2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Öncelikle beni forumda olmazsa olmaz süpermodum @Dosi ile finale getiren herkese tesekkürlerimi iletiyorum.
bir önceki turda üc kisi arasinda en cok oyu almak güzel bir duygu.

Bu mesajim, forumdaki 50.000 mesajim olarak forum tarihceme geciyor suan.

Finalde oylamanin acik olarak yapilmasini önerdim bazi ortaya cikan sebeplerden ötürü ve bence bundan sonra forumda böyle devam edilmesi taraftariyim.

Finalde oyum caliskan süpermodum @Dosi 'ye gidiyor kendisine emeklerinden ötürü buradan tesekkürlerimi iletiyorum forum adina. Devamini diliyoruz tabi ki.
Her ne kadar 2 sefer daha önce kazanmis olsan da, bu tekrar kazanmana engel olmamali.

Basarilar diliyorum ve herkesin oyunu kullanmasini diliyorum. Sandiklari bos birakmayin.

Daha önce etkinliği kazanmış olmasına rağmen oyum @Yakamoz-Asi ’ye gitti.

Bu bahaneler moda zaten ama bundan sonra biz de o modaya uyarız

Bu arada 3 final gördüm üçünde de çok rahattım çünkü kazandıklarında üzülmeyeceğim rakipler denk geldi.
Kaybedersem Ben kazanmış kadar oluyorum zaten.
Eğer en favori üye 2024 olursa (bu durumda zor) kaybedersem katılacağım için çelme atmaya devam ederiz

Açık oylama harika oldu.

( Ama bir kadının da yarışma kazanmasını içim elvermiyor. )

bu nasıl cümledir @S.G.A.T. ? beş kez okudum hiçbirşey anlamadım ne demek istedin birde bunu halk diline çevirsen

Reactions: Dosi
offf bee şimdi ilk ve tek oyunu ben vereyimde mosmor kesil öyle

Bu tarz önemli bir oylamanın halka açık yapılması en başta Türk oylama adabına aykırıdır. Kesinlikle karşıyım. Kimlerinse kimlere oy verdiğinin açıkça görülmesi seçimlere çok net şekilde etki eder. Belki ben @Yakamoz-Asi ismini konuya yazıp @Dosi ye oy verecektim. Benim bu hakkım elimden alınıyor. Adil değil.

Kendimize de dürüst olmak gerekir hayatta bence.
acik oylama, forum sagligi acisindan daha makul bir durum. Ve sebepleri de belli bir durum. Keske o sebepler olmasaydi da böyle seylere gerek kalmasaydi. Saglikli bir oylama ve sonuc icin, acik oylama istedim ve bence cok iyi oldu.

Ahahahaha birileri kaybediyor
Seninle tartışmaya gireceğimi mi sanıyorsun?
Bırakta finalde kaybedeyim
finale çıkan kaybetmiş olmuyor gerçi ama bu seni sevindirecekse vesile olmak benide sevindirir
------

En Favori Şarkı, En Favori dizi gibi etkinliklerde aynı önemde yer alıyor.
Neyse istenilen düşünülsün. Her zaman ki gibi benden biliniyor ama çokta önemli değil

Reactions: Yakamoz-Asi
Zevkle sevineceğime emin olabilirsin
Tabi tabi