En İyi 10 Yabancı Dizi Listeniz

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzlediğim yabancı dizisi 10'u geçmez ama izlediklerimi sıralarsam

1. Game Of Thrones
  2. Da Vinci Demons
  3. Vikings
  4. The Walking Dead
  5. Friends (12 bölümde bu sırada dahada yükselebilir.:F)
  6. Following
  7. How i Met Your Mother
  8. True Detective
  9. How to Get Away With Murder
  10. Outlander
İzlediğim halde listeye alamadığım bir tek Fargo var.:X Yarıda bıraktıklarımı saymazsak.:A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Önceki detaylı listem şurada: https://fav10.net/forum/threads/en-İyi-10-yabancı-dizi-listeniz.235416/#post-2118389

Şimdi de konuyu görmüşken devam eden en iyi 10 dizi listesi yapayım. :D

1. Game of Thrones
  2. The Big Bang Theory
  3. Modern Family
  4. Orphan Black
  5. Episodes
  6. Shameless
  7. Arrested Development
  8. Brooklyn Nine-Nine
  9. The Goldbergs
  10. The Walking Dead
Not: Fargo mini-dizi olduğu için değerlendirilmemiştir.
Not 2: Masters of Sex sadece ilk sezonunu izlediğim için değerlendirilmemiştir.
Not 3: Bates Motel ikinci sezonu bitirmediğim için giremedi, bitirince girebilir.
Not 4: Homeland ilk iki sezonuyla ilk üçü zorlardı ama son sezonu berbat olduğu için giremedi.

Az farkla listeyi kaçıranlar: Sherlock, Black Mirror, House of Cards, Silicon Valley, Mom...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben fazla yabancı dizi izlemem izlediklerimin bazılarının da sonunu getiremedim. İzlediklerim arasından liste yapacak olursam;

1-) Game Of Thrones (Devam edeceğim biraz geride kaldım ama izlediğim diziler arasında açık ara en kalitesi)
2-) Spartacus (Başroldeki adam kanser olmuştu çok üzülmüştüm, güzel diziydi GoT benzeri)
3-) Merlin
4-) The Walking Dead (Zombili dizilere/filmlere bayılırım.:D)
4-) How I Met Your Mother
5-) Doctor Who (Bir, iki bölümüne denk geldim imkanım olursa başlarım)

Bunların dışında yabancı dizi izlemedim galiba. :X
Çok değişti bu liste. :D

1) Friends
2) The Flash
3) Dexter
4) Spartacus
5) Merlin
6) Episodes
7) Mike and Molly
8) Supernatural
9) Game of Thrones
10) The Walking Dead

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
En İyi 10 Yabancı Dizi Listem

1-The Walking Dead ( Kesinlikle süper dizi , beni hayata bağlayan bir dizi, umarım birgün bu dizide oynarım )

2- Fear The Walking Dead ( Daha başmadı ama şimdiden 2.sırada )

3- Breaking Bad ( son sezonu halen aklımda , drama bu kadar iyi yansıtılmazddı 5.sezonun 14.bölümünü izlerken kalbim küt küt atmıştı harika bir dizi )

4-Prison Break ( İlk sezonu harika harika ! zekice kurgulanmış senaryo belkide 3.sırada olmasının neden her sezonun 22 bölüm olmasından dolayıdır adam gibi 13 bölüm olsa süper olurdu ayrıca ülkemizde en çok izlenen dizilerdendi )

5- Game Of Thrones ( Hiç izlemedim ama çok popüler dizi seneye başlayacağım )

6- Lost ( Efsane kesinlikle , ilk 3 sezon zekice kurgulanmış hiçbir maliyetten kaçınılmamış bir dizi , Türkiye'de yayınlandığı zaman herkes bu diziyi konuşuyordu , 5 ve 6 sezonları izleyeceğim :) )

7.The Killing ( Kesinlikle harika bir dizi , finalde ağlayacaktım nerdeyse :( forumda ilk başta hak ettiği değeri göremedi ama sonradan gördü , lütfen izleyin sizde :( )

8-Orphan Black ( Tatiana desem yeterli dimi ? :) )

9- Bates Motel ( 2013 yılın dizilerinden olmuştu çok iyi hatırlarım )

10-Revenge ( Emily ve Victoria için yoksa dizide bir halt yok :) )

Vikings , Better Caul Saul , Empire , Episodes bu dizilerde yakında takip ediyor belki ilerleyen zamanda girebilir. ( Girer bence :D )

@destere @OzaN @xemrexxx @Çiğdem- @cookies @yatutarsa @mrt-06 @cevaa @Forumdash @gundix123 @gizmo @kaan955

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

1-The Walking Dead ( Kesinlikle süper dizi , beni hayata bağlayan bir dizi, umarım birgün bu dizide oynarım )

3- Breaking Bad ( son sezonu halen aklımda , drama bu kadar iyi yansıtılmazddı 5.sezonun 14.bölümünü izlerken kalbim küt küt atmıştı harika bir dizi )

4-Prison Break ( İlk sezonu harika harika ! zekice kurgulanmış senaryo belkide 3.sırada olmasının neden her sezonun 22 bölüm olmasından dolayıdır adam gibi 13 bölüm olsa süper olurdu ayrıca ülkemizde en çok izlenen dizilerdendi )

6- Lost ( Efsane kesinlikle , ilk 3 sezon zekice kurgulanmış hiçbir maliyetten kaçınılmamış bir dizi , Türkiye'de yayınlandığı zaman herkes bu diziyi konuşuyordu , 5 ve 6 sezonları izleyeceğim :) )

7.The Killing ( Kesinlikle harika bir dizi , finalde ağlayacaktım nerdeyse :( forumda ilk başta hak ettiği değeri göremedi ama sonradan gördü , lütfen izleyin sizde :( )

Vikings , Better Caul Saul , Empire , Episodes bu dizilerde yakında takip ediyor belki ilerleyen zamanda girebilir. ( Girer bence :D )

@destere @OzaN @xemrexxx @Çiğdem- @cookies @yatutarsa @mrt-06 @cevaa @Forumdash @gundix123 @gizmo @kaan955
İzlemediğin dizileri niye listeye koyarsın ki? :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

Daha başlamamış diziyi 2. sıraya koyup Lost'u 6'ya atmak nedir :X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
1- Flash
2- Arrow
3- Empire
4- Orphan black
5- The Vampire Diaries
6- Dominion
7- Supernatural :)
Bu kadan dizi izledim su ana kadar o yüzden bunlarla liste yaptim ;)