2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
kuralda açık oy vermek lazım denmiş oylamada kimin kime oy verdiğini görmek için tıklamak lazım dememişki ben haklıyım :F
------

onu görmem için oy vermem lazımmış işte :D
Doğru ve oyunu bana vermişsin teşekkürler :bhr:
bu arada diğer konuda senin mesajın sonrası kapıyı kilitledim. Son söz senin oldu :A

• Harika
Reactions: tekin
( Ama bir kadının da yarışma kazanmasını içim elvermiyor. )

bu nasıl cümledir @S.G.A.T. ? beş kez okudum hiçbirşey anlamadım ne demek istedin birde bunu halk diline çevirsen :A
Şimdiki zamanede bir kadının bu tarz bir etkinliği 1.likle bitirmesi sorun yaratır.

Bu kadar modernlik fazla. Ben bunu 2017`de forum eşcinsel üyelerle dolup taştığında bunun forumun sonunu getireceğini söylediğimde @bazinga @mrt-06 kâale bile almadılar beni. Allahtan @MasacRE @xemrexxx @Sherlock @Yakamoz-Asi ile falan karı kız fotoğrafları paylaşıp yorumladık da da forumun ömrü uzadı bir kaç sene. Bak sinek avlıyoruz şimdi.

Konuda o kadar mesaj yazılmış ki yetişemiyorum sjsjjsja oy verenlere sonra cevap veririm

Kendimize de dürüst olmak gerekir hayatta bence. :) acik oylama, forum sagligi acisindan daha makul bir durum. Ve sebepleri de belli bir durum. Keske o sebepler olmasaydi da böyle seylere gerek kalmasaydi. Saglikli bir oylama ve sonuc icin, acik oylama istedim ve bence cok iyi oldu.
Bünyem kaldırmıyor abi

Şimdiki zamanede bir kadının bu tarz bir etkinliği 1.likle bitirmesi sorun yaratır.

Bu kadar modernlik fazla. Ben bunu 2017`de forum eşcinsel üyelerle dolup taştığında bunun forumun sonunu getireceğini söylediğimde @bazinga @mrt-06 kâale bile almadılar beni. Allahtan @MasacRE @xemrexxx @Sherlock @Yakamoz-Asi ile falan karı kız fotoğrafları paylaşıp yorumladık da da forumun ömrü uzadı bir kaç sene. Bak sinek avlıyoruz şimdi.
Bunları söyleyen gerçekten sen misin? Yoksa bunca senedir kendini bize yanlış mı tanıttın?

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T. and tekin

anladım yada anlamış gibi yapayım:D bunca isim etiketlediğine göre sanki kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mesajı gibi olmuş :A
------

Bunları söyleyen gerçekten sen misin? Yoksa bunca senedir kendini bize yanlış mı tanıttın?
sgat ın cümlede ters manyel var :D
------

Doğru ve oyunu bana vermişsin teşekkürler :bhr:
bu arada diğer konuda senin mesajın sonrası kapıyı kilitledim. Son söz senin oldu :A
sonunda teşekürü kapacağımı biliyordum :A
biz öyle @Bully gibi yandançarklı değiliz ne dediysek o dur :A

bence @Bully ’den uzak dur :A

Ayrıca oyunu bekletmediğin için ayrıca teşekkürler (bak bu iki oldu :A )
bu kadar teşekür beni bozar çığırımdan çıkarım baksana @Bully kazananı!(anlayan anladı :D) bir kere hata edip bana teşekür etmişti o günden beri başı beladan kurtulmuyor sen sen ol hep soğuk ve mesafeli davran ben çabuk cıvıtırım :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi
bu kadar teşekür beni bozar çığırımdan çıkarım baksana @Bully kazananı!(anlayan anladı :D) bir kere hata edip bana teşekür etmişti o günden beri başı beladan kurtulmuyor sen sen ol hep soğuk ve mesafeli davran ben çabuk cıvıtırım :F
Tamam artık mesafeliyim sana karşı. Teşekkürler uyarı için :)

• Okudum
Tamam artık mesafeliyim sana karşı. Teşekkürler uyarı için :)
bak bende mesafemi ayarlamak için gözlük taktım :D
------

Karşısında 2 kere kazanan bir rakip olduğu için bu defa @Yakamoz-Asi diyorum .. İkinize de başarılar dilerim 😊
böyle nenelerede ifrit oluyorum valla önce ben şuna oy verdim sonrada ama ikinizede başarılar kelebekler çiçekler böcükler :F
nene sen birine oy verdin ikisi nasıl kazanacak nene ?:D

bak bende mesafemi ayarlamak için gözlük taktım :D
------

böyle nenelerede ifrit oluyorum valla önce ben şuna oy verdim sonrada ama ikinizede başarılar kelebekler çiçekler böcükler :F
nene sen birine oy verdin ikisi nasıl kazanacak nene ?:D
Benim kime ne nedenle verdiğim oyu sorgulamak haddin değil olamaz da ... Ben de senin gibi espiri yaptığını sanıp yapamayanlara ifrit oluyorum ama bak diyormuyum 🤨

• Okudum
Benim kime ne nedenle verdiğim oyu sorgulamak haddin değil olamaz da ... Ben de senin gibi espiri yaptığını sanıp yapamayanlara ifrit oluyorum ama bak diyormuyum 🤨
aynen bende hiç dedimmi ifrit oluyorum demedim aynı durumdayız demekki :D

Kadın kısmı finale kadar geldiyse yeterlidir. Oyum Ömer abiye.
Ama bir kadının da yarışma kazanmasını içim elvermiyor. Çok mu zor anlamak.
Bu kadar modernlik fazla.
İlk başta şaka amaçlı yazıyor zannettim (ki şakası bile korkunç). Ancak sayfalar ilerledikçe beyefendinin bu çağdışı yorumları devam etmiş ve ciddi ciddi bunları yazmış.

@S.G.A.T. siz şu an 11. yüzyılda kalmış olabilirsiniz ama Dünya 21. yüzyılda. Bu 'cinsiyet ayrımcılığı' çok gerilerde kaldı beyefendi. Ha ama sizin bu çağdışı yorumlarınızın hiçbir kıymeti yok orası ayrı.

Beni üzen sizin bu mesajlarınızın bu güzel konuda eğreti otu gibi durması ve @Dosi dışında hiç kimsenin tepki göstermemiş olması! Hatta bu mesajlarınıza gülen emoji atanlar bile var! Gerçekten inanılmaz...

Oylamaya gelecek olursam; @Dosi üst üste 2 kez kazandığı için @Yakamoz-Asi diyecektim ama artık gözüm kapalı @Dosi diyorum!

İlk başta şaka amaçlı yazıyor zannettim (ki şakası bile korkunç). Ancak sayfalar ilerledikçe beyefendinin bu çağdışı yorumları devam etmiş ve ciddi ciddi bunları yazmış.

@S.G.A.T. siz şu an 11. yüzyılda kalmış olabilirsiniz ama Dünya 21. yüzyılda. Bu 'cinsiyet ayrımcılığı' çok gerilerde kaldı beyefendi. Ha ama sizin bu çağdışı yorumlarınızın hiçbir kıymeti yok orası ayrı.

Beni üzen sizin bu mesajlarınızın bu güzel konuda eğreti otu gibi durması ve @Dosi dışında hiç kimsenin tepki göstermemiş olması! Hatta bu mesajlarınıza gülen emoji atanlar bile var! Gerçekten inanılmaz...

Oylamaya gelecek olursam; @Dosi üst üste 2 kez kazandığı için @Yakamoz-Asi diyecektim ama artık gözüm kapalı @Dosi diyorum!
Teşekkür ederim :bhr: İlk kez böyle şeyler yaşanmıyor ve artık bu gibi durumlarda karşılık vermememin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Tartışmalardan keyif alanlara o keyfi vermemek gerekir.

bir başka noktalara değinmek istiyorum. @Yakamoz-Asi ‘de daha önce kazandı ve alırsa ikinci kez olacak onunkide ama çoğu kişi ilk kez olunacak gibi yorum yazmış :A
Rakibimin o olduğunda ayrıca seviniyorum. 10. Seneme yaklaşırken üstü üste buralara kadar ilerlemek benim için sevindirici bir durum.

Teşekkür ederim :bhr: İlk kez böyle şeyler yaşanmıyor ve artık bu gibi durumlarda karşılık vermememin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Tartışmalardan keyif alanlara o keyfi vermemek gerekir.

bir başka noktalara değinmek istiyorum. @Yakamoz-Asi ‘de daha önce kazandı ve alırsa ikinci kez olacak onunkide ama çoğu kişi ilk kez olunacak gibi yorum yazmış :A
Rakibimin o olduğunda ayrıca seviniyorum. 10. Seneme yaklaşırken üstü üste buralara kadar ilerlemek benim için sevindirici bir durum.

Ben kendi adıma yazıyorum ben o yüzden yazmadım aklıma bile gelmedi ben sadece bu kez farklı kişi kazansın diye verdim :D