2022 En Favori Üye 2022 | Büyük Final | 12.Adam vs Sherlock

Hangi üye En Favori Üye 2022 olsun?

• 12.Adam

Oy: 21 61.8%
  • Sherlock

Oy: 13 38.2%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Allah'ım kaossss. :Z Kaçırmadım bu sefer, patlamış mısırımı aldım ve takipteyim. :A
Pop Corn GIF by REYKON
Yok ya ne kaosu, @12.Adam benim canımdır. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Aaa son 58 dakika kalmış :A
Kaossuz bir etkinlik oldu diyebiliriz. Bir kaos olmuştu ama goygoy ile üstünü güzelce kapamıştık :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,812
Puanı
1,061
Aaa son 58 dakika kalmış :A
Kaossuz bir etkinlik oldu diyebiliriz. Bir kaos olmuştu ama goygoy ile üstünü güzelce kapamıştık :A
Son saati girdik assolist olarak oyumu kullandım ve @12.Adam dedim :X @şerlok @Sherlock bir sıvacı yani artık sıvacıların sıva yapan yerlerinin tutulması lazım, malalarına el konmalı o yüzden onu seçmedim :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
SABAR ekibi olarak etkinliği ayakta tuttuk resmen, kronlardan pay isteriz. :A
Kesinlikle sizin emeğiniz fazlasıyla var. Hem genel yorum konusu hem bu konu hem de diğer kaoslu dediğimiz konu aldı başını gitti :A
Lakin unutmayın ki etkinliğe start vermeseydim bu güzide kaliteli mesajları yazmamış olacaktınız @MasacRE yani herkesi tatmin eden durumlar oldu.
Birbirimizi güzelce gömüp sonrasında övdük. Bizim arkadaşlıklar kadim dostluklar ortaklığımız bir miktar daha güçlendi.
Kronlar size feda olsun… @MEnes
------

Son saati girdik assolist olarak oyumu kullandım ve @12.Adam dedim :X @şerlok @Sherlock bir sıvacı yani artık sıvacıların sıva yapan yerlerinin tutulması lazım, malalarına el konmalı o yüzden onu seçmedim :A
Oy verdiğin esnada biri daha oy vermiş :A ikiniz aynı anda oy vermişsiniz. Daha az önce 32 Oya sahiptik :A ikimizde farklı isimlere oy verdiğiniz için oranlar aynı kalmış yüzdelik olarak :A
Yani kısaca kim assolist bilemedim :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...