En Favori Güzel 2019 | 8. Grup

Hangi 8 güzel üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Farah Zeynep Abdullah
Elçin Sangu
Aslı Enver
Simge
Eda Ece
Birce Akalay
Belçim Bilgin
Aslı Tandoğan

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Farah
Elçin
Aslı
Eda
Birce
Aslı T.
Belçim
Gonca

Aleyna ve Ebru Cündübeyoğlu’na da oy vermek isterdim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kerem'in savunduğu için seninkinden fazla oylandi, haliyle yenildin :A
Ne alaka ya sen de ortalığı karıştırmaya yer arıyorsun ha :A Ben sadece yarışmada olma gerekçesini söyledim, gidin oy mu verin dedim banane :A Ayrıca Vahide'ye oylar zaten verilmişti önceden de :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ne alaka ya sen de ortalığı karıştırmaya yer arıyorsun ha :A Ben sadece yarışmada olma gerekçesini söyledim, gidin oy mu verin dedim banane :A Ayrıca Vahide'ye oylar zaten verilmişti önceden de :A
Ozaman farklı açıdan yaklaşaydım. Vahide'yi listeye ben aldım, ben seçtim yani, Şeyma ise senin öneri listendeydi. Bu durumda ben daha iyi anlıyorum forumun güzellik kavramından :A Vahide'ye en az 5 oy gelir diye düşund ve fazla geldi :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ozaman farklı açıdan yaklaşaydım. Vahide'yi listeye ben aldım, ben seçtim yani, Şeyma ise senin öneri listendeydi. Bu durumda ben daha iyi anlıyorum forumun güzellik kavramından :A Vahide'ye en az 5 oy gelir diye düşund ve fazla geldi :A
Sen ben söylemesem Bergüzar Korel'i bile eklemeyecektin be :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen ben söylemesem Bergüzar Korel'i bile eklemeyecektin be :A
Sonradab eklerdim. O an ilk aklıma gekenleri yaptım :A
O değilde bugünlerde dinlenip yeni kurayı iyice yaparim dedim, gece geç yatmalar olunca kafam ağrıyor :A ama bir sekilde bugün kura çekimini tamamlayıp yarın fırsat buldukça açmaya başlarim konuları. Çarşamba tamalanır konu açmalarım :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,639
Puanı
1,060
Kerem'in savunduğu isim seninkinden fazla oylandi, haliyle yenildin :A
Şeyma'yı o kadar savunmana rağmen oy bile vermemene çok şaşırdım. Hemde 0 oyu varken birde. ? @MasacRE

Bu durumdan anlıyoruz ki Şeyma Subaşı bu etkinlikte olmayı haketmiyor ki kimse oy vermemiş. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şeyma'yı o kadar savunmana rağmen oy bile vermemene çok şaşırdım. Hemde 0 oyu varken birde. ? @MasacRE

Bu durumdan anlıyoruz ki Şeyma Subaşı bu etkinlikte olmayı haketmiyor ki kimse oy vermemiş. :A
Onun açıklamasını yaptım, zor bir gruba düştüğü için oy vermedim dedim. Etkinliktekilerin bir çoğundan güzel olduğu konusunda fikrim değişmedi :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
Tüm gruplarda oylarımızı kullandık, geçen haftaki seçim gibi yeniden sayım olmasın :A @Dosi

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Tüm gruplarda oylarımızı kullandık, geçen haftaki seçim gibi yeniden sayım olmasın :A @Dosi
Bana güvenebilirsiniz, herşey en ince detayına kadar düşünülüp ayarlandı. Olabilecek bir kriz anında baş yardımcım @MasacRE ile gerekeni yapacağız. Siz bana bende kendime ve ona güveniyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bana güvenebilirsiniz, herşey en ince detayına kadar düşünülüp ayarlandı. Olabilecek bir kriz anında baş yardımcım @MasacRE ile gerekeni yapacağız. Siz bana bende kendime ve ona güveniyorum :A
Ya senin ortağın @Sherlock değil miydi, niye ben yine kendimi yardımcı olarak buldum burada :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ya senin ortağın @Sherlock değil miydi, niye ben yine kendimi yardımcı olarak buldum burada :A
24 saat bile sürmedi ortaklığımız :A Ne varsa eskilerde var diye boşa denilmiyormuş. Hem en lazım olunan zananlarda kayboluyor. Her bildirime bakmıyor :A @Sherlock Enes bey ile farklı kulvarlarda ortaklığımız devam eder :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...