2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Amanın ne mizah. Ofansif mizah yapılacak bir sürü konu varken bunu mu seçtin

Sayın Bay At ne yapar edersin sahalarda göremiyoruz eskisi kadar? :)

İşin gücün kaos :F
Sahalar çok sıkıcı. Bir şey yazınca da bazı kesimlerde suçlu oluyoruz. Az ve öz takılmak en iyisi.

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Ben direkt anladım neyin ne olduğunu da ortalık kan revan olmuş be yoldaşım... Eskilerin anlayamaması çok garip... :A @S.G.A.T.

Ama farklı bir kaos türüymüş bu da, belki biz de arada başvurabiliriz böyle kaoslara yoldaşlarımızla... Şimdilik menüye ekleyelim, kenarda dursun... @Maskeli Fedai @Sherlock

Oylama için ise tabi ki kadim dostuma gereken desteği vereceğim... Bak burada da hissettim ve foruma girdim bugün gecenin bu saatinde... :A @Dosi
Sizle kaosu bırak aynı yola bile çıkmam leş herifler.. @MasacRE @Sherlock

Ben direkt anladım neyin ne olduğunu da ortalık kan revan olmuş be yoldaşım... Eskilerin anlayamaması çok garip... :A @S.G.A.T.

Ama farklı bir kaos türüymüş bu da, belki biz de arada başvurabiliriz böyle kaoslara yoldaşlarımızla... Şimdilik menüye ekleyelim, kenarda dursun... @Maskeli Fedai @Sherlock

Oylama için ise tabi ki kadim dostuma gereken desteği vereceğim... Bak burada da hissettim ve foruma girdim bugün gecenin bu saatinde... :A @Dosi
Aynen @S.G.A.T. güzel bir yol açtı önümüze yoldaşım. Biz de ilerleyen zamanlarda başvururuz belki de hiç belli olmaz :A @Maskeli Fedai @Sherlock
------

Sizle kaosu bırak aynı yola bile çıkmam leş herifler.. @MasacRE @Sherlock
Sen yoldaşların olmadan şu forumda 1 dk barınamazsın leş herif... @MEnes @Sherlock

şu kısma harika attım say :A

Hadi ordan şov yapma, oylama süresini biraz uzun tuttuk. İlk başta dün akşam bitme ihtimali vardı konu açılmadan. Sen yetişemezdin o zaman :A
Önceki oylamaya yetişmedin ve biraz daha uzun olsa elenme ihtimalim vardı…
Şimdi trip vs sonrasına saklayayım :A bugün gündemim yoğun.

Ayrıca, senin bu oylamaya yinede yetişeceğini tahmin ediyordum, hissettim…

@Yakamoz-Asi dedemiz yıllar sonra sahalara bomba gibi döndü. Emekli dede modunda büyük katkıda bulunuyor foruma.

@Dosi hanım desen yıllardır forumun gizli admini modunda. Forum için önemi tartışılmaz bile.

Dolayısıyla iki isim de hak ederek finale gelmiş durumdalar. Benim tercihim de Dosi hanımdan yana oldu...

@Yakamoz-Asi dedemiz yıllar sonra sahalara bomba gibi döndü. Emekli dede modunda büyük katkıda bulunuyor foruma.

@Dosi hanım desen yıllardır forumun gizli admini modunda. Forum için önemi tartışılmaz bile.

Dolayısıyla iki isim de hak ederek finale gelmiş durumdalar. Benim tercihim de Dosi hanımdan yana oldu...
Sürpriz bir oy diyebilirim. Teşekkürler :bhr:
İlk kez bir finalde oyunu kaptım :Z
------

@Bully 'nin sözlerine bakacak olursak yalniz bir dondurma finali kadar oy gelmedi :A
Oy verecek çok isim var ama kararsız kalınma durumuda var malum.
En az 10 isim biliyorum (kimisi önceki turlarda oy verdi, kimisi aktif değil)

Bekleyip görelim. Daha vakit var