En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
burda olsada olmasada farketmez sonuçta batırmış yani :) onca jenerik dururken gidip pompy den gelmesi direk beni şutlayın demekten başka bişey değil :)
Kıyasıya bir mücadele var. Hata yapan elenecek. 3 kişide az değil :)

Beklediğin cevapları hemen vermeyi sevmiyorum biliyorsun :A

Zaten dostunsam seni yalnız bırakmayacağımı bilmen lazım :F
Gicikligini unutmuştum evet :A :Z keyiflendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Lider pozisyonunda değil :A

Sana olan kinini puanlara yansıtmış. bu hafta özel yetki kullan dedim istemedi. Kullansaydi elenme şansın 98% olacaktı :A
Shrek ve Vikings'e iyi verdiğini düşünüyorum da Çocuklar Duymasın'ı bilemiyorum, bekleyip göreceğiz artık :D

Özel yetki kullansaydı elenme şansım %98 olacaktı, ne demek şimdi bu anlayamadım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Shrek ve Vikings'e iyi verdiğini düşünüyorum da Çocuklar Duymasın'ı bilemiyorum, bekleyip göreceğiz artık :D

Özel yetki kullansaydı elenme şansım %98 olacaktı, ne demek şimdi bu anlayamadım :A
Yani sana kötü verdi ve özel yetkiyle sana 1 diğer hepsine 6 verse elenme ihtimalini yüksek çünkü 4 kişi puanları çok yakın :) tek bir kişi kendini garantiye almış gibi ama tabiki ilk puan tablolarına göre ve bu hafta herkes tam puan ve 1 almış. Farklı oylama oluyor 2000 lerde

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Hep jüri kötü zaten, bi kere de hakkımı vermedin :A
oylamam hep adil olmuştur ama sen hep kötülerle gelip jüriye adaletsizlik yapıyorsun:) göz kulak ve ruhsal sağlığımız bozuluyor:) aslında senin hiç bir yarışmada yarışmaman lazım :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
oylamam hep adil olmuştur ama sen hep kötülerle gelip jüriye adaletsizlik yapıyorsun:) göz kulak ve ruhsal sağlığımız bozuluyor:) aslında senin hiç bir yarışmada yarışmaman lazım :)
buna puanın kaç olurdu? Beğendiğin bayan da var. Keşke bunu seçtirseydim vadikızına, bununla gelene 6 verip diğer herkese 2-1 verirdim :)

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
460
@Dosi Gelecek sezon seçimler sana gitsin, sen yine isim vermeden at, böyle daha heyecanlı oluyor. Ama bu sefer de aynı seçimi yapan kişiler arasında tartışma çıkar. :A

bonus-seveni-ile-sevmeyenini-esit-kabul-edip-mutluluklar-diliyoruz_780x517-qk67upiihc.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi Gelecek sezon seçimler sana gitsin, sen yine isim vermeden at, böyle daha heyecanlı oluyor. Ama bu sefer de aynı seçimi yapan kişiler arasında tartışma çıkar. :A

bonus-seveni-ile-sevmeyenini-esit-kabul-edip-mutluluklar-diliyoruz_780x517-qk67upiihc.jpg
öyle bir şey aklıma gelmedi değil ama sonra düşündüm bana inanmazlar kim önce yolladı diye :D
ve illaki kapalı kapılar ardında döner birşeyler ama başka bir konsept düşünebilirim aktifliğim devam ederse yazdan sonra :)
aaa şimdi yazarken birşeyler geldi aklıma :A
Yarışmamı bi bitireyim yine hızlı konseptli birsey düşünebilirim belki 2-3 bölümlük :D
@mrt-06 @Bully bana ilham gelirse kime danışılacak? program tarzında birşey olabilir :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully @xemrexxx @EFE UYSAL bugün oylamanın son günü. Zaten kimse garantide değil -10 kesin elenmenize sebep olacak bir puan :)
Yarın gelecek oyları kabul etmeyecek misin :A

öyle bir şey aklıma gelmedi değil ama sonra düşündüm bana inanmazlar kim önce yolladı diye :D
ve illaki kapalı kapılar ardında döner birşeyler ama başka bir konsept düşünebilirim aktifliğim devam ederse yazdan sonra :)
aaa şimdi yazarken birşeyler geldi aklıma :A
Yarışmamı bi bitireyim yine hızlı konseptli birsey düşünebilirim belki 2-3 bölümlük :D
@mrt-06 @Bully bana ilham gelirse kime danışılacak? program tarzında birşey olabilir :D
Geçen nerden danıştıysan yine ordan danışırsın işte :A