En Favori Dizi Karakteri - Tüm Zamanlar | 3. Tur - 5. Grup 📺 (Son)

Hangi Unutulmaz 3 Karakter Bir Üst Tura Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlginç geldi bana sadece, onu belirtmek istedim. :A

Ayrıca @Tolstoyevski nasıl oldu da, Kurtlar Vadisi'ni izletemedi sana, çok ilginç. Bu arada izleyebilirsin, süresi kısa ve bölümler genelde çok iyi, özellikle ilk 55 bölüm ama genel olarak bütün diziyi de kapsayabiliriz. :A
Daha Lost’a bile devam ettiremedim, Dark desen keza… Kurtlar Vadisi’ni izlediğini rüyamda bile göremem sanırım ama kim bilir belki de bir gün açar YouTube’dan izler :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Süleyman Çakır'ın bu kadar çok oy alması da şaşırtıcı bence. Sonuç olarak Kurtlar Vadisi ile alakası olmayan isimler de oy veriyor, @denizz19 örneğin. Kurtlar Vadisi'ni sevmez, izlemez de ama Süleyman Çakır'a oy vermiş. :A
Yalnız @denizz19 Kurtlar Vadisi 1-97’yi izledi diye hatırlıyorum Osman Sınav’lı bölümleri en azından :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: denizz19 and Araf

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ankara'da dizi izleyecek ne vakit olur nede dizilere harcayacak internet :A
Sen öyle san devir teknoloji devri illa ki Ankara’daki evinizde YouTube’a bağlanan bir TV vardır? :A Varsa zaten illa ki evde boş vakit ve uygun zaman olur izleyecek bir şeyler :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sen öyle san devir teknoloji devri illa ki Ankara’daki evinizde YouTube’a bağlanan bir TV vardır? :A Varsa zaten illa ki evde boş vakit ve uygun zaman olur izleyecek bir şeyler :A
Senelerdir TR'ye gitmedim. O Tv'de alınalı çok oldu yani hayır smart TV değil, ayrıca o YouTube için internet gerekir :A ben anca telefona 3-5 GB koyuyorum ve okadar yoğun oluyorum ki 2 GB bile gitmiyor ve paylaşıyorum son günlerde :A

TV anca gece izleme fırsatım olur, o da tekrarlarda yayınlanan diziler ama tabi bizde 1-2 hafta yatıya kalan aile büyükleri olmazsa :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Süleyman Çakır'ın bu kadar çok oy alması da şaşırtıcı bence. Sonuç olarak Kurtlar Vadisi ile alakası olmayan isimler de oy veriyor, @denizz19 örneğin. Kurtlar Vadisi'ni sevmez, izlemez de ama Süleyman Çakır'a oy vermiş. :A
Sana mı soracağım izlemediğimi nereden biliyorsun :A
------

Babam bakıyor diye izliyordum :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Son 3 gruba yetişemedim yaa süresi dolmuş ..

Blas Canto What GIF by Warner Music Spain

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...