2012 En Favori Dizi - 2012 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ayriyeten senin yaptığın da çok etik bir davranış değil ulu orta söylüyorsun ben ulu orta herşeyi söylüyor muyum arabulucuyu falan :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Saol kullanmadığın için takas hani söz vermiştin herkes bana oy verecekti :D

ben sana 1.yapacağıma söz verdim ki sözden bahsedene bak :D

- - - Ekleme - - -

Ayriyeten senin yaptığın da çok etik bir davranış değil ulu orta söylüyorsun ben ulu orta herşeyi söylüyor muyum arabulucuyu falan :D

ne arabulucusu la sen direk bana geldin herşeyi söyledin ben en favori dizi yarışması diye bişey olduğunu bile bilmiyodum karşında çocuk yok

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
xdragxx 1.ben sözümde durdum oylamanın iptal olup olamması beni bağlamaz anladın mı ayrıca o zamanlar öyle demiyodun tamam falan erkek adam sözünde duru diyodun noldu şimdi öbür türlü mü oldu
2.hiç izlemediğim dizi diyosun kur an çarpsın desene vadiyi hiç izlemediğine fragman konularında yorumların var süperdi şöyle böyle diye ki izlemediğin diziye oy vermeyeceksen ne diye söz veriyon niye sözünde durmuyon
3.ben sana oylama sırasında oyunu vadiye attın mı dşye sordum sohbetten niye bana attım tabi merak etme sözümüz söz ama yorum yapmıyom oyu attım dedin niye?
senin nasıl biri olduğunu ortaya çıkardım gerisi teferruaattır hikaye anlatma
Vadi konularına yorum yazdım neden yazdım niçin yazdım hani siz her yorumu beğeniyorsunuz ya yazdım mesajımı beğenecekler mi diye beğendiniz :D
Ayriyeten ben senden oy istemedim arabulucu biri vardı fazla uzatmayalım istersen...
Bundan sonra sen yoluna ben yoluma tamam mı?

- - - Ekleme - - -

ben sana 1.yapacağıma söz verdim ki sözden bahsedene bak :D

- - - Ekleme - - -

ne arabulucusu la sen direk bana geldin herşeyi söyledin ben en favori dizi yarışması diye bişey olduğunu bile bilmiyodum karşında çocuk yok
Arabulucu var arabulucu var ben sana direk demedim :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Vadi konularına yorum yazdım neden yazdım niçin yazdım hani siz her yorumu beğeniyorsunuz ya yazdım mesajımı beğenecekler mi diye beğendiniz :D
Ayriyeten ben senden oy istemedim arabulucu biri vardı fazla uzatmayalım istersen...
Bundan sonra sen yoluna ben yoluma tamam mı?

- - - Ekleme - - -

Arabulucu var arabulucu var ben sana direk demedim :D

işine gelmeyince sen yoluna ben yoluma dersin suçlu olduğunu kabul etmiyon ne yolu ben adam gibi sözümde durdum yalan atmadım sen naptın ne sözünde durdun hadi onu geçtin ben sana oylama sırasında oyunu vadiye attın mı diye sordum sohbetten niye bana attım tabi merak etme sözümüz söz ama yorum yapmıyom oyu attım dedin niye? bu mu senin dürüstlüğün

- - - Ekleme - - -

xdragxx sen vadiyi defalarca izledin yorumların bile var diyelim ki izlemedin hiç izlemediğin diziye oy vermeyeceksen ne diye söz veriyon çıkarların için demi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Suskunlar Yalan Dünya'yı nasıl geçti anlamadım cidden Yalan Dünya'nın o kadar fanı vardı bir de

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
benim nasıl biri olduğumu herkes biliyo senin de.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet ben adam gibi adamım öyle saçma sapan bir söz için de oy moy vermem :D Bu size ders olsun bir daha arkadaşlarınızı doğru seçin benim gibi çıkarlar işte böyle 1 tane bile oy vermezler
Tebrikler suskunlar

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
artık kimse kimsede oy istemez takas sende oyunu satmamayı öğrenmişsindir çok uzadı bu konu kapatın artık

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Evet ben adam gibi adamım öyle saçma sapan bir söz için de oy moy vermem :D Bu size ders olsun bir daha arkadaşlarınızı doğru seçin benim gibi çıkarlar işte böyle 1 tane bile oy vermezler
Tebrikler suskunlar
belli oluyo adam gibi adam olduğun :D :D
çıkarların için yapmayacağın şey yok seni çözdüm merak etme

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
:D Çıkarlarım için evet :D
1E1K'yı Star'a geçtiğinden beri izliyordum keşke o 1.olsaydı ama Suskunlar oldu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
:D Çıkarlarım için evet :D
1E1K'yı Star'a geçtiğinden beri izliyordum keşke o 1.olsaydı ama Suskunlar oldu

sen nasıl mod oldun aklım almıyo valla seçim falan olursa sana oyumuz 0 göreceksin bunun rövanşını alacaz senden rahat ol :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...