2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ben kendi adıma yazıyorum ben o yüzden yazmadım aklıma bile gelmedi ben sadece bu kez farklı kişi kazansın diye verdim
Aynı bu sebeple bana yarıda oy vermediysen gayet normal karşılıyorum. Tutarlı bir hareket olur çünkü

Reactions: Angelica
Teşekkür ederim
İlk kez böyle şeyler yaşanmıyor ve artık bu gibi durumlarda karşılık vermememin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Tartışmalardan keyif alanlara o keyfi vermemek gerekir.
Tam tersi, bu karanlık zihniyete karşılık vermezsek, susarsak tepemize çıkarlar.

Reactions: Dosi
Değerli üye, 11. yüzyıl değil de en fazla 8-i kabul etmem mantıklı olabilir. 11`de 2. milenyum resmen başlamış, bir çok modern gelişmeler yaşanıyordu artık.

"@Dosi dışında hiç kimsenin tepki göstermemiş olması!" Tam da sorun bu zaten. Katiyyen diğer tarafı dinlemek diye bir şey kalmamış. Hemen baskı, hemen dışlama girişimleri. Ben bu modernliği de ayrıca ret ediyorum.

Abi arada senin 1 oy benim yüzümden gitmiş, helal et.
@Yakamoz-Asi

@Maskeli Fedai nöbet nasıl gidiyor?

Bu arada sen sadece sevdiklerine (sabar grubu misal)gıcıklık yapıp hainlik edersin, yoksa yoksa… 😱

Reactions: Maskeli Fedai
Katiyyen diğer tarafı dinlemek diye bir şey kalmamış. Hemen baskı, hemen dışlama girişimleri.
Siz karşı tarafın haklarını zedeleyici mesajlar yazarsanız ben buna tepki gösteririm. Baskı veya dışlama girişiminde bulunmadım. 21. yüzyıl dünyasında bir kadın finale de kalır, şampiyon da olur. Siz de köşenizden kıskana kıskana bakarsınız...
Abi arada senin 1 oy benim yüzümden gitmiş, helal et.
@Yakamoz-Asi
@Yakamoz-Asi benim gerekçemi anlayacaktır. Sizin dert etmenize gerek yok. Ki zaten kendisi çok güzel bir övgü mesajı yazarak @Dosi'ye oy vermiş. Siz olsanız kadına oy verilmez diyerek kendinize oy verirdiniz ama @Yakamoz-Asi rakibine oy vermiş.

Bu saçma ve çağdışı mevzunun daha fazla uzayıp @Dosi ve @Yakamoz-Asi'nin güzel konusunu gölgelemesini istemediğim için bu son mesajım.

Tam tersi, bu karanlık zihniyete karşılık vermezsek, susarsak tepemize çıkarlar.
her zaman cevap vermek gerekmez cevap vermemek bazen hayırlı olandır kendin adına en azından neden sustuğunu anlayan anlar anlamayan egosuyla ben kazandım cevap bile veremiyor diye caka satar aradaki fark bellidir hep

onun için neden sustuğunu anlıyabiliyorum kardeşin.

@Yakamoz-Asi ile çok iyi arkadaşız. İkimizde birbirimize oy verdik çünkü insanlar samimi olduğu biri kazandığı için üzülmez ve kazanan konusunda aynı coşkuyla mesaj yazacağız. Ayrıca bir kaç güne bu etkinliğin etkisi bitecek.
Hiç cevap verme boşver

Haklı olabilirsiniz ama bana göre bu tarz mesajlara susmak onun dediklerini kabullenmek anlamına gelir. Karşılık almazsa bu nobranlığına hiç çekinmeden devam eder. Çok uzatmadan tepkimi verip mevzuyu noktaladım.

Kesin öyledir

Dünkü diğer konudaki mesajını buraya taşımayalım
her mesaj yerinde değerlidir bırak orda kalsın
zaten ne yazmış olabilirimki her zamanki gibi kadın düşmanlığı falan yapmışımdır

her mesaj yerinde değerlidir bırak orda kalsın
zaten ne yazmış olabilirimki her zamanki gibi kadın düşmanlığı falan yapmışımdır
Tamda öyle bir mesajdı aynen
neyse mesaj alındı.

Reactions: tekin
Reactions: xemrexxx and tekin
@Yakamoz-Asi kazandığında şimdiki üyelerin hiçbiri yoktu ama sen üst üste kaç defa kazandın hala neyin hırsı bu anlamadım
Relax ol biraz kimse sana karşı değil veya kimse düşmanın değil
Forumsal etkinlikler için bu kadar kasmaya gerek yok

evet şimdi gelelim oy kullanma şartıma ;

@Yakamoz-Asi tubasından ; @Dosi küçük emrahından vazgeçerse oy veririm yoksa no oy
oylama çok heycanlı geçiyor başa baş gidiyorlar yarış fotofinişle anca belirlenir gibi, yazı tura at yazı gelirse küçük emraha tura gelirse büyük emraha oy ver gitsin
hem ikiside yabancı zaten bizden değillerki ne halleri varsa görsünler

Reactions: xemrexxx