2018 En Favori Üye 2018 | Çeyrek Final |xemrexxx vs DarkLegenD

Hangi üye yarı finale yükselsin ?

• xemrexxx

Oy: 21 58.3%
  • DarkLegenD

Oy: 15 41.7%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@xemrexxx öne geçmiş @DarkLegenD :eek: Planımızı devreye sokma vakti geldi sanırım :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@DarkLegenD Yarıya çıkarsa hak eder , burada kalırsada bu yılın en başarılı sonuc alanlarından birisi olur çeyrekte güzel bir derece :bhr:

@xemrexxx Başvuru konusunda söylemiştim şampiyon yada final olmalıydı diye en azından bu yıl bir yarı finali kesin görmesi lazım @xemrexxx dedim ,şuan forum için önemli olan üyelerden @mrt-06 olsun ben olayım diğerleri olsun. Emre sayesinde adapte olduk foruma yanı şuan forumun bir kaç önemli ismini foruma bağlanmalarında @xemrexxx çok etkiliydi o ölmez ama ölmeden bir finali olsun en azından bu sezon yarı final olsun diyeyim iki üyeyede başarılar :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
@DarkLegenD Yarıya çıkarsa hak eder , burada kalırsada bu yılın en başarılı sonuc alanlarından birisi olur çeyrekte güzel bir derece :bhr:

@xemrexxx Başvuru konusunda söylemiştim şampiyon yada final olmalıydı diye en azından bu yıl bir yarı finali kesin görmesi lazım @xemrexxx dedim ,şuan forum için önemli olan üyelerden @mrt-06 olsun ben olayım diğerleri olsun. Emre sayesinde adapte olduk foruma yanı şuan forumun bir kaç önemli ismini foruma bağlanmalarında @xemrexxx çok etkiliydi o ölmez ama ölmeden bir finali olsun en azından bu sezon yarı final olsun diyeyim iki üyeyede başarılar :Z
Seni kınıyorum. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Heç belli olmaz o dediğin bunak teyze 12-9 darklegendous öndeydi ben öne geçtim bir anda senin yüzünden elenirsem bogarim seni:A
12-8 idi. :A Bir oy bir oydur. :A Afet Güçverir geldi, "sen kazanırsın, Emre'ye veriyorum." dedi, @vadikızı geldi "sen kazanırsın, Dark'a veriyorum." dedi. Yani uzun lafın kısası son bir geri dönüş ile ben kazanacağım. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,851
Puanı
1,060
12-8 idi. :A Bir oy bir oydur. :A Afet Güçverir geldi, "sen kazanırsın, Emre'ye veriyorum." dedi, @vadikızı geldi "sen kazanırsın, Dark'a veriyorum." dedi. Yani uzun lafın kısası son bir geri dönüş ile ben kazanacağım. :A

:A:AValla kaç gündür kafa patlatıyorum hanginize vereyim diye ikinizide hep destekledim ben

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,192
Puanı
1,061
:A:AValla kaç gündür kafa patlatıyorum hanginize vereyim diye ikinizide hep destekledim ben
Seni gelinim @Billy Kane e havale ediyorum.ss
DoU_5DsX0AAhm5k.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...