2018 En Favori Üye 2018 Kazananı: xBUGRAx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aaa her rakip zorlu artık o turdan itibaren cnm ama muhtemelen sende bu başarını ilerde çeyrek görürsen daha önemli kılıcaksın burada önemli olan kısa sürede alınan dereceler bu hep senin gözünde değerli kalacak 4-5 yıl sonra bile tecrübe konuşuyor güven bana :bhr:
İstersem ilk turda eleneyim, altı üstü bir etkinlik. Biz hep böyle kalalım da önemli olan o canım. Daha 1 yılım bile dolmamışken buralara gelmek bana yetti. :Z Sizinle olmak en güzeli. 30 Ekim günü iyiki kayıt olmuşum dedirtti bana. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
İstersem ilk turda eleneyim, altı üstü bir etkinlik. Biz hep böyle kalalım da önemli olan o canım. Daha 1 yılım bile dolmamışken buralara gelmek bana yetti. :Z Sizinle olmak en güzeli. 30 Ekim günü iyiki kayıt olmuşum dedirtti bana. :bhr:
Eee tabi rüşveti euro ile verince ; TL ile oy satın alan @denizz19 u geçtin:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa tabikide öyle bunlar önemli değil ha 2.hafta ha çeyrek final forumda eğlendiğin sürece bu ailenin parçası oldun sürece ikisi arasında fark yok :bhr:

Sende artık tecrübeli üye olmak üzeresin 1 yılın dolacak :Z:Z:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aaa tabikide öyle bunlar önemli değil ha 2.hafta ha çeyrek final forumda eğlendiğin sürece bu ailenin parçası oldun sürece ikisi arasında fark yok :bhr:

Sende artık tecrübeli üye olmak üzeresin 1 yılın dolacak :Z:Z:Z
Zaman ne çabuk geçti ya. :A Daha ilk ayımda 1. Yılıma çok var diyordum. Sadece 20 gün kalmış. :A