'En Özlenilen Dizi' Başlıyor!

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şuan 65 dizi oluştu. Büyük ihtimmale bukadar olur. Yorum yapan herkese teşekkürler :bhr:

@Turkuazz Uçurum ve Suskunlar yıla takıldılar maalesef :A

@denizz19 Denizciğim öyle harika atarak kenara çekilme olurmu. Bi hayırlı olsun bol şans vs. der insan :A

@Forumdash sen de etikete değil konuya harikani atsaydın daha uygun olurdu ama tabi etikette en başta olmak hoşuna gitmiştir :A
Hayırlı olsun canım :A Belki katılırım.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Her anlamıyla kalite olarak objektif bakıldığında 1.olması gereken dizi bellidir. Sadece 2010’lara kadar değil, Türk dizi tarihine damgasını vurmuştur. Ama genele hitap etmediği için kazanmak şöyle dursun, ilk 10’a bile kalamayabilir. Yine de elimden geldiğinde oylarla desteği gösteririm. Şimdiden kolay gelsin uzun bir süreç olacak... :A @Dosi

Son düzenleme:
  • Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Her anlamıyla kalite olarak objektif bakıldığında 1.olması gereken dizi bellidir. Sadece 2010’lara kadar değil, Türk dizi tarihine damgasını vurmuştur. Ama genele hitap etmediği için kazanmak şöyle dursun, ilk 10’a bile kalamayabilir. Yine de elimden geldiğinde oylarla desteği gösteririm. Şimdiden kolay gelsin uzun bir süreç olacak... :D @Dosi
Hangi diziymiş o? :eek:
Bu arada 2009'a kadar.
Ezel ise bu oylamada olmayacak. Bir sonraki sene gelir o :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@S.G.A.T. senden de bi kolay gelsin falan lafı alsak? :A Bu etkinlikte seninle ilgili plan vardı üstelik :eek:
Tek harika yetmiyor bana :bhr:

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sır kalsın zira sana söylersem sır olmaktan çıkar, ilerledikçe etkinlik anlarsın zaten :A
Sonra listeye bakacam ve senin hangilerini izlemiş olabileceğini tahmin etmeye çalısacağım ama sormayacağım sana. Şimdilik aklimda Kurtlar Vadisi var :A ama benimde aklımda birinci olabilecek bir dizi var:D en azından finali görür gibi

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sonra listeye bakacam ve senin hangilerini izlemiş olabileceğini tahmin etmeye çalısacağım ama sormayacağım sana. Şimdilik aklimda Kurtlar Vadisi var :A ama benimde aklımda birinci olabilecek bir dizi var:D en azından finali görür gibi

Ser vermek var sır vermek yok zira iki kişinin bildiği sır değildir. :A ?

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sabah konuşuruz. Bir şey söylemeyeyim şimdi :A
Bu aralar foruma pek giremiyorum eskisi gibi oyüzden haftaya değilde Ocak'ın ilk haftası olabilir belki.Ama tamam sabah(bizim deyimimizle yarın) konuşabiliriz ayrıntılı :A Parantezi anlarsın belki:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Giderek çözüyorsun bizim dili :A
Bugün Aileler Yarışıyordaki bir aile sizin oralıydı. Bir kaç kelimede onlardan kaptım:bhr:
Seninle bu dönemdeki ilk konuşmalarımız hatırlıyormusun? Sen hep sizin dili yazıyordun ben de türkce yaz diye sinirleniyordum:F anlamiyordum pek çünkü ?

• Güldürdün

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bugün Aileler Yarışıyordaki bir aile sizin oralıydı. Bir kaç kelimede onlardan kaptım:bhr:
Seninle bu dönemdeki ilk konuşmalarımız hatırlıyormusun? Sen hep sizin dili yazıyordun ben de türkce yaz diye sinirleniyordum:F anlamiyordum pek çünkü ?
Öğren öğren. Sonunda öğrenince yine konuşurum. :A

• Sinir Bozucu