın oy kullanılmıştı yarı finalde. Bakalım sonuç ne olacak. Kullanılmayan oylarda net Hazal'a gelecek 2 oy, Beren'ede 3 oy biliyorum. bakalım diğerleri ne oy kullanacak :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Düzenlemişsin mesajını. acaba farklı birşey yazmışmıydin :A
Yani o fotoyu görmekten ve diss yemekten zevk aldığınımı diyorsun? :eek::A mutlu bir Dosi, sinirli bir Dosi'den kat ve kat daha iyidir, bunu unutma :A
Yok sadece harf değiştirdim. :A O foto için değil genel konuşmuştum orada, olayı başka yerlere çekme. :A Bu sadece Dosi için değil herkes için geçerli bence. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...