2012 En Favori Dizi - 2012 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Takas'da kabul etmiş, madem bu kadar düzgünsünüz hile size göre değil kabul etme o zaman, banane nasıl oluyorsan ol mod de, çok zor bir şey değil. Ayrıca o oylama zaten geçersiz olmuş, Aykut'un bu konuda bir zorunluluğu kalmamış yani. 1. belli boşuna konuşuyorsunuz tebrik etmeyi öğrenin, 2. olsanız hadi neyse 5. oldunuz hala yok sahte oy bilmem ne, orada başka bir dizi olsa Suskunlar olsa gene elerdi, çünkü kvp izleyenler varsa izlemeyenler de bir hayli fazla. Bunu kabul etmek bu kadar mı zor? :5:

inanmadıgımız sbt reytinglerinde bile vadi tkr suskunlari geçior :)))))))))))))))))))) 1e1k özeti bile fark atio vadinin

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Takas'da kabul etmiş, madem bu kadar düzgünsünüz hile size göre değil kabul etme o zaman, banane nasıl oluyorsan ol mod de, çok zor bir şey değil. Ayrıca o oylama zaten geçersiz olmuş, Aykut'un bu konuda bir zorunluluğu kalmamış yani. 1. belli boşuna konuşuyorsunuz tebrik etmeyi öğrenin, 2. olsanız hadi neyse 5. oldunuz hala yok sahte oy bilmem ne, orada başka bir dizi olsa Suskunlar olsa gene elerdi, çünkü kvp izleyenler varsa izlemeyenler de bir hayli fazla. Bunu kabul etmek bu kadar mı zor? :5:
yav geçecen bu ayakları adam sözünde duramadı onu mu savunuyon üstüne yalan attı :D

Polyanna ~

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
149
Ya oylama geçersiz olmuş yani sözleşme ortadan kalkmış, ayrıca dizi için sözleşme yapıldığını ilk defa sizde gördüm. Sen bana oy ver ben sana vereyim biz bunları ilkokulda yapıyorduk. :GDG: Forumda çok ilginç insanlar var. :GDG:

Son olarak tebrikler Suskunlar'm sonuna kadar hak ettin. :GDG: Daha yorum yapmaya gerek yok son sözüm bu. :GDG:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ya oylama geçersiz olmuş yani sözleşme ortadan kalkmış, ayrıca dizi için sözleşme yapıldığını ilk defa sizde gördüm. Sen bana oy ver ben sana vereyim biz bunları ilkokulda yapıyorduk. :GDG: Forumda çok ilginç insanlar var. :GDG:

Son olarak tebrikler Suskunlar'm sonuna kadar hak ettin. :GDG: Daha yorum yapmaya gerek yok son sözüm bu. :GDG:

ne geçersiz olmuş bizi geçerli geçersiz ilgilendirmez biz o kadar uğraştık fark yiyodu oylamada 1.yaptık banane geçerlisinden geçersizinden biz sözümüzde durduk o ise söüznde duramadı yalan attı üstelik ayrıca ben ondan bişey istemedim o geldi herşeyi söyledi kendi çıkarı için ben daha favori dizi yarışmasını bile bilmiyodum tamam dedim harbiden çk ilginç kişilikler var biri de sensin

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
Oyları satılık olan insanları anlayamıyorum :) Birde biz fake üyelik açmayız diyolar her kontrol ediliğinde oylama kimin oyları azalıyodu :) gltsry nida aforizma forumda takılan insanlar gece olsan arada görürsün gltsryın yorumlarını neyse konuşmaya değmez hakeden 1.oldu :)

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
Millet kurtlar vadisine düşman arkadaşlarla ne alakası var 9 yıldır efsane niye sevmek istemiyorlar anlamadım suskunlarada saygılıyız ama reytingler bakımından fan bakımından öndeyiz

millet kurtlar vadisiyle düşman değildi sevmiyordu. öfkelendiren sizin tutumunuz. kabullenemiyosunuz 1 yıldır hep bahane hep bahane tebrikler demek zor bişey değil sonuç seneyede değilmeyecek

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ben.ce babamın mı fake üyeliği arayın bakalım bulabilecekmisiniz öyle üyelik fake fake diyonuz fake le oyu siz atmışsınız

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
o zaman fazla konuşmayacan fake fake diye ayrıca xdragxx erkek gibi sözünde durabilse üst turdaydık alemtoyu ve yeni gelen vadicileri saymıyom bile :D

- - - Ekleme - - -

aga ne tebrik ediyon ya bunların ne oldukları belli tebrik fala netmiyom 1.vadidir

Boşver aga büyüklük bende kalsın

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sizi aydınlatayım arkamdan çok konuşulmuş:D
Bir kere ben takas'a direk bana oy versin vadiciler demedim bir tane arabulucu vardı. O bana dedi böyle böyle eğer biz En favori dizi'de Vadi'ye oy verirsek onlar da bize ayın en favori modunda oy vereceklermiş dedi ben de ne diyim tmm dedim beleşten 10 tane oy istemesem olmaz :D
Zaten o ayın en favori mod seçimi de yalan oldu admin oylamaya iptal etti... Yani Vadicilerin verdikleri oy bana yaramadı bi de yarasa herhalde beni idam ederdi vadiciler...
Zaten ben bir daha oy falan istemedim istesem Fks14'ün düzenledeği En Favori yöneticide ben olurdum,s.modluk seçimlerinde de en az ilk 3'e girerdim. 7 yönetici arasından 7. olmazdım herhalde...
takas bir daha ne benimle konuş ne benimle sohbet et ne de benimle haxball'da oynama... Sözümü utmamışım ama pardon 1 kere bile izlemediğim diziye de oy veremezdim zaten.
Hem de senin bana verdirdiğin oylar işime falan yaramadı...
Senden bana hayır falan da gelmedi...
Tebrikler suskunlar

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Sizi aydınlatayım arkamdan çok konuşulmuş:D
Bir kere ben takas'a direk bana oy versin vadiciler demedim bir tane arabulucu vardı. O bana dedi böyle böyle eğer biz En favori dizi'de Vadi'ye oy verirsek onlar da bize ayın en favori modunda oy vereceklermiş dedi ben de ne diyim tmm dedim beleşten 10 tane oy istemesem olmaz :D
Zaten o ayın en favori mod seçimi de yalan oldu admin oylamaya iptal etti... Yani Vadicilerin verdikleri oy bana yaramadı bi de yarasa herhalde beni idam ederdi vadiciler...
Zaten ben bir daha oy falan istemedim istesem Fks14'ün düzenledeği En Favori yöneticide ben olurdum,s.modluk seçimlerinde de en az ilk 3'e girerdim. 7 yönetici arasından 7. olmazdım herhalde...
takas bir daha ne benimle konuş ne benimle sohbet et ne de benimle haxball'da oynama... Sözümü utmamışım ama pardon 1 kere bile izlemediğim diziye de oy veremezdim zaten.
Hem de senin bana verdirdiğin oylar işime falan yaramadı...
Senden bana hayır falan da gelmedi...
Tebrikler suskunlar

takas arkasından hemen konusuyorsun helal ..!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gelsin okusun sizin bana verdiğiniz oylar işime yaramadı benim şunu bi anlayın o oylama iptal oldu tamam mı :D
Ayriyeten vadiciler sizden ricam bir daha örgüt kurun oylamalarda hep benim aleyhime oy verin olur mu?
Ama sizden oy isteyen 1 arkadaş daha var onun ismini de açıklayacam yeter artık bizim de sabrımız var :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Gelsin okusun sizin bana verdiğiniz oylar işime yaramadı benim şunu bi anlayın o oylama iptal oldu tamam mı :D
Ayriyeten vadiciler sizden ricam bir daha örgüt kurun oylamalarda hep benim aleyhime oy verin olur mu?
Ama sizden oy isteyen 1 arkadaş daha var onun ismini de açıklayacam yeter artık bizim de sabrımız var :)

ben sana oy kullanmadın takas kullan dese bile kullanmazdım devamlı kıskırtıcı mesajlar yzion

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
xdragxx 1.ben sözümde durdum oylamanın iptal olup olamması beni bağlamaz anladın mı ayrıca o zamanlar öyle demiyodun tamam falan erkek adam sözünde duru diyodun noldu şimdi öbür türlü mü oldu
2.hiç izlemediğim dizi diyosun kur an çarpsın desene vadiyi hiç izlemediğine fragman konularında yorumların var süperdi şöyle böyle diye ki izlemediğin diziye oy vermeyeceksen ne diye söz veriyon niye sözünde durmuyon
3.ben sana oylama sırasında oyunu vadiye attın mı dşye sordum sohbetten niye bana attım tabi merak etme sözümüz söz ama yorum yapmıyom oyu attım dedin niye?
senin nasıl biri olduğunu ortaya çıkardım gerisi teferruaattır hikaye anlatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...