2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Aa moderatör geçmişin var demek
Favori üyelik ve emeklilik iyidir ya kafa rahat oluyor

Haxball oynardık biz bazen
Haxball bende katılmıştım foruma birkaç kez ama çok iyi oynayanlar var top gelmiyordu bize o zamanlar. Kimdi hatırlamadim şimdi belki sen bile olabilrsin

PC den girmeye üşeniyorum sadece oyun için kullanıyorum bak şimdi oyun açık ama telefondan girmek daha iyi oluyor oyun arasında felan yoksa daha çok konu açarım

Reactions: Bully
Öncelikle yarışma boyunca başına gelen tüm olumsuzlukları bir bir fark edip ve bunları bir bir çözen, bunca olaya rağmen şampiyon olarak "EN FAVORİ ÜYE" tarihine adını altın harflerle yazdıran @Dosi yi çok çok tebrik ediyor ve kutluyorum.

Ardından finale kadar çıkan ve forum tarafından hala daha ne kadar sevildiğini bir kez daha görmüş olduğumuz İsveç lokumu @Yakamoz-Asi yi çok çok tebrik ediyorum. Kaybedeni olmayan bir oylama ve yarışma oldu bu benim gözümde.

Ve dönüşünün muhteşem oluşunun kat kat ispatlandığı, bu kıymetli yarışmanın da ŞAMPİYONLUK konusunu açma işinin nasip olduğu @Bully i de özel olarak kutluyorum.

Herkesin emeklerine sağlık.

Ben fena değildim ama benden de iyi oynayanlar vardı ya
@xdragxx iyi oynardı Haxball
@12.Adam

Senle oynamış da olabiliriz oynamamış da tam hatırlayamadım

Oyunlar bitiriyordur zaten senin pc'nin şarjını
Ben de hep pcden konu açarım telefondan yapamam

Çok teşekkürler
bundan sonra sizin rekabetleri izlerim ve aynı titizlikte devam edeceğim

Yalnız bir düzeltme yapayım, etkinliğin başına gelen oylar diyelim ve ilk vukuatta başka üyelerin eşleşmesinde meydana gelmişti. Sonra bir zincire bağlandı

İyi kötü tamamladık.
Aslında eskiden En Favori Üye bu ayda yapılırdı, yani takvim çokta şaşmamış oldu
@Bully
------

Onu ben bile oynadım
Ramazan ayında popülerdi

Ne güzel yazmışsın canım Serhat'ım çok teşekkür ediyorum senin desteğin ve bu güzel övgülerinle çok mutlu oluyorum birlikte nice keyifli zamanlara inşallah

Reactions: serhatt
Aynen Şarkı ve Dizi'den sonra En Favori Üye tam bu zamanlarda yapılırdı takvim şaşmamış oldu kesinlikle

Eskiden 3 demirbaş etkinliğimiz oydu sonra sen geldin işleri değiştirdin kendi etkinliklerinle damganı vurdun

Reactions: Dosi and 12.Adam
Forumda haxballı kimse koyu kavruğumdan iyi oynayamazdı.
Oynarken denk gelemedim.
I couldn’t ı yendin mi?

Bu etkinlikler kadar büyük ve özel bir etkinlik vardı. Bayadır ara koymuşuz. Eğer bir aksilik olmazsa onu başlatabilirim ama o genelde Ocak ayında yapardım. Bakalım. Sırayla

------

Forumda haxballı kimse koyu kavruğumdan iyi oynayamazdı.
Oynarken denk gelemedim.

I couldn’t ı yendin mi?
Oynarken denk gelemediğin birinin en iyisi olduğunu nerden biliyorsun?
@RüzgarGülü @Yakamoz-Asi @Bully

Reactions: Bully and 12.Adam
Bu etkinlikler kadar büyük ve özel bir etkinlik vardı. Bayadır ara koymuşuz. Eğer bir aksilik olmazsa onu başlatabilirim ama o genelde Ocak ayında yapardım. Bakalım. Sırayla
Hadi bakalım bekliyoruz heyecanla

Filmden sonra cips yapılacakmış. Sen de zuladan efsane etkinlikleri çıkarmaya başlarsın artık
Heves geldi sana

Reactions: 12.Adam and Dosi
Hadi bakalım bekliyoruz heyecanla

Filmden sonra cips yapılacakmış. Sen de zuladan efsane etkinlikleri çıkarmaya başlarsın artık
Heves geldi sana
Benimkiler düzenli kuralları olan belli başlı ilerleyen etkinlikler oluyor. Aceleden yapamıyorum. Üstelik ön hazırlık kısmıda ayrı bir özen istiyor

Reactions: Bully and 12.Adam
Benim gözümde en iyisi o dur.

@Bully

Yeter be adam dur artık
Durmasın devam etsin , @Bully bıçak getir.

Reactions: Bully and Dosi
Reactions: Dosi and 12.Adam