En Favori Güzel 2019 | 8. Grup

Hangi 8 güzel üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bazen kendime bile sinir bozucu geldiğim oluyor, o yüzden çok da şaapmamak lazım. :A O davranışın ise sonuna kadar makul elbette. :A:A
Şaapma lafını sana çok yakiştıriyorum :D Daha önce kimseden duymadim diye galiba :A şımarma diye detaylı anlatım yapmayacam :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şaapma lafını sana çok yakiştıriyorum :D Daha önce kimseden duymadim diye galiba :A şımarma diye detaylı anlatım yapmayacam :A
Fazla şımarmadan gitmem iyi olacak yoksa burda yine kendimi sıvamaya başlayabilirdim. :A Hadi güle güle. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım.

Bu arada 8 seçenek olayını çözdüm. Yandaki kutucuklara istediğin kadar işaret koyabiliyorsun ama kaydete basınca, en fazla 8 seçenek işaretleyebilirsiniz diye uyarı veriyor. Eski sistemdeyken mesela kaç sınır varsa yana o kadar işaretlerdik. :A @Dosi

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım.

Bu arada 8 seçenek olayını çözdüm. Yandaki kutucuklara istediğin kadar işaret koyabiliyorsun ama kaydete basınca, en fazla 8 seçenek işaretleyebilirsiniz diye uyarı veriyor. Eski sistemdeyken mesela kaç sınır varsa yana o kadar işaretlerdik. :A @Dosi
Evet Sherlock dün bahsetti, hile yapıp 8den fazla oylamaya calıştı galiba :A Sende öyle yaptın anlaşılan. 8 diye belirttik, sözümüzden çıkıyorsunuz :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet Sherlock dün bahsetti, hile yapıp 8den fazla oylamaya calıştı galiba :A Sende öyle yaptın anlaşılan. 8 diye belirttik, sözümüzden çıkıyorsunuz :A
Hepsinde 8 kullandım, burada Aslı Tandoğan'a da oy gitsin isteyip fazla bir hakkımı kullanayım dedim olmadı. :(

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hepsinde 8 kullandım, burada Aslı Tandoğan'a da oy gitsin isteyip fazla bir hakkımı kullanayım dedim olmadı. :(
2-10a oylamışsın, tüm beğendiklerin ard ardaymış demek :A Aslı Tandoğan'a verilmezmi be? Belçin'den daha iyi bana göre

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
9 yapsaydın ona da verirdim. :T:
@MasacRE nin suçu :A her anket nekadar eksilecek onun önerisi. Yoksa ben ilk etapta 10 güzel paylaşip 5ini elettirecektim :A Sağolsun bana taktik verdi. 14 güzeli bir konuya ayarlamak yorucu oldu ama ilk turun diğer 8 konusunu açınca rahatlar bir nevi işim.
Dün kusacaktım nerdeyse :F çok fazla geldi bana, mobilden resim indir buraya ekle falan. Diğer 8 grubuda haftaya azar azar açacam. Dün gibi hepsi aynı gün gelmez :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and MasacRE

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Umarım sonlarda adaletli davranırinız :A
Bakalım Aleyna Tilki kimleron grubuna düşecej :A
Aleyna var mıymış yeni öğreniyorum. Objektif olmaya çalışacağım umarım başarırım. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Diğer gruplar direkt oylama kapandıktan sonra mı açılıyor :A
Genelde öyle ama ben kendi sistemime göre yapacam, 8 konu açtım dün ve tüm günümü aldı. her grupta 16 güzelin fotosunu googleden indirip buraya eklemek zaman aldı mobilden olduğum için. Bunların oylamasını biraz uzattım, çok kişi günler sonra foruma giriyor diye. Diğer 8 grubuda pazartesi veya salidan itibaren açarım. hepsi aynı gün gelmez. Ondan sonra 2. tur başlar.
Benden önce bu etkinlikle uğraşan kişi bir keresinde turlar arası 2 ay beklediğide olmuş :A benimki turlar arası 1-2 gün olur tek :A

• Beğendim
Reactions: dreamy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...