2021 En Favori Şarkı 2021 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaçtı gitti yine
en az 20 kişi oylasa yeterli. Umarım o kadar kişi oylar. Olmadı 10 kişi ile belirleriz
@Özgür beyciğim bu aralar çok yoğun oluyor.En son Avrupa yakasındaydı.
Bir mesajınız varsa sosyal medya aracılığıyla göndermelisiniz.Benden rica ederseniz seve seve yardımcı olmaya hazırım.

Reactions: Özgür and Dosi
Bir mesajınız varsa sosyal medya aracılığıyla göndermelisiniz.Benden rica ederseniz seve seve yardımcı olmaya hazırım.
Gerek yok, ben kendisine ulaşırım acil bir durum olursa

Reactions: 12.Adam
@Özgür seni hazır yakalamışken burayada alalım
artık daha fazla aktif olursun oylama için
Fırsat bulursam bakarım zevkle.

------

Evet iş hayatına girdiğim için çok yoğunum.
@dosimosi

Reactions: 12.Adam and Dosi
Teşekkür ederim.
Ben de bu düzene alışmaya çalışıyorum işte her sabah erken kalkmaya hala alışamadım.
Erken uyanmalara hep alışığım ben. Yaz ayından bu yanada bizim saat ile 10-11 arası uyuyorum. Sizde 12-1 olduğu için bana göre erken, size göre gececi sayılıyorum
Gün içinde yorgunluktan eser kalmıyor uykumu alıyorum diye
cumartesi harici uyku düzenim hiç değişmedi. Bir tek o gece 1leri buluyorum. Yakında tatil başlıyor, bir kaç hafta uykumdan ödün vereceğim

Reactions: 12.Adam
Güzeller için her şeye değer ama Utku beyciğim de abartmış biraz sanki.
@MasacRE
Daha önce hep öyle oluyordu ama Şerlok beyciğim çok değişik bir istekte bulunmadım ki ben
Ama Dosi hanıma da hak verdim tabii ki, tek başına uğraşacağı için ilk başta klipleri eklememesi anlaşılabilir bir durum

------

@dosimosi hanım bir de Cem Adrian'a bakmak istedim ben de, sanırım Ayrılık şarkısı eklenebilir video dediği için. Ama Kül 100 milyon küsur dinlenmesine rağmen video yazmadığı için kabul edilmiyordur herhalde. Yine de atayım dedim buraya, karar sana ait

Reactions: 12.Adam and Dosi
İlk tur 13-14 şarkılık gruplarda 6 üst tura ayarlayacağım. 2. Tur 60 video ile yola devam ederiz. Sonrasını henüz planlamadım

Bu gece ilk 5 konu gelir.
Kül oldukça güzel bir şarkı. Ben de emin olamadım. Lyric video ve diğer video arasında bir klip olmuş

Reactions: MasacRE
İyi bir planlama yapmışsınız Dosi hanım

Ya cidden en çok dinlenen şarkıların çoğu klipsiz oldu son senelerde. Böyle de bir durum var. Şimdi Kül eklenirse diğerleri de eklenmesi lazım bence o yüzden hiç bulaşma boşver vazgeçtim

Reactions: Dosi
O bahsettiğim klipsiz videolar etkinliği şart oldu

Ben ozaman artık grup dağılımlarını yapayım. İşim çok

Yeni yılın ilk günlerinde şarkımızı seçmiş oluruz. Bir sonraki tatilimiz şubatta spor tatili, artık o süreçte de 2022 şarkılarını toplamaya başlarım
yaz öncesine kadar onuda yaparız büyük olasılıkla

Düşündümde daha baya etkinlik varmış. Artık yavaş yavaş bakacağız duruma

Burada değerlendiremediğimiz klipsiz videoların ayrı bir etkinlikte değerlendirilmesi güzel düşünce ama o da ayrı bir uğraştırır sanki Dosi hanım emin misiniz bu durumdan

Hey maşallah etkinlikler akıyor be kardeşim, işte özlenen Dosi, işte özlenen Fav10

Aslında geceyi beklemeye gerek yok, birazdan başlayayım bir kaç saate gelsin, diğer kalan 5 konuyu da geceye açarım. En azından 1 gün daha erken kazanmış oluruz

ilerde olunan moduma bağlı
üyeler ile birlikte liste çıkarırız

50 dakika sonra final başlıyor Dosi hanım, boşver şimdi şarkıları
Final bitsin ondan sonra yaparsın

Üyelerden de katılım gelmiyor ki. Burada sordun sadece benle phoebe öneride bulundu

50 dakika sonra final başlıyor Dosi hanım, boşver şimdi şarkıları
Final bitsin ondan sonra yaparsın

Üyelerden de katılım gelmiyor ki. Burada sordun sadece benle phoebe öneride bulundu
Bir kaç kişi daha gelir öneriyle, zorlarım

Finali unuttum bir an
şimdi önden hazır ederim sizin saatle 9 iyidir ozaman?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...