2015 En Favori Şarkı 2015 Sonuçları | İşte 2015'in En İyi Şarkıları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10.net'in gelenekselleşen etkinliklerinden birisi olan En Favori Şarkı'nın 2015 sezonunun sonuna gelindi.

Haftalardır süren oylamalar sonucunda 2015'in en iyi şarkıları sizlerin oylarıyla belirlendi.

120 şarkı arasında yapılan pek çok eleme sonucunda 2015'in en iyi şarkısı, Gülşen'in "Bangır Bangır" albümünde yer alan aynı adlı çıkış şarkısı "Bangır Bangır" oldu. Sözü ve müziği Gülşen'e ait olan şarkı, geçtiğimiz yılın en büyük hitlerinden olmuştu. Ayrıca şarkının klibi, geçtiğimiz zamanlarda youtube'ta en çok izlenen yerli video olma özelliğini ele geçirmişti.

Gülşen'in %70'e %30 önde tamamladığı final oylamasında ikinci olan şarkı ise Sıla'nın "Yeni Ay" albümünde yer alan "Hediye" adlı şarkısı oldu.

En Favori Şarkı Tarihi

2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

Özetle En Favori Şarkı 2015

Kazanan: Gülşen - Bangır Bangır
Finalist: Sıla - Hediye

Yarı Finalistler: Yalın - Benimki, Buray - Sen Sevda Mısın

Çeyrek Finalistler: Gülşen - Dan Dan, Mustafa Ceceli - İlle de Aşk, Mabel Matiz - Gel, Simge - Miş Miş, Güliz Ayla - Bahsetmem Lazım, Güliz Ayla - Olmazsan Olmaz, Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Aşkla Aynı Değil, Emrah Karaduman ft. Murat Dalkılıç - Kırk Yılda Bir Gibisin

4.Turda Elenenler: İrem Derici - Değmezsin Ağlamaya, İrem Derici - Aşk Eşittir Biz, Yalın - Bir Bahar Akşamı, Merve Özbey - Yaş Hikayesi, Mustafa Ceceli - Hüsran, Mustafa Sandal - Ben Olsaydım, Gülben Ergen ft. Bora Duran - Kalbimi Koydum, Demet Akalın - Gölge, Buray - İstersen, Gülşen - Emrin Olur, Beyza Durmaz - Olan Var Olmayan Var, Bengü - Feveran

İşte 2015'in En Favori Şarkısı:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10 tarihinin klasikleşmiş etkinliklerinden biri olan En Favori Şarkı'nın 2015 sezonunu yönetmek benim için güzel bir heyecan ve deneyim oldu. Etkinlik de ufak tefek tartışmalar dışında güzel geçti, yaklaşık 40 gün sürmüş. Kısmetse 2016 sezonunu da yönetmek isterim, etkinliğe katılıp oy veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Sıla Hediye Simge Miş mişten iyi değildi bence objektif olamadığınızı düşünüyorum.

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
Fav10 tarihinin klasikleşmiş etkinliklerinden biri olan En Favori Şarkı'nın 2015 sezonunu yönetmek benim için güzel bir heyecan ve deneyim oldu. Etkinlik de ufak tefek tartışmalar dışında güzel geçti, yaklaşık 40 gün sürmüş. Kısmetse 2016 sezonunu da yönetmek isterim, etkinliğe katılıp oy veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. :D

Emeğine sağlık güzel sundun :)

Gülşen'e de tebrikler.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Senide emeklerinden dolayı tebrik ederim Kaan.:D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sıla Hediye Simge Miş mişten iyi değildi bence objektif olamadığınızı düşünüyorum.
Sıla forumda çok seviliyor. Bunu En Favori Şarkı'nın önceki yıllardaki sonuçlarından ve MusicSurvivor'dan görebiliriz. Hediye şarkısının Miş Miş'i geçmesi de anormal bir sonuç değil bence. Miş Miş'in de antileri var miş miş miş de muş muş sözlerinden dolayı. :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Sıla forumda çok seviliyor. Bunu En Favori Şarkı'nın önceki yıllardaki sonuçlarından ve MusicSurvivor'dan görebiliriz. Hediye şarkısının Miş Miş'i geçmesi de anormal bir sonuç değil bence. Miş Miş'in de antileri var miş miş miş de muş muş sözlerinden dolayı. :D

Evet ama işte bu objektif olamadığımız gerçeğini değiştirmiyor En favori dizide nasıl her sene vadi finale kalıyor buda onun gibi ;)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Bangır bangır a tebrikler ayrıca şu ana kadarki önceki sezonlarda kazanan tüm şarkılara tebrikler:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fav10.net'in gelenekselleşen etkinliklerinden birisi olan En Favori Şarkı'nın 2015 sezonunun sonuna gelindi.

Haftalardır süren oylamalar sonucunda 2015'in en iyi şarkıları sizlerin oylarıyla belirlendi.

120 şarkı arasında yapılan pek çok eleme sonucunda 2015'in en iyi şarkısı, Gülşen'in "Bangır Bangır" albümünde yer alan aynı adlı çıkış şarkısı "Bangır Bangır" oldu. Sözü ve müziği Gülşen'e ait olan şarkı, geçtiğimiz yılın en büyük hitlerinden olmuştu. Ayrıca şarkının klibi, geçtiğimiz zamanlarda youtube'ta en çok izlenen yerli video olma özelliğini ele geçirmişti.

Gülşen'in %70'e %30 önde tamamladığı final oylamasında ikinci olan şarkı ise Sıla'nın "Yeni Ay" albümünde yer alan "Hediye" adlı şarkısı oldu.

En Favori Şarkı Tarihi

2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

Özetle En Favori Şarkı 2015

Kazanan: Gülşen - Bangır Bangır
Finalist: Sıla - Hediye

Yarı Finalistler: Yalın - Benimki, Buray - Sen Sevda Mısın

Çeyrek Finalistler: Gülşen - Dan Dan, Mustafa Ceceli - İlle de Aşk, Mabel Matiz - Gel, Simge - Miş Miş, Güliz Ayla - Bahsetmem Lazım, Güliz Ayla - Olmazsan Olmaz, Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Aşkla Aynı Değil, Emrah Karaduman ft. Murat Dalkılıç - Kırk Yılda Bir Gibisin

4.Turda Elenenler: İrem Derici - Değmezsin Ağlamaya, İrem Derici - Aşk Eşittir Biz, Yalın - Bir Bahar Akşamı, Merve Özbey - Yaş Hikayesi, Mustafa Ceceli - Hüsran, Mustafa Sandal - Ben Olsaydım, Gülben Ergen ft. Bora Duran - Kalbimi Koydum, Demet Akalın - Gölge, Buray - İstersen, Gülşen - Emrin Olur, Beyza Durmaz - Olan Var Olmayan Var, Bengü - Feveran

İşte 2015'in En Favori Şarkısı:

haketmişti kadın ama DAN DAN daha güzeldi :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Cumhurbaşkanı gibi kararı tanımıyorum saygı da duymuyorum :A Şaka bir yana eline sağlık @Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
haketmişti kadın ama DAN DAN daha güzeldi :)
Evet o da güzeldi ama Bangır Bangır yıla damgasını vuran şarkı oldu. :)

Bu arada Dan Dan demişken RTÜK şarkıyı yayınlayan kanallara ceza vermiş. :) Klip "telefonla arkadaşlık hizmeti veren" kadınların reklamına benziyormuş. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yarışmanın hiçbir aşamasında oy kullanmadım ama kullansaydım oylarım Sıla ve Yalına giderdi [emoji2]

Kazananı tebrik ederim [emoji2]

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Gülşen'e tebrikler, kesinlikle hak edilmiş bir başarı. :) Emeklerinden dolayı sana da tebrikler, emeğine sağlık kardeşim @Bully. :ok:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet o da güzeldi ama Bangır Bangır yıla damgasını vuran şarkı oldu. :)

Bu arada Dan Dan demişken RTÜK şarkıyı yayınlayan kanallara ceza vermiş. :) Klip "telefonla arkadaşlık hizmeti veren" kadınların reklamına benziyormuş. :)
Konusu açıldı mı(b)